blog

Annie LeBlanc Wiki, wiek, urodziny, wzrost, rodzice, rodzeństwo, fakty

Pasjonująca się gimnastyką, filmy Annie LeBlanc mogą dobrze wyjaśnić jej determinację i zapał do sztuk walki. Aspirująca gimnastyczka stworzyła własny kanał na YouTube, a także pojawiła się w swoim rodzinnym vlogu zatytułowanym „Bratayley”, aby pokazać swoje talenty. Annie, która jest najstarszą córką rodziny Bratayley, jasno określa swoje kierunki i pracuje nad tym, aby w przyszłości stać się lepszą artystką.

 Annie LeBlanc Wiki, wiek, urodziny, wzrost, rodzice, rodzeństwo, fakty

Kariera i postęp:

Annie LeBlanc posiada własny kanał YouTube, wcześniej zatytułowany Acroanna, który zgromadził około 2 milionów obserwujących. Annie, która jest gimnastyczką dziewiątego poziomu, przesyła filmy dotyczące spotkań gimnastycznych i samouczków na swoim kanale utworzonym w październiku 2008 roku.

Niektóre z najczęściej oglądanych filmów na jej kanale YouTube to „Annie the Gymnast-Gymnastics Gymnastics Everywhere”, „How to do Splits, Tutorials”, „5-letnia gimnastyczka – poziom 3” i „5 lat na YouTube! | Gimnastyczka Annie |.”

Podobnie często współpracuje ze swoją siostrą Hayley i pojawia się na rodzinnym koncie YouTube „Bratayley”. Ona i jej rodzeństwo, Hayley i Caleb, prowadzili wcześniej kanał YouTube o nazwie „OMMyGoshTv”. Kanał, który ma ponad 100 000 subskrybentów, co tydzień wymyśla temat i prosi losową osobę o odgadnięcie tematu ukrytego pod filmami.

Annie często pojawia się na kanale YouTube zatytułowanym „truthplusdare”, który jest również organizowany przez nią i jej rodzeństwo. Jak sama nazwa wskazuje, ten kanał jest w całości o prawdzie i odwadze, gdzie YouTuberzy ujawniają swoje upodobania i niechęci oraz robią zabawne rzeczy jako wyzwanie.

Zanim zyskała sławę, Annie była członkiem kanału YouTube o nazwie „sevenawesomekids”, z którego później zrezygnowała, aby kontynuować gimnastykę. Była także częścią wspólnego kanału YouTube o nazwie „Gymscool” i podpisała kontrakt z Disney Maker Studios. Gwiazda internetu słynie z aplikacji musical.ly pod nazwą „annieleblanc”, która ma ponad 10 milionów obserwujących.

Jej życiorys, rodzina i fakty:

Julianna Grace LeBlanc, powszechnie znana jako Annie LeBlanc, obchodzi swoje urodziny 5 grudnia. Urodziła się w 2004 roku dla amerykańskich rodziców, Katie i Billy'ego LeBlanc, co oznacza, że ​​ma 12 lat. Jak podaje źródło wiki, dorastała w Gruzji wraz z rodziną, która obejmuje troje rodzeństwa. Jest kuzynką gwiazda internetu, Paige Danielle który jest popularny jako „Paigique” w YouTube.

Jej brat Caleb Logan zmarł 1 października 2015 roku z powodu kardiomiopatii przerostowej w szpitalu. Annie, która obecnie uczy się w domu, ma w domu trzy psy. Należy do rasy białej i ma elastyczne ciało oraz imponujący wzrost.

Zalecane