blog

Anthony Cumia żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, wynagrodzenie, wartość netto, dom

Osobowość radiowa i prezenter, a także nadawca, który jest bardziej znany jako współprezenter programu radiowego „Opie i Antoni”, a także, a czołową osobowością radiową jest pan Anthony Cumia. W pewnym momencie duet zwolnił się z koncertu w bostońskim radiu po tym, jak zrobili żart, w którym twierdził, że burmistrz miasta zginął w wypadku samochodowym. O dziwo, kontrowersje doprowadziły do ​​jeszcze większej szansy na WWE w Nowym Jorku.

 Anthony Cumia żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, wynagrodzenie, wartość netto, dom

Dowiedz się o jego udanej karierze:

Ten facet jest współprezenterem programu „Opie and Anthony” wraz z Gregg i Jimem. Jednak program rozpoczął się w sieci radiowej z Chicago, ale potem trafił do Nowego Jorku i został wyemitowany w 2002 roku. Ten facet również rozpoczął swoją karierę śpiewając w zespole znanym jako Rotgut, a później związał się z Opie Gregg Hughes i zaczął prezentować swój program na WBAB. Następnie przenieśli się do nowojorskiej sieci radiowej i tam wyemitowali swój program. Jednak ostatnio pracuje nad własnym programem „The Anthony Cumia Show”.

Ile zarabia Antoni?

Ta osobowość radiowa i aktor ma szacunkową wartość netto na 8 milionów dolarów, a także otrzymuje ponad 3 miliony dolarów rocznej pensji. Utalentowana i znana osobowość radiowa i aktor zasłużyli na ogromne zarobki i majątek netto dzięki jego pomyślnej karierze w najlepiej ocenianym kanale i stacjach radiowych. Niemniej jednak ten facet ma też dobrze utrzymany i dobrze udekorowany dom w Nowym Jorku, a także niedawno kupił drogi samochód BMW za ponad 600 tysięcy dolarów. W międzyczasie jest również aktywny w mediach społecznościowych.

Prezenter radiowy Anthony, dlaczego rozwód z żoną? Znowu żonaty lub randki?

Anthony jest znany jako przystojny i dobrze wyglądający facet, ponieważ ma zadbane i dobrze udekorowane ciało o szykownym wyglądzie. Tak więc istnieje ogromna fanka kobiet, które pragną jak Anthony jako swojego potencjalnego męża. Ale wiesz, że ten przystojny facet jest już żonaty. Tak, w 1987 roku poznał przyszłą żonę Jennifer Cumię, która zaczęła spotykać się w 1989 roku ze swoją dziewczyną i wyszła za mąż po siedmiu miesiącach. Wydawali się szczęśliwi w czasach ich związku; ponieważ oboje przeprowadzali wywiady, że byli szczęśliwi, a także szaleńczo kochali się nawzajem. Ale w marcu 2002 para sfinalizowała rozwód. Ale wtedy ten facet zaczął, że małżeństwo z Jennifer było największą wadą jego życia. Potem zaczął spotykać się z inną kobietą o imieniu Jill Nicolini w 2008, ale również podzielili swój związek i zaczęli spotykać się z top modelką Melissą Stetten w 2012. Jednak zabrał także osiemnastoletnią randkę na zjazd w college'u. Niemniej jednak 19 grudnia 2005 roku pokłócił się w swoim domu ze swoją dwudziestosześcioletnią dziewczyną, Dani Brandem, która stała się gwałtowna. Następnie Cumia został aresztowany przez policję hrabstwa Nassau pod zarzutem uduszenia i zwolniony 21 grudnia. Jednak ostatnio prawdopodobnie jest singlem i nie ma żadnych wiadomości o jego randkach i plotkach o dziewczynie.

Krótki życiorys i fakty:

Ten utalentowany prezenter radiowy urodził się w Elwood w stanie Nowy Jork 26 kwietnia 1961 roku i dorastał z dwójką rodzeństwa, Joe i Dawn. Posiada również obywatelstwo amerykańskie i jest rasy białej. Wzrost Anthony'ego wynosi ponad 5 stóp i 10 cali, a także ma atrakcyjny kształt ciała i figury. Anthony jest również aktywny w sieciach społecznościowych; tam też go znalazłeś.

Zalecane