blog

Anthony De La Torre Wiki: Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Życie

Amerykański aktor Anthony De La Torre, lat 24, jest powszechnie znany z roli młodego Jacka Sparrowa w filmie Piraci z Karaibów: Umarli ludzie nie opowiadają żadnych opowieści. Talent Anthony'ego nie ogranicza się tylko do aktorstwa, ponieważ jest także piosenkarzem, autorem piosenek i gitarzystą oraz jest frontmanem zespołu rockowego De La Torre. Jest również znany ze swojego zespołu The Fell, w którym jest głównym wokalistą.

 Anthony De La Torre Wiki: Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Życie

Kariera Anthony'ego De La Torre

Anthony miał namiętny pociąg do aktorstwa i śpiewu od szóstej klasy. W wieku 17 lat, podobny do Justina Biebera, Anthony synchronizował usta do piosenek Biebera, za które otrzymywał od 300 do 600 dolarów za godzinny występ.

Anthony wkroczył do branży hollywoodzkiej, udzielając głosu w serialach telewizyjnych Dalej Diego dalej! w 2008 . Potem pojawił się w amerykańskim serialu komediowym, 100 rzeczy do zrobienia przed liceum w 2015 roku.

Anthony otrzymał swoją pierwszą rolę na dużym ekranie w filmie Piraci z Karaibów: Dead Men Tell No Tales. Jego pojawienie się w roli Młodego Jacka Sparrowa stało się wcześniej punktem zwrotnym w jego życiu.

Wystąpił w dwóch kolejnych filmach, Władcy Chaosu gdzie wcielił się w postać Jana Axela Blomberga i Johnny makabryczny jako Johnny Grissom. Od teraz Anthony pojawi się w nadchodzącym amerykańskim serialu dramatycznym Życie przedstawiający postać Jacksona.

Premiera serialu zaplanowana jest na 6 maja 2018 r. Akcja serialu kręci się wokół Emmy, grany przez Michela Pradę, oraz Lyn, grana przez Melissę Barera obydwie to meksykańsko-amerykańskie aktorki ze wschodniej części Los Angeles. Życie również gwiazdy Chelsea Rendon i Carlos Miranda w kluczowej roli.

Anthony Randki z urodzoną w Wietnamie aktorką!

Anthony spotyka się z Laną Condor, amerykańską aktorką urodzoną w Wietnamie. Anthony ze swoją dziewczyną był obecny na premierze Piratów.

Ponadto udostępnił przytulne zdjęcie na Instagramie 22 maja 2017 r. Podobnie, Lana również obnosi się ze zdjęciami jej z Anthonym i życzyła mu jego 24 urodzin 25 listopada 2017 r. poprzez post na Instagramie i wspomniała, że ​​Anthony ją robi. Zawsze szczęśliwy.

Lana Condor życzy swojemu chłopakowi, Anthony w jego urodziny, udostępniona 25 listopada 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Co więcej, para wzięła udział w czerwonym dywanie w 2017 roku Niezapomniana Gala w The Beverly Hilton Hotel w dniu 9 grudnia 2017 r. Duet cieszy się wspólnie spędzonym czasem i dzieli się chwilą, którą spędzili w swoich mediach społecznościowych.

Krótki życiorys

Urodzony w 1993 roku w Bowling Green w stanie Ohio w USA Anthony De La Torre obchodzi swoje urodziny 24 listopada każdego roku. Mówiąc o swojej rodzinie, został wychowany przez rodziców, matkę o imieniu Esther, nauczycielkę hiszpańskiego w liceum, ale informacje na jego wiki milczą o jego ojcu. Ma starszego brata o imieniu Nicholas i starszą siostrę o imieniu Angelica.

Antoni stoi na wysokości 1,75 metra (5' 9'') uczęszczał do szkoły podstawowej i gimnazjum św. Alojzego. Należy do pochodzenia kubańsko-amerykańskiego. Życie aktor biegle posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim.

Zalecane