blog

Anthony Farnell Wiek, Bio, Żonaty, Ślub, Żona, Dziewczyna, Wynagrodzenie

Uwielbia pogodę i przyrodę od najmłodszych lat i wspomina, że ​​w szkole podstawowej większość czasu spędzał patrząc przez okno i drzwi na rozwijające się chmury cumulusów, a teraz został czołowym meteorologiem, Anthonym Farnellem. Jednak ten starszy meteorolog, zamiłowanie Anthony'ego do pogody, wzrosło jeszcze bardziej, gdy ten facet przeżył „Burza lodowa stulecia” w Montrealu i jest teraz znany jako najbardziej utalentowana osobowość mediów meteorologicznych.

 Anthony Farnell Wiek, Bio, Żonaty, Ślub, Żona, Dziewczyna, Wynagrodzenie

Poznaj jego karierę:

Meteorolog, Anthony, wnosi swoją wiedzę i doświadczenia o pogodzie do Global News, gdzie ten człowiek obecnie obchodził swoje dziesiąte lata. Ale rozpoczął karierę na antenie w KPAX w Missoula w stanie Montana jako poranny prognosta pogody. Powrócił do Montrealu w 2005 roku, gdzie krótko pracował w Bellator Energy, handlując pogodowymi instrumentami pochodnymi.

Jednak najważniejsze wydarzenia z jego kariery obejmują rekordową zimę 2014 roku i świąteczną burzę lodową 2013 w Ontario, która pozostawiła tysiące mieszkańców GTA bez prądu na miesiące. Jako czołowy analityk pogody w Global National, człowiek ten relacjonował na żywo z Gravenhurst w Kanadzie, zaledwie kilka godzin po tym, jak uderzyło jedno z dużych tornad w historii Kanady.

Jego wartość netto wynagrodzenia:

Meteorolog, Anthony, ma wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów, a także ma ponad 500 tysięcy dolarów rocznej pensji. Jednak ostatnio w 2016 roku ten facet został również nagrodzony nagrodami Media Transformation.

Jednak od dawna wspiera szpital Michaela Garrona, a wcześniej TEGH, a także wspiera wiele organizacji charytatywnych. Pomaga także w Muscular Dystrophy Canada, H2O4All, HOPE i Safeheaven Project for Community Living. Ten facet znalazł również czas, aby odwiedzić szkołę i lokalne biblioteki, gdzie on i jego pomocnik, Storm the Weather Dog, uczą dzieci wszystkiego o meteorologii.

Czy Przystojny Meteorolog, Anthony Żonaty, czy nadal umawia się na randki?

Przystojny meteorolog Anthony i jego dziewczyna Samantha po raz pierwszy spotkali się w 2007 roku, ale w końcu drogi się rozeszły. Jednak rok później ten facet i jego dziewczyna Samantha postanowili spróbować jeszcze raz, o czym powiedział w wywiadzie dla niektórych stron wiki. A Samanta powiedziała również, że ich druga „Pierwsza randka” nie była ani trochę tradycyjna, i poprosił ją, aby dołączyła do jego rodzinnego domu w Vermont, gdzie również się poślubili. A także jego dziewczyna spotkała się z rodzicami, rodzeństwem, a nawet dziadkami.

Jednak jego propozycja była podobnie niekonwencjonalna, gdy przejeżdżając obok stada krów na poboczu drogi, poprosiła, aby wysiadła z samochodu i je nakarmiła, powiedział Samantha i w tym samym czasie ją zaproponował, i to było ich pierwsza oficjalna randka.

Po złożeniu przez pary ślubów musiały upamiętnić ceremonię, więc pary zagrały na małym klonie obok stuletniej stodoły, w której się pobrali. A Samantha oficjalnie została żoną Anthony'ego 1 września 2013 roku i nazywa się to rustykalnym ślubem w Vermont.

Krótki życiorys:

Urodził się w West Island w Montrealu, USA 28 sierpnia 1980 roku, dla swoich rodziców i dorastał z rodzeństwem. Posiada obywatelstwo amerykańskie i dowód białego pochodzenia etnicznego. Wzrost Anthony'ego to ponad 6 stóp, a także zadbane zdrowe ciało, a także idealna sylwetka. Aby uzyskać więcej informacji, znalazłeś go również na koncie na Twitterze.

Zalecane