blog

Anthony Michael Hall Żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wartość netto

Bycie aktorem nie jest łatwą pracą, ponieważ regularnie śledzą Cię media, a publiczność ocenia każde Twoje działanie. Amerykański aktor Anthony Michael Hall nigdy nie przestał być w czołówkach gazet. Aktor czasami pojawia się w mediach z problemami związanymi z tym związkiem, aktualizacjami zawodowymi i problemami prawnymi.

  Anthony Michael Hall Żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wartość netto

Kariera i postęp:

Anthony Michael Hall zaczął występować w reklamach w wieku zaledwie siedmiu lat. Na scenie zadebiutował w 1977 roku jako młody Steve Allen w swoim autobiograficznym dramacie „The Wake”. Celebrytka wykorzystała swoje umiejętności aktorskie w wielu filmach, takich jak „Sześciopak”, „Klub śniadaniowy”, „Edward Nożycoręki”, „Fotograf”, „Mroczny rycerz”, „Wybór naturalny” i „Maszyna wojenna”.

Czytaj więcej: Nicole Guerriero Wiki, wiek, wartość netto, chłopak

Oprócz tego aktor pojawił się także w kilku słynnych serialach telewizyjnych, takich jak „Złoty pluskwa”, „Opowieści z krypty”, „Ostateczne podejście”, „SNL”, „No Ordinary Family”, „Noc zombie” i „Morderstwo”. na początku.' Gwiazda jest autorem tekstów i wokalistą swojego zespołu „Hall of Mirrors” utworzonego w 1998 roku. Wspiera także zagrożoną młodzież poprzez swój program literacki.

Ile jest wart netto Anthony'ego?

Według Celebrity Net Worth, Anthony Michael Hall ma ogromną wartość netto w wysokości 8 milionów dolarów. Aktor zgromadził ogromną ilość swoich wysiłków w filmach i serialach telewizyjnych.

Ponadto jego zarobki z sesji zdjęciowych, reklam i innych projektów pomogły w zwiększeniu jego całkowitych dochodów.

Aresztowany za Baterię zbrodni!!

24 listopada wydano nakaz aresztowania Anthony'ego za rzekome zaatakowanie jego sąsiada. Aktorowi grozi do siedmiu lat więzienia po oskarżeniu go o pobicie. Według ludzi, celebrytka nie przyznała się do winy w sądzie w Los Angeles 1 grudnia 2016 r.

Anthony jest zaręczony!

Gratulacje dla Anthony'ego Michaela Halla. The Sześciopak gwiazda jest teraz zaręczona ze swoją dziewczyną aktorką, Lucią Oskerovą.

Długoletni duet zaręczył się 9 września 2019 r. i był w drodze do ślubu. Anthony na swoim koncie na Instagramie podzielił się wiadomościami na temat ich zaangażowania. Opublikował kolaż zdjęć z wakacji we Włoszech, na którym również Lucia nosiła piękny pierścionek z brylantem.

Zobacz też: Laura Dreyfuss Bio, Rodzina, Randki, 2019

Podobnie Anthony podpisał zdjęcie, pisząc po prostu „ Historia miłosna Wygląda na to, że miłość jest potężna między dwoma parami władzy.

Anthony i Lucia zostali po raz pierwszy połączeni w 2016 roku, kiedy widziano ich razem na różnych imprezach i wakacjach. Wkrótce po tym ich związek został potwierdzony i od tego czasu para jest silna.

Nie wiadomo, kiedy i gdzie zawiążą węzeł, ale wydaje się, że zdecydują się na piękną scenerię, by upamiętnić początek nowej podróży w ich życiu.

Rozwijanie historii jego związku!!

Według whosdatedwho.com, Anthony Michael spotykał się z Fioną Forbes, kanadyjską osobowością telewizyjną w 2007 roku. Anthony i jego domniemana dziewczyna dzielili związek przez prawie dekadę, ale nie ujawnili odpowiednio swojego życia miłosnego w mediach. Para nie wykazywała również śladu małżeństwa i cieszenia się więzią mąż-żona.

Ciekawe: Alex Burriss Net Worth, dziewczyna, rodzice, pochodzenie etniczne

Przed Fioną Anthony miał szereg dziewczyn, a mianowicie Molly Ringwald (1984-1985), Teresa De Saint (1990-2002), Kelly Stone (1994), Alison Hughes (1999), Sandra Guerard (2001-2006). Umawiał się również z Corinne Saffell (2004-2006), Reaganem Blackiem (2006), Trishą Paytas (2008-2013) i Dianą Falzone (2009). Jego przeszłe związki i obecne więzi z Fioną Forbes dowodzi, że aktor nie jest gejem i cieszy się orientacją heteroseksualną.

Jego krótka biografia:

Anthony Michael Hall urodził się 14 kwietnia 1968 roku w West Roxbury w stanie Massachusetts w USA. Studiował w St. Hilda’s & St Hugh’s School w Nowym Jorku oraz Professional Children’s School na Manhattanie. Jest synem Mercedes Hall, wokalistki blues-jazzowej i należy do włoskiego i irlandzkiego pochodzenia. Anthony jest wysoki na 6 stóp i 2 cale, co pasuje do jego osobowości.

Zalecane