blog

Anthony Rapp Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Wynajem

Jako aktor filmowy w trakcie tworzenia, wschodzącym i nadchodzącym celebrytą jest oddany mu Antony Rapp. Zagrał w wielu rolach i był nominowany do wielu ról i seriali telewizyjnych, w których grał. Aktor jest jednym z tych, o którym można mówić, ponieważ jest nowym dzieciakiem w bloku, gotowym do podjęcia czerwonego dywanu celebrytów ze swoim doświadczeniem na Broadwayu i powiązaniami nawiązanymi poprzez spotkanie z innymi aktorami, takimi jak on.

 Anthony Rapp Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Wynajem

Kariera i postęp:

Zadebiutował po raz pierwszy w Małym księciu i Lotniku, ale to, co dało mu szansę na pojawienie się w centrum uwagi, to jego film z udziałem w Przygodach w opiece nad dzieckiem. Rapp zagrał także w filmach takich jak „Daleko od domu”, „Grave Secrets”, „School Ties”, „Dazed and Confused”, które utorowały drogę do kolejnych seriali telewizyjnych, które miałby zagrać.

Grając w teatrze, jego ostatnią rolą jako Lucas w dramacie If/Then jest produkcja Rent jako Marka Cohena w 2007 roku. Jego ostatnia ścieżka kariery doprowadziła go do filmów takich jak The Knick. The Good Fight i jego najbardziej pamiętny film, który obejrzała na całym świecie większość publiczności, Star Trek: Discovery.

Jaka jest jego wartość netto?

Z wieloma nominacjami, w tym „Wybitny aktor w musicalu”, „Wybitna rola obsady w filmie” w nominowanym do nagrody Emmy „Piękny umysł”. Jego ostatnia nominacja to „Ulubiony aktor w musicalu” w produkcji If/Then, którą wygrał, w tym kilka innych nominacji, które zdobył. Z wartością netto 1,5 miliona dolarów zarobioną ciężką pracą i wysiłkiem w biznesie aktorskim.

Prosto na ekranie, ale gejem w prawdziwym życiu?

Większość jego ról w karierze przedstawia go jako heteroseksualnego mężczyznę, czasem biseksualistę, ale w rzeczywistości aktor jest gejem. Nigdy nie będzie miał żony, ponieważ spotyka się z innym mężczyzną o imieniu Teerakeni, który jest w związku od dwóch lat. Zwykle jest bardzo prywatny w swoim życiu osobistym, ale już dawno otworzył swoją seksualność dla swoich fanów i publiczności.

Nie planował jeszcze ślubu, dziewczyny, które ma, są w większości życzliwe. Głównie koncentruje się na swojej karierze, ale para wydaje się żyć razem w dużym i szczęśliwym. Niewiele też mówi się o ich związku, ale podzielili się niedawnym wspólnym zdjęciem z okazji ich rocznicy. Para podróżuje razem po wielu miejscach w ich związku, ponieważ oboje są zawsze widziani razem w mediach społecznościowych Rappa

Krótki życiorys:

Urodzony 26 października 1971 roku w Joliet w stanie Illinois, w wieku 45 lat, między rodzicami Rapp był pod największym wpływem matki, wyszkolonej pielęgniarki. Jego ojciec nazywa się Douglas Rapp, a jego matką jest Mary Lee, ma 5 stóp i 8 cali wzrostu. Rapp ma mieszane pochodzenie etniczne: niemiecki, angielski, irlandzki, szkocki, a jego narodowość jest amerykańska.

Zalecane