blog

Anthony Trujillo Wiki, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Siostra, Rodzice

YouTube stał się w dzisiejszych czasach naprawdę dobrym medium, w którym młodzi ludzie mogą ujawniać swoje talenty. Weźmy za punkt odniesienia Anthony'ego Trujillo, który zyskał ogromne uznanie i sławę w ciągu kilku tygodni po przesłaniu filmów na YouTube. Sensacja YouTube prowadzi konto, Chance i Anthony wraz ze swoim przyjacielem Chance Sutton, gdzie publikują zabawne filmy.

 Anthony Trujillo Wiki, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Siostra, Rodzice

Kariera i postęp:

Anthony jest teraz znany ze swoich filmów na YouTube, ale nie w ten sposób wkroczył w świat mediów. Rozpoczął karierę jako artysta od komercyjnego filmu Terminator w 1990 roku, gdzie zagrał dziecięcego aktora. Następnie pojawił się w rolach dziecięcych w filmach Rozdwojenie decyzji (1988) i Prawie kąty (1990). Antoniusz i szansa uruchomili swój kanał na YouTube w 2017 roku i do tej pory opublikowali sześć filmów. Chłopcy zebrali już 60 tys. widzów w odstępie jednego miesiąca.

Oprócz tego słynne i najczęściej oglądane filmy z dowcipami Anthony'ego i szansa Cięcie Tessy Brooks Hair (Funny Prank), Farbowane Włosy Bliźniaka Martinez !!! (Prank Wars), Włamanie do domu Jake'a Paula (Prank Wars) i Shaving Cream Slap!?. Kanał YouTube każdego dnia zwiększa liczbę subskrybentów i widzów. Ma 22 000 obserwujących na Twitterze i 391 000 obserwujących na Instagramie.

Kanał YouTube z pewnością pomaga młodej ikonie zwiększyć jego wartość netto. Chociaż nie zwierzył się jasnym liczbom, podejrzewamy, że cieszy się znaczną wartością netto w tysiącach.

Czy Anthony Trujillo ma dziewczynę?

Cóż, przy tak przystojnym wyglądzie i uroczym nastawieniu widzom trudno byłoby uwierzyć, że Anthony Trujillo jest prawdopodobnie singlem. Aktor zachował dobre milczenie na temat swojego obecnego miejsca pobytu i nie wykazuje żadnych wskazówek, by ujawnić w najbliższym czasie. Być może koncentruje się na swojej przyszłej karierze i nie chce, aby niechciany blask mediów spadł w jego życiu osobistym.

Co więcej, gwiazda trzymał swoje życie miłosne z dala od serwisów społecznościowych, takich jak Instagram i Twitter. Anthony ma 20 lat i to normalne, że osoba z tej grupy wiekowej ma partnera. Jego spokojne życie pozwoliło więc fanom spekulować, że musi dobrowolnie próbować ukryć sprawy swojego romantycznego życia. Celebrytka musi spotykać się ze swoją sekretną dziewczyną, ale niechętnie wypowiada się w mediach. Jego pojedynczy związek i bliskość z Chance również skłania publiczność do podejrzeń, że może być gejem, ale do tej pory nie wykazywał tak specyficznych cech.

Krótkie biogramy Anthony'ego Trujillo:

Według niektórych źródeł wiki, Anthony Trujillo urodził się 4 maja 1996 roku w Stanach Zjednoczonych. Dorastał w Cleveland w stanie Ohio z siostrą i rodzicami. Gwiazda jako dziecko była małym graczem ligi baseballowej. Należy do rasy białej i ma atrakcyjną wysokość 5 stóp i 11 cali przy smukłym ciele 72 kg.

Zalecane