blog

Antoinette Robertson Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Chłopak, Bio

Dziewczyna z Bronxu do szpiku kości, ta młoda aktorka nie boi się nosić stylu chłopczycy, kiedy nie pracuje. Antoinette Robertson jest aktorką, która ma na swoim koncie takie seriale telewizyjne jak Hart Of Dixie, Atlanta i Dear White People. Jest również najbardziej znana z roli Melissy w przebojowym serialu The Haves and Have Nots, gdzie pracowała u boku Jaclyn Betham.

 Antoinette Robertson Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Chłopak, Bio

Decyzja o kontynuowaniu działania jako kariera

Jak już powiedziałam, jest absolwentką chemii, ale od jakiegoś czasu jest aktywną aktorką. Zdecydowała się na karierę aktorską po tym, jak zrealizowała swoją pasję w tej dziedzinie podczas studiów w legendarnym dwuletnim konserwatorium w Studio Aktorskim Williama Espera.

Od 2010 roku pracowała jako część wielu popularnych i odnoszących sukcesy seriali telewizyjnych i filmów krótkometrażowych. Miała znaczącą i powracającą rolę w Hart Of Dixie i The Haves and Have Nots. Obecnie pracuje nad serialem Dear White People, w którym wciela się w Colandreę „Coco” Conners.

Antoinette Robertson jako Coco Conners w Dear White People (zdjęcie: glamour.com)

Piękna Antoinette dzieli ekran z DeRon Horton , Tessa Thompson , oraz Logan Browning . DeRon wciela się w postać Lionela Higginsa, Tessa pojawiła się jako Rikki Carter w dwóch odcinkach, podczas gdy Logan gra jako Samantha White.

Jaka jest wartość netto Antoinette?

Stworzyła kilka psot i zaangażowała się w dramat jako Lynly Hayes w Hart of Dixie. Sprawiło, że stała się jeszcze bardziej znana większej liczbie odbiorców, a teraz zyskała wartość netto, która może wynieść tysiące dolarów. Jest rozwijającą się aktorką i rośnie wraz z rolami, które odgrywa na ekranie. W ramach serii Dear White People złożyła oświadczenie o swoich zdolnościach i talencie.

Czy Antoinette spotyka się z kimś?

Młoda aktorka zaczyna dobrze prosperować w branży i ma zamiar odcisnąć swoje piętno. Pokazała swoją urodę i udowodniła talent bohaterami, które grała w telewizji. Zasłużyła na to miłość i szacunek z całego kraju. Jej fani, zwłaszcza młodzi chłopcy, śledzą ją w mediach społecznościowych i okazują zaniepokojenie jej życiem osobistym.

Gwiazda, która obecnie jest zajęta pracą nad serialem, jest dość tajemnicza na temat swojego życia osobistego i relacji. Uwielbia media społecznościowe, ale częściej dzieliła się informacjami o swojej pracy i zajęciach z przyjaciółmi niż ze swoimi związkami. Tweet na jej koncie może sugerować, że może się spotykać i mieć chłopaka.

Nie ujawniła wprost faktów dotyczących mężczyzny, z którym się spotyka, ale post skłania się ku sugerowaniu, że ma chłopaka. Dopóki nie dowiemy się o tej nieznanej osobie, tylko zakładamy jej tożsamość. Nie wyszła jeszcze za mąż ani nie ma męża.

Bio-podobny do Wiki

Antoinette Robertson zachowała tajemnicę nawet w swoim wieku i urodzinach, ale prawdopodobnie ma około 20 lat. Urodziła się w rodzinie imigrantów w Bronksie w stanie Nowy Jork w Stanach Zjednoczonych. American National jest absolwentką Uniwersytetu Stony Brook i należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Młoda i rosnąca aktorka ma idealną sylwetkę i wymiary przy wzroście 5 stóp i 8 cali.

Ostatnia aktualizacja 29 maja 2018 r.

Zalecane