blog

Anton Enus Wiki: SBS, wynagrodzenie, wiek, ślub, partner, pochodzenie etniczne, rodzina

Rak to tylko kolejny rozdział w czyimś życiu, a nie cała historia. Anton Enus, prezenter SBS News, przeszedł najtrudniejszą fazę swojego życia, kiedy lekarz zdiagnozował u niego raka. Ale nawet gdy zdiagnozowano raka jelita, ciężko walczył i zakończył wymagający rozdział swojej podróży, w której miał stałe wsparcie swojego partnera Rogera Henningsa.

  Anton Enus Wiki: SBS, wynagrodzenie, wiek, ślub, partner, pochodzenie etniczne, rodzina

Prezenter w SBS World News:

Enus ma ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w karierze dziennikarzy telewizyjnych. Prezenter wiadomości dołączył do światowych wiadomości SBS w 1999 roku i od tego czasu reprezentuje biuletyny informacyjne.

Jego pierwszą pracą była reporterka radiowa w południowoafrykańskim krajowym nadawcy SABC. Podczas swojej kadencji Enus pełnił wiele ról reportera i prezentera wiadomości telewizyjnych, a także często był kotwicą programu Good Morning South America: The Morning News show.

Prezenter wiadomości spędził siedem lat w CNN World Report, ogólnoświatowym programie informacyjnym jako korespondent.

Ile wynagrodzenia otrzymuje Enus?

Jego długa współpraca z SBS dowodzi, że jest związany lukratywną umową i prawdopodobnie zarabia ogromną pensję. Chociaż jego szczegóły zarobków nie zostały ujawnione, najwyraźniej cieszy się majątkiem netto, który ma wynosić miliony.

Mało tego, ostatecznie zdobył nagrodę za najlepszy raport międzynarodowy za swoją historię z okazji 25. rocznicy przeszczepu serca Chrisa Barnarda.

Anton Enus spotyka się ze swoim gejowskim partnerem Rogerem Henningiem:

Anton Enus był otwartym zwolennikiem społeczności LGBT i nieustannie pracuje dla dobra społeczności gejów i lesbijek. W 1980 roku został jednym z założycieli Południowoafrykańskiego Ruchu Gejów i Lesbijek.

Nawet będąc zwolennikiem LGBT, Anton zaszokował świat, gdy ujawnił swojego partnera geja Rogera Henninga. Para gejów jest razem od 1989 roku. Cenią sobie wszystkie chwile, w których byli razem od ponad dwudziestu lat.

Podpis: Anton Enus facetime ze swoim partnerem Rogerem Henningiem 8 maja 2016 r.
Źródło: Twitter

Enus podzielił się nawet piękną rozmową z Henningiem w uroczym czacie Facetime między nimi i zaktualizował o tym swoich fanów na Twitterze 8 maja 2016 r. Poza tym; oboje nie ujawnili żadnych szczegółów swojej miłości, czy to zaręczyny, czy możliwy ślub.

Enus zawsze otrzymywał wsparcie od swojego partnera w trudnych chwilach, kiedy zdiagnozowano u niego raka. Henning działał więcej niż rodzina będąc z nim w każdej części jego życiowej decyzji.

Anton Enus Bitwa z rakiem:

Dla jego widza była to więcej niż szokująca wiadomość, gdy Enus ogłosił, że zdiagnozowano u niego jelito Nowotwór . Gastroenterolog stwierdził, że ma polipy w okrężnicy.

W miarę upływu czasu guz był wstępnie większy niż podczas poprzednich badań kontrolnych. Kiedy nastąpiły testy, takie jak prześwietlenia, rezonans magnetyczny i tomografia komputerowa, wynik był pozytywny, co do raka.

Enus mówił także o ciężkim dniu, kiedy musiał wiele przejść, stwierdzając:

Kiedy wyszliśmy z gabinetu i szliśmy z powrotem w stronę recepcji szpitala, załamałem się, pogrążony w spazmie głośnego szlochu. To wszystko stało się za dużo. Poza kontrolą. Nieobliczalny. Straszny.

Jest jednak bardziej niż wdzięczny gastroenterologowi za wykrycie choroby na wczesnym etapie i wyleczenie jej wieloma sesjami naświetlania i chemioterapii.

Podpis: Enus w ostatnich dniach jego sesji Chemioterapii 17 lutego 2017 r.

W lutym 2017 r. podzielił się wesołym filmem z ostatniego sezonu chemioterapii, w którym był widziany, jak w radosnym nastroju bije uroczysty dzwonek.

Krótkie życiorys Antona:

Anton Enus jest rodowitym Australijczykiem urodzonym i wychowanym w mieście RPA. Chociaż jego wiki nie zawiera zbyt wielu informacji o jego rodzinie i wczesnym dzieciństwie, urodziny obchodzi 14 ten Co roku we wrześniu i obecnie ma 56 lat. Anton stoi na przyzwoitym wzroście i ma zdrową sylwetkę, która dobrze pasuje do jego niezaprzeczalnej osobowości. Anton należy do rasy białej.

Zalecane