blog

Antonella Roccuzzo, Lionel Messi's Wife Wiki: Wiek, dzieci, rodzina, wartość netto

Antonella Roccuzzo słynie z tego, że jest żoną supergwiazdy piłki nożnej Lionela Messiego. Jest także znaną gwiazdą Instagrama i ma ponad 6,9 miliona obserwujących na Instagramie. Antonella działa również jako model we współpracy z różnymi markami. Jest również właścicielką butikowego sklepu obuwniczego przy Avenida Diagonal w Barcelonie. Przywołała znaczącą część swojej wartości netto jako przedsiębiorca i czerpała swoją wartość netto ze swojego sklepu obuwniczego.

 Antonella Roccuzzo, Lionel Messi's Wife Wiki: Age, Kids, Family, Net Worth

Ile jest warta netto Antonelli?

Antonella Roccuzzo ma wartość netto 20 milionów dolarów. Przywołała znaczącą część swojej wartości netto jako przedsiębiorca. Swoją wartość netto czerpała ze swojego sklepu obuwniczego, który otworzyła w grudniu 2016 r. we współpracy z Sofią Balbi, żoną Luisa Suareza i projektantem obuwia Rickym Sarkanym.

Dodała też dodatkowe przychody, będąc modelką i pracując z różnymi produktami. Antonella podpisała kontrakt z argentyńską marką modową Ricky Sarkany. Oprócz kariery Antonelli jej mąż Lionel Messi zarobił 340 milionów dolarów netto z pensją 44,68 miliona dolarów. Niewątpliwie para prowadzi luksusowy styl życia.

Związek Antonelli: małżeństwo z kapitanem FC Barcelona

30-letnia Antonella Roccuzzo i kapitan FC Barcelona Lionel Messi zaczęli spędzać ze sobą czas od 1996 roku. Oboje dorastali w Rosario w Argentynie. Messi zakochał się w niej, gdy miał zaledwie dziewięć lat. Zawsze chciał uczynić Antonellę swoją dziewczyną, ale nie potrafił wyrazić swoich uczuć.

Podobno para zaczęła się spotykać od 2007 roku, a o swoim związku upubliczniła się w 2008 roku. Związek Antonelli stał się silniejszy, gdy Messi poleciał do Rosario, by wesprzeć Antonellę po śmierci jej przyjaciółki. Po dwóch dekadach ich bycia razem, Messi upublicznił swój romans w 2009 roku, kiedy został zapytany o swoją dziewczynę w programie „Sztuczka z kapeluszem z Barcelony” katalońskiego kanału „TV3”.

Później para złożyła przysięgę małżeńską 30 czerwca 2017 r. w ich rodzinnym mieście Rosario w Argentynie.

Antonella błogosławiona z dziećmi

Gołąbki powitały swojego pierwszego chłopca o imieniu Thiago 2 listopada 2012 r. 11 września 2015 r. Antonella i Messi zostali pobłogosławieni drugim dzieckiem. Czwartego członka rodziny nazwali Mateo.

Para, która cieszyła się wspaniałymi chwilami ze swoimi pociechami, przygotowała dla swoich fanów kolejną niespodziankę, ogłaszając, że spodziewają się dziecka nr 3 pod koniec lutego 2018 r. Ponadto ogłosili Ciro jako imię swojego trzeciego syna.

11 marca 2018 r. Antonella po raz pierwszy udostępniła zdjęcie swojego dziecka na Instagramie. Poniżej znajduje się jej zdjęcie z mężem i trójką dzieci.

Antonella udostępnia pierwsze zdjęcie swojego trzeciego chłopca, Ciro, 11 marca 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Krótki życiorys

Urodzona w 1988 roku w Santa Fe, Antonella Roccuzzo, Antonella Roccuzzo co roku obchodzi swoje urodziny 26 lutego. Antonella została wychowana przez rodziców Jose Roccuzzo, biznesmena i Patricię Blanko. Ma dwie siostry rodzeństwa o imieniu Paula i Carla Roccuzzo.

Stojąc na wysokości 1,57 metra, Antonella ma wymiary ciała 35-25-36 cali. Uczęszczała do Universidad Nacional de Rosario i studiowała nauki o żywieniu, zgodnie z wiki. Początkowo kształciła się na dentystę na uniwersytecie. Urodzony w Argentynie model Antonella należy do rasy białej.

Zalecane