blog

Antony Starr Żonaty, żona, partner lub wesoły, dziewczyna, randki, wartość netto

Antony Starr przez długi czas ukrywał swoje życie osobiste. I dlatego plotki krążyły wokół niego, że jest gejem. Jednak pojawiły się spekulacje, że może być w związku z Lucy McLay.

  Antony Starr Żonaty, żona, partner lub wesoły, dziewczyna, randki, wartość netto

Żonaty z Lucy McLay?

Antoniusz woli ukrywać swoje życie miłosne. Tak więc większość z nas ma dylemat dotyczący jego statusu związku. Nie można potwierdzić, czy jest żonaty, czy też się spotyka.

Jednak niektóre źródła, w tym strona wiki Antony'ego, wymieniają Lucy McLay jako jego partnerkę.

Przeglądaj to: Noelle Nikpour Wiki, wiek, mąż, wartość netto, edukacja

Antony Starr ze swoją partnerką, Lucy McLay, na Qantas New Zealand Television Awards, 2008 (zdjęcie: zimbio.com)

Jeśli to prawda, mogli spotkać się około 2004 roku, ponieważ po raz pierwszy zobaczyliśmy ich razem na srebrnym ekranie. Pracowali w filmie Bez wiosła.

Następnie w wywiadzie dla NZ Herald z 2014 r. wspomniał o swojej dziewczynie, że nie może oglądać jego scen walki w brutalnych bitwach Banshee. I zakładamy, że dziewczyna, o której mówił, to Lucy McLay.

Dowiedz się więcej: Loren Halifax Wiki, Wiek, Żonaty, Rodzina, Wynagrodzenie, Lis 4

Jeśli nadal są w związku, będzie to ich sześć lat bycia razem.

Miejmy nadzieję, że Antony wkrótce pojawi się z góry i zakończy ciekawość swoich fanów co do statusu jego związku.

Wiedz o wartości netto Antoniego

Utalentowany aktor z Nowej Zelandii ma znaczną wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów dzięki swojej zawodowej karierze aktorskiej.

Antony, który jest najbardziej znany ze swojej podwójnej roli bliźniaków Jethro i Van West w przebojowej komedii/dramie Nowej Zelandii Oburzająca fortuna zawodową karierę aktorską rozpoczął na początku lat 90. od ról gościnnych Xena: Wojownicza księżniczka i Herkules: Legendarne podróże oraz Shortland Ulica.

Za rolę w Outrageous Fortunes otrzymał nagrodę Air New Zealand Screen Award 2007 za rolę aktora, najlepszego aktora w azjatyckiej telewizji. Nagrody i najlepszy aktor na Qantas Television Awards. Ponadto został nagrodzony Najlepszym Aktorem na inauguracyjnym Qantas T.V.V. Nagrody w 2005 roku.

W 2001 roku wystąpił gościnnie w TVV. seria Mercy Peaks Todd Van der Velter przez trzy sezony. Został obsadzony w telenoweli Shortland Street jako brat Waverley Wilson. Od tego czasu grał główne role w serialach takich jak Hard Out (serial dla dzieci), gościnnie w Street Legal (dramat) i P.E.T. Detektywi i krótki występ w Serial Killers (serial komediowy).

W 2006 roku pojawił się w filmie No.2. Jego inne filmy to „Najszybszy Indianin świata”, „Bez łapa” i „In My Father's Den”.

Starr zagrał także w australijskim filmie „ Chciałbym żebyś tu był ” w 2012 roku, co dało mu zarówno nagrodę Critics Circle of Australia (FCCA), jak i nagrodę Australijskiego Instytutu Filmowego (AACTA). Niedawno facet pojawił się w serialu telewizyjnym ” amerykański gotyk ” jako Garrett Hawthorne. Wystąpił także z główną rolą jako były oszust Lucas Hood w filmie Cinemax Banshee seria.

Nie przegap: Kenneth Petty Wiki, Wiek, Wartość netto, Nicki Minaj

W styczniu 2018 wystąpił w serialu internetowym The Boys jako The Homelander. Drugi sezon został wydany we wrześniu 2020 roku, natomiast trzeci sezon został już odnowiony. Następnie, w 2020 roku, pojawił się w serialu komediowym o nazwie Wielki Dom Zabawy Cioci Donny.

Krótki życiorys

Urodzony w Auckland w Nowej Zelandii w 1975 roku, Antony Starr co roku obchodzi swoje urodziny 25 października. Znakiem urodzenia 43-letniego aktora jest Scorpio. Należy do rasy białej rasy kaukaskiej i posiada obywatelstwo Nowej Zelandii. Antoniusz stoi na wysokości 1,80 metra (5 stóp i 11 cali).

Edukację kontynuował na Uniwersytecie w Auckland.

Zalecane