blog

Apolo Anton Ohno Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Teraz

Mistrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim, który jest rekordzistą pod względem większości medali zdobytych przez Amerykańskie Zimowe Igrzyska Olimpijskie; on jest panem Apolo Anton Ohno. Zdobył wiele medali w trzech meczach Zimowych Igrzysk Olimpijskich, takich jak złoto w 2002 roku, a także wygrał czwarty sezon Tańca z Gwiazdami. Urodził się w Seattle w stanie Waszyngton 22 maja 1982 roku jako syn urodzonego w Japonii ojca Yuki i Europejsko-amerykańskiej matki Jerrie.

 Apolo Anton Ohno Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Teraz

Jego kariera i postęp:

Zaczął trenować w wieku 14 lat, a pod koniec 1997 roku wygrał amerykańskie zawody w łyżwiarstwie szybkim na krótkim torze, aw 2002 roku ten facet zdobył srebro i złoto na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Podczas Igrzysk 2010 zdobył srebro, tym medalem pobił rekord największej liczby zdobytych przez Zimowego Olimpijczyka Stanów Zjednoczonych.

Jednak w 2007 roku wygrał czwarty sezon Tańca z gwiazdami, a w 2012 roku zaprosił go z powrotem.

Ile jest warte Apolo?

Ten olimpijczyk ma szacowany majątek na 10 milionów dolarów w 2016 roku, a ten facet zarobił sześciocyfrową wartość netto, ponieważ jest odnoszącym sukcesy sportowcem olimpijskim. Anton jest ośmiokrotnym medalistą Zimowych Igrzysk Olimpijskich i do tej pory; zdobył już cztery brązowe, dwa srebrne i dwa złote medale w zawodach olimpijskich.

Jako gwiazda olimpiady jest głównym źródłem jego majątku, ale poza tym jest także gwiazdą rzeczywistości, a także gwiazdą tańca. Wygrał także kilka konkursów tanecznych, takich jak Taniec z gwiazdami.

Kim jest jego ostatnia dziewczyna? Jesteś już żonaty?

Ten olimpijczyk pokazuje rozerwaną sylwetkę, gdy bawi się na plaży z tajemniczą dziewczyną na Hawajach po wzięciu udziału w Mistrzostwach Świata Ironman w 2014 roku. Zafundował sobie romantyczne wakacje na Maui ze swoją mistrzowską randkową damą, a teraz nadal się spotykają, więc to oznacza on nie jest gejem.

Jednak źródło twierdziło, że wcześniej się z kimś spotykał, ale do tej pory nie ożenił się, więc nie ma żadnych wiadomości o jego żonie, a także o dzieciach i rozwodzie.

Jego poprzednią dziewczyną była Allison Bavers, a Allison i on, zarówno łyżwiarze, jak i gwiazda olimpiady, byli znani z tego, że spotykali się przez nieokreślony czas, kończąc w 2010 r. lub tuż przed nim. Allison powiedziała, że ​​zakończyła związek, ale polubownie dla obu stron. Często jeździli razem na lodzie, zarówno rywalizując, jak i wspólnie, jako część tej samej grupy łyżwiarstwa szybkiego.

Krótki życiorys:

Ten olimpijski Anton ma obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia azjatycko-amerykańskiego. Ma również wysoki wzrost 5 stóp i 10 cali, a także ma dobrze utrzymane ciało z dobrze udekorowanym. A jako zawodnik ma również sprawny i zdrowy kształt i rozmiar ciała. Ma też sześć spakowanych ciał, które znaleźliśmy również na jego kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane