blog

Araksya Karapetyan żonaty, mąż, dziecko, wynagrodzenie i wartość netto

Możesz osiągnąć swój cel tylko wtedy, gdy masz silną wolę i determinację. Pani to udowadnia i dziś Araksya Karapetyan jest jedną z czołowych i sławnych osobowości telewizyjnych. Prezenterka urodzona w Armenii prowadzi program Good Day L.A w Los Angeles, KTTV Channel 11, który jest porannym programem informacyjnym i rozrywkowym.

 Araksya Karapetyan żonaty, mąż, dziecko, wynagrodzenie i wartość netto

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Mąż/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Możesz osiągnąć swój cel tylko wtedy, gdy masz silną wolę i determinację. Pani to udowadnia i dziś Araksya Karapetyan jest jedną z czołowych i sławnych osobowości telewizyjnych. Prezenterka urodzona w Armenii prowadzi program Good Day L.A na kanale KTTV Channel FOX11 z Los Angeles, który jest porannymi wiadomościami i programem rozrywkowym.

Wartość netto i zarobki Araksii

Jej wartość netto nie jest upubliczniana, ale możemy ją założyć w milionach dolarów. Według payscale.com, wynagrodzenie prezentera telewizyjnego lub radiowego wynosi około 45 592 USD za godzinę. Ale Araksya ze swoimi doświadczeniami musi zarabiać znacznie więcej niż średnia pensja.

Przeczytaj także: Jill Bauer QVC, Wiki, Wiek, Ślub, Mąż, Wartość netto

Jej pasja do dziennikarstwa rozpaliła się, gdy usłyszała historie ofiary. Przed pracą jako stażysta w KABC-TV w Los Angeles i KFI 640 AM w Kalifornii pracował jako reporter, prezenter i producent dla KIDK-TV w Idaho Falls oraz jako reporter i gospodarz w KOIN-TV w Portland w stanie Oregon i CitiCABLE w Torrance w Kalifornii.

Aktywna w serwisach społecznościowych z 35,5 tys. obserwujących na Twitterze i 62,4 tys. obserwujących na Instagramie częściej udostępnia zdjęcia córki. Cieszy się dostatnim życiem z mężem i dzieckiem. Stała się źródłem inspiracji dla wszystkich dziewczyn. Jej determinacja, pracowitość w pracy, silna wzniosą ją na poziom sukcesu.

Małżeństwo Araksyi z mężem!

Cóż, jej życie osobiste jest równie doskonałe, jak jej kariera. Wyszła za mąż za swojego długoletniego chłopaka Amira Yousefiego. Pary po raz pierwszy spotkały się przez wspólnych przyjaciół i bardzo się do siebie przywiązały. Pomimo napiętego harmonogramu, oboje łączyła ich najsilniejsza więź i kochali się bezwarunkowo.

Swój związek z Amirem przeniosła na wyższy poziom 2 marca 2018 r. poślubiając go. Należeli do innej grupy etnicznej, a ich ślub plenerowy był zróżnicowany kulturowo pod oświetlonym świecami drzewem. Para powitała swoją córkę Sevan na świecie 6 czerwca 2016 roku.

Nie zapomnij: Jonathan Scott Wiki, żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, randki, wartość netto

Na imprezie ujawniającej płeć, która odbyła się 14 stycznia, Sevan stała się zwiastunem dobrych wieści, gdy przecięła ciasto ujawniające płeć. Wszyscy, łącznie z Araksją, spodziewali się niebieskiego wypełnienia w środku, ale nie wiedzieli, że czeka ich niespodzianka.

Różowy tort ujawnił, że para po raz kolejny wita kolejną córeczkę. Gratulacje Araksya dla córeczki numer dwa.

Krótki życiorys

Urodzona 27 sierpnia 1982 roku w Gyumri w Armenii, wychowała się w Palos, Verdes, Estates i Kalifornii. Pięknie obnosi się z wysokością prawie 5 stóp i 4 cali. Dość często udostępnia zdjęcia swojej rodziny w swoich mediach społecznościowych, doceniając je, co wskazuje, że łączy ją z nimi piękna więź.

Ukończyła stosunki międzynarodowe i dziennikarstwo telewizyjne na Syracuse University w Newhouse School of Public Communications na Uniwersytecie Syracuse. Opuściła rodzinne miasto w Giumri po trzęsieniu ziemi w Armenii w 1988 roku i przed konfliktem etnicznym, który wybuchł z Azerbejdżanem.

Zalecane