blog

Arden Cho Chłopak, Randki, Żonaty, Mąż, Pochodzenie etniczne, Wartość netto

Powszechnie występujący w przedstawieniu Kiry Yukimury w Teen Wolf, jednej z najlepiej wschodzących postaci ekranowych i rzemieślnika Arden Cho, który odkrył, jak zademonstrować swoją wspaniałość i działać w amerykańskim przemyśle filmowym. Najprawdopodobniej zbierała imię i wyróżnienie ze swoich przedstawień.

  Arden Cho Chłopak, Randki, Żonaty, Mąż, Pochodzenie etniczne, Wartość netto

Kariera i sukcesje Arden Cho

W 2010 roku terapeutyczna marka Clinique zgłosiła Cho jako model swojej najbardziej aktualnej krucjaty reklamowej w Azji. Ruch nabrał rozpędu w połowie listopada 2010 roku. Cho pojawił się w filmach, aranżacjach telewizyjnych i reklamach w Stanach Zjednoczonych i Azji.

Zobacz: Donna Air chłopak, córka, rodzice, wartość netto

Cho jest najlepiej określane jako jej główna rola jako Kira Yukimura, kitsune, w aranżacji MTV Nastoletni wilk . 22 lutego 2011 Cho wydał singiel „I'm Just a Girl” na iTunes.

Ile wynosi dokładna wartość netto Arden Cho?

Arden gromadzi swoją wartość netto dzięki karierze zawodowej jako aktorka. Udało jej się jednak ukryć swoją wartość netto i zarabiać przed opinią publiczną. Mimo to jako aktorka mogła zarabiać średnio 50 122 USD rocznie.

Oprócz zarobków i dochodów jej chłopaka z YouTubera, Ryana Higi, szacowana wartość netto wynosi 10 milionów dolarów. Ma swój kanał na YouTube zatytułowany Nigahiga gdzie publikuje kilka śmiesznych i komediowych filmów, skupiając się na sektorze rozrywki. Jest też jednym z nominowanych do trzech nagród Streamy Awards i Young Hollywood Award.

Czy ona spotyka się z Ryanem Higą?

Arden Cho, lat 34, nie jest żonaty, ale jest zarezerwowany!

Obecnie spotyka się ze swoim chłopakiem, Ryanem Higą, który jest znanym gwiazdorem YouTube znanym ze swoich filmów komediowych, w tym „ Mili ludzie , ' ' Jak być gangsterem ,' oraz ' iPod człowiek ”.

Chociaż para jest w kojącym związku, nie ujawnili żadnych informacji dotyczących tego, kiedy i jak zainicjowali swoją intymność. Jednak jeśli chodzi o aktualizacje mediów społecznościowych, para mogła zacząć się spotykać od początku 2019 roku.

Przeczytaj także: Wiek Toby'ego Hemingwaya, dziewczyna, żona, rodzina

Ponadto zarówno Arden, jak i Ryan nie wstydzą się prezentować swoje wymiary miłosne w mediach społecznościowych. W dniu 3 marca 2019 r. chłopak Ardena, Ryan, udostępnił swoje zdjęcie, na którym ujawnił, że oficjalnie się spotykają. Podobnie z okazji urodzin Arden 16 sierpnia 2019 r. serdecznie życzył jej urodzin. Ponadto określił ją jako jedną z najbardziej troskliwych, hojnych, kochających, życzliwych, inteligentnych, głupich i pięknych ludzi, jakich zna.

Obecnie gołąbki czekają na piękną i romantyczną przyszłość wraz z ogromną miłością i uprzężą.

Może ci się to spodobać: Natasha Raskin Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak

Krótki życiorys

Arden Cho urodziła się 16 sierpnia 1985 r. w Amarillo w Teksasie, dorastała wraz z rodziną w Dallas w Teksasie i wyjechała do Minnesoty, gdy była młoda. Jej koreańsko-amerykańscy rodzice wychowali ją w Amarillo w Teksasie, więc bez wątpienia ma obywatelstwo amerykańskie, ale Cho urodziła się z koreańskim pochodzeniem etnicznym.

Jest jedną z najpiękniejszych aktorek o uwodzicielskim ciele i atrakcyjnej figurze, a jej wymiary to 32-23-34 cale. Stoi również ze swoim idealnym wzrostem wynoszącym 5 stóp i 4 cale (1,63 m) przy tej samej masie ciała 56 kg.

Zalecane