blog

Ari Graynor żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto, pochodzenie etniczne

Aktorka i artystka sceniczna, znana z tego, że odtwarza się po słabym okresie swojej kariery, Ari Graynor jest prawdziwą ocaloną i oddaną wojowniczką, która walczyła o powrót do sławy. Aktorka znalazła się w centrum uwagi po umawianiu się z gwiazdą teorii wielkiego podrywu, Johnny jest obecnie singlem i jest zajęty pracą nad projektami filmowymi, a nawet produkcją niektórych z nich.

  Ari Graynor żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto, pochodzenie etniczne

Kariera i postęp

Absolwentka Trinity College w Hartford rozpoczęła karierę, kiedy zagrała w The Sopranos jako Caitlin Rucker w 2001 roku. W 2003 roku pojawiła się w Law and Order: Special Victims Unit w odcinku „Damaged”. Na swoim koncie ma kilka filmów, w tym Game 6, An American Crime, CSI-Miami, Numb3rs i Fringe.

Nie zapomnij: Dominique Sachse Wiki, Bio, Wiek, Mąż, Rozwód, Wynagrodzenie, Wartość netto

Wystąpiła w spektaklu Zaufanie w zespole teatralnym Off-Broadway Second Stage w 2010 roku. Po roku pojawiła się w Obiektywnie mówiąc , antologia wyprodukowana na Broadwayu w 2011 roku. Następnie w 2012 roku zagrała w Na dobry czas zadzwoń..., i był nawet producentem wykonawczym . Wystąpiła także w sztuce Anny Jordan, Jeśli w 2017 roku, który został otwarty Off-Broadway w Lucille Lortel Theatre.

Poza tym Ari pracował nad dwoma projektami Artysta katastrofy , oraz Umieram tutaj w 2017 roku.

Wystąpiła także jako powracający gość w serialu Fox, Fringe, a także pojawiła się w Nieskończona lista odtwarzania Nicka i Norah , w 2008 roku. Po swojej karierze zagrała w filmie komediowym opartym na powieści dla młodzieży Crossa Dziewczyna Derby, Ubij to.

Wszechstronnie utalentowany aktor zadebiutował nawet na Off-Broadwayu w sztuce Trust w 2010 roku. Pod koniec 2011 roku aktor zagrał w broadwayowskiej komedii Relatively Speaking napisanej przez Woody'ego Allena. W 2017 roku Ari pracuje nad dwoma projektami Artysta katastrofy oraz Jestem Umieram tutaj.

Przeczytaj także: Tracy Grimshaw zamężna, lesbijka, romans, wartość netto

Ile wart netto ma Ari Graynor?

Piękna artystka sceniczna i aktorka przez ten rok zdobyła ogromne doświadczenie. Po niedawnym rozczarowaniu jest gotowa do silnego powrotu. Wartość netto aktorki spada na margines 1 miliona dolarów.

Ale po jej filmach, takich jak Umieram Hera, dobrze sobie radzi w kasie, jej wartość netto z pewnością wzrośnie w nadchodzących dniach.

Czy Ari jest singlem czy randkuje z kimś?

Nie jest niczym nowym dla pięknych aktorek, które łączą się bez żadnego znaczenia, ale Ari umawiał się z jednymi z najprzystojniejszych gwiazd Hollywood. Trafiła do wiadomości burzą, kiedy spotykała się ze słynnym aktorem z teorii Wielkiego Podrywu, Johnnym Galeckim w 2006 roku. Ale para nigdy nie ujawniła się publicznie i zakończyła się bez zamieszania.

W 2006 roku pojawiły się doniesienia, że ​​Ari jest w poważnym związku z Eddie Kaye Thomasem, znanym z roli Paula Fincha w American Pie. Była widywana ze swoim chłopakiem na różnych imprezach i pokazach, ale to też skończyło się jak poprzednio. Para nigdy otwarcie nie zatwierdziła ich związku i wkrótce się rozstali.

Aktorka jest podobno zmęczona krótkotrwałym związkiem i chce wkrótce wyjść za mąż. Ale na razie utalentowana gwiazda poszukuje pana Perfect, który może być jej mężem.

Dowiedz się więcej: Jonathan LaPaglia Ocalony, Net Worth, Żona, Brat

Krótki życiorys

Ari urodził się jako Ariel Geltman Graynor 27 kwietnia 1983 roku w Bostonie w USA. Urodzony w Bostonie Ari należy do rasy białej i ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 5 cali. Aktorka, która obecnie ma 35 lat, ma stonowaną sylwetkę.

Urodziła się w rodzicach Graya Graynora i Joani Geltman i została wychowana jako Żydówka. Uczęszczała do prywatnej szkoły w Cambridge, Buckingham Browne & Nichols. Następnie ukończyła Trinity College w Hartford w Connecticut.

Jedyną rzeczą, której życie Ariego uczy nas, że życie jest po drodze pełne wybojów. Stała na ziemi, gdy jej serial Bad Teachers został odwołany po zaledwie trzech odcinkach, a jej występ sceniczny Performers również nie osiągnął wyników. Ale poparła się i zaufała swojej jakości i umiejętnościom, a ona dokonała silnego powrotu i będzie kontynuować swój rozwój jeszcze dalej.

Zalecane