blog

Ari Melber Wiki, Bio, Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły i Net Worth

Ari Melber zajmuje się kwestiami prawnymi, takimi jak Departament Sprawiedliwości, FBI i Sąd Najwyższy jako główny korespondent prawny MSNBC. Pisze także artykuły polityczne dla różnych gazet, takich jak The Atlantic, Reuters i Politico. Amerykański dziennikarz NBC News prowadzi The Beat z Ari Melberem w MSNBC.

  Ari Melber Wiki, Bio, Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły i Net Worth

Amerykański dziennikarz prowadzący NBC News Beat z Ari Melber na MSNBC.

Ari znalazł dziewczynę po nieudanym małżeństwie!

Dziennikarz NBC News, Ari Melber, był kiedyś żonaty. W 2013 r. ożenił się z redaktorem A&E The New York Observer, Drew Grantem. Jego zerwana żona Drew pisała także kolumny do Decider, Maxim i Cosmopolitan. Była para pozostawała w związku przez cztery lata, a rozwód sfinalizował w 2017 roku.

Nie przegap: Kat Cole Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wynagrodzenie oraz Wartość netto

Po rozwodzie z Drew 38-letni amerykański dziennikarz zaczął się spotykać Postój aktorka Aleksandra Daddario. Ari i jego nowa dziewczyna Alexandra potwierdzili swój związek w sierpniu 2018 roku swoimi chwilami na PDA w Santa Monica w Malibu.

James Hinchcliffe Żonaty, żona, dziewczyna, randki, wynagrodzenie i wartość netto

W programie wyemitowanym o 15.50 w MSNBC Główny Korespondent Prawny wyjaśnił dalej orzecznictwo Trybunału. 7 stycznia 2012 r. Ari napisał również na Twitterze, że „nie zawieraj małżeństw homoseksualnych, jeśli ktoś lubi małżeństwa homoseksualne”.

Ile wynosi wynagrodzenie i wartość netto Ari Melbera?

Melber, młody personel MSNBC, ma wartość netto ponad 200 tysięcy dolarów. Ari otrzymał od MSNBC ponad 60 tysięcy dolarów rocznej pensji z uwzględnieniem premii i zachęt. Według jego relacji na twitterze, kupił dom w Waszyngtonie w pełni umeblowany i dobrze udekorowany. Ari zarabia również na pisaniu i niektórych z jego hostingu i kotwiczenia, a także na reklamach.

W jednym z wywiadów Melber powiedział, że ma w sobie pełną pasję podróżowania po nowym kierunku, a także hobby kupowania drogich towarów. Tak więc jako korespondent prawny Melber płaci niezłą kwotę w podatkach i inwestycjach. Według niektórych informacyjnych mediów, jest aktywny w pracach społecznościowych, a także przekazuje darowizny na cele charytatywne.

Przedsięwzięcie włączone: Jacob Wohl Wiki, wiek, wartość netto, wzrost, fakty

Po ukończeniu Uniwersytetu Michigan Ari przeniósł się do Waszyngtonu, gdzie rozpoczął pracę dla senator Marii Cantwell, a następnie dla kampanii prezydenckiej senatora Johna Kerry'ego. Jego urzędnik rozpoczął pracę jako stażysta w departamentach Manhattan Public Defender.

Później, w 2009 roku, Ari dołączył do prawnika „Pierwszej Poprawki”, „Floyda Abramsa”, z siedzibą w Cahill Gordon w 2013 roku. Następnie, w 2015 roku, został zatrudniony jako główny korespondent prawny w MSNBC i pracował również jako pisarz w MSNBC.com. Od lipca 2017 r. mieszkaniec Waszyngtonu gości MSNBC Beat z Ari Melber o 18:00 czasu wschodniego.

Krótki życiorys i Wiki

Ari urodził się 31 marca 1980 roku w Waszyngtonie w Stanach Zjednoczonych. Urodził się dla rodziców i wychował wraz z przyjaciółmi i rodzeństwem w Waszyngtonie. Uzyskał dyplom licencjata nauk politycznych na Uniwersytecie Michigan.

Przeczytaj także: Luis D. Ortiz Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wartość netto, Wzrost

Utalentowany i przystojny główny korespondent prawny MSNBC, Ari, ma 5 stóp i 11 cali wzrostu i waży około 60 kg. Melber ma atrakcyjną sylwetkę z sześciopakową i dobrze zbudowaną sylwetką, dopasowaną i zdrową.

Zalecane