blog

Ari Shaffir Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły lub Kawaler, Rodzina, Wzrost

Nic nie może być wspanialszego niż rozśmieszanie ludzi i wnoszenie radości w ich życie. A kiedy mówimy o osobowościach z tym talentem, nazwisko komika Ari Shaffira natychmiast pojawia się na szczycie. Ari Shaffir to amerykański aktor, podcaster i pisarz, popularny jako producent i gospodarz podcastu „Skeptic Tank”. Jest również znany z roli głównej i producenta wykonawczego w serialu telewizyjnym „This is Not Happening”.

 Ari Shaffir Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły lub Kawaler, Rodzina, Wzrost

Kariera i postęp:

Wybitny komik Ari Shaffir po ukończeniu University of Maryland przeniósł się do Los Angeles, aby zwiększyć swoje szanse na zostanie komikiem stand-upowym. Kiedyś inspirował się oglądając kilka programów komediowych, takich jak „The Tonight Show with Johnny Carson” w telewizji jako młodzieniec.

Jego pierwszy występ komediowy miał miejsce w Los Angeles na początku lat dwudziestych w komedii sportowej w Północnej Wirginii. Podobnie zadebiutował w filmie „Reeling” w Reality w 2005 roku. W 2013 roku wyprodukował stand-upowy serial komediowy „This is not Happening”, w którym znajduje się wielu komików opowiadających prawdziwe historie z życia.

Co więcej, Shaffir rozpoczął swój podcast „Skeptic Tank” w 2011 r., a później w 2013 r.; zaczął współgospodarować podcastem sportowym „Punch Drunk Sports”. Komik wystąpił w filmie komediowym „Keeping Up with the Joneses” w 2016 roku. Odbył wiele tras komediowych, a jego ostatnia impreza „The Stand” odbyła się 20 sierpnia w Nowym Jorku w USA.

Ile ma wartość netto Ari Shaffira?

Komik stand-up Shaffir pojawił się w kilku słynnych serialach, takich jak „Chronic-Con”, „Episode 420: A New Dope” (2015), „Keping Up with the Jones” (2016) i „Ari Shaffir: Double Negative” (2016). Przy całej swojej karierze zawodowej jako aktor, producent i podcaster spekulujemy, że musi cieszyć się przyzwoitą pensją.

Jak podaje źródło wiki, Shariff utrzymywał wspaniałą wartość netto w wysokości 300 tysięcy dolarów.

Czy stand-up komik randkuje z kimś? A może nadal szukasz miłości?

Komik stand-upowy, swoimi humorystycznymi dowcipami, zdołał zgromadzić miliony fanów i obserwujących. Posiadanie czarującego głosu i umiejętność opowiadania dowcipów ze względną łatwością i delikatnością; pozostawił znakomity ślad na wielu widzach.

Komik często żartuje z dziewczyny i związków podczas występów, ale nie ujawnił, czy ma jedną za sceną. Wygląda na to, że Shariff nie lubi dzielić się swoimi sekretami z mediami i cieszy się, że jego prywatne sprawy pozostają na niskim profilu.

W styczniu 2010 r. Ari wspomniał w tweecie że obecnie jest singlem i szuka dziewczyny. Jednak komik nigdy nie ujawnił, czy znalazł ten wyjątkowy w późniejszym życiu. Z tą osobowością w średnim wieku są szanse, że Shaffir poślubi sekretną żonę, ale nie ujawnił niczego w tym rodzaju.

Ze względu na jego milczenie i status wolnego związku publiczność często spekuluje, że należy do orientacji gejowskiej. Ale kwestionowanie jego seksualności tylko z powodu plotek byłoby bezwartościowe.

Jego krótkie życiorys i rodzina:

Ari Shaffir urodził się 12 lutego 1974 r. w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych, co daje mu 43 lata. Należy do amerykańsko-rumuńskiej grupy etnicznej i ma odpowiedni wzrost. Mówiąc o swojej rodzinie, jego ojciec, Nat Shaffir był Iasi Rumunem, a jego babcia ocalała z Holokaustu. Uczęszczał na University of Maryland, College Park i Yeshiva University.

Zalecane