blog

Ariana Berlin Rodzina, wypadek samochodowy, gimnastyczka, igrzyska olimpijskie, żonaty/zamężna, mąż

Większość ludzi straciła nadzieje po pokonaniu, ale prawdziwymi bohaterami są ci, którzy wstają i walczą o zwycięstwo. Tak samo jest z Arianą Alyse Berlin, która po ciężkim wypadku samochodowym wyrosła na gwiazdę gimnastyki. Jest amerykańską gimnastyczką artystyczną, tancerką i aktorką filmową, która jest najbardziej znana z rywalizacji o drużynę gimnastyczną UCLA Bruins w latach 2006-2009.

  Ariana Berlin Rodzina, wypadek samochodowy, gimnastyczka, igrzyska olimpijskie, żonaty/zamężna, mąż

Jest amerykańską gimnastyczką artystyczną, tancerką i aktorką filmową, która jest najbardziej znana z rywalizacji o drużynę gimnastyczną UCLA Bruins w latach 2006-2009. Film został udramatyzowany na podstawie jej historii zatytułowanej Full Out: The Arian Berlin Movie.

Historia randkowa; Żonaty z chłopakiem?

Amerykańska gimnastyczka i tancerka Berlin zdobywa umiejętność przykucia uwagi widzów swoimi niesamowitymi ruchami. Jest inspirującą postacią, która zyskała sławę jak burza ogniowa po wyzdrowieniu po urazie samochodowym. Wraz z sukcesami w swojej pracy zawodowej zdobyła ogromnych fanów i obserwujących w serwisach społecznościowych. Bez wątpienia miała wiele propozycji randkowych, ale ludzie często zastanawiają się nad jej partnerem w prawdziwym życiu.

Cóż, jeśli przejrzymy jej zdjęcia na Instagramie, zobaczymy, że Berlin jest już żonaty z jej chłopakiem. Poznali się po raz pierwszy w latach akademickich na UCLA w 2009 roku i od tego czasu są razem.

Delektowali się krótkim, dyskretnym związkiem, zanim Ariana wspomniała o swoim zaręczynach z Jimmym, który dzielił obrączkę ślubną w 2017 roku. Na jednym ze swoich zdjęć pokazała nawet pierścionek na środkowym palcu, całując w tle swojego chłopaka, który stał się mężem.

Dziewczyna YFN Lucci, wartość netto, dzieci, rodzice

Podczas ich wielkiego dnia Ariana została ubrana w białą kwiecistą suknię, podczas gdy jej mąż Jimmy ubrał się w ciemny czarny garnitur. Para, która zaręczyła się w 2017 roku, była dumna i szczęśliwa i podzieliła się wiadomościami o swoich zaślubinach za pośrednictwem sieci społecznościowej.

A na swoim oficjalnym Instagramie, który jest obecnie prywatny, Ariana przyjęła nazwisko swojego męża jako „Ariana Berlin Rotstein”.

Od 2019 r. Ariana i jej mąż przekroczyli rok rocznicy ślubu.

Poważny wypadek samochodowy!

Kiedy Berlin miała 14 lat, ona i jej matka jechali do Orange Country na zakupy. Gdy jechali autostradą, potrącił ich pędzący samochód jadący z przeciwnego kierunku. Pojazd przewrócił się pięć lub sześć razy. Miała dwa zapadnięte płuca, dwie złamane nogi, złamany nadgarstek, złamany obojczyk, pęknięty nadgarstek i spędziła pięć dni w wywołanej śpiączce. Jej matka miała złamaną kość piszczelową, uszkodzoną łopatkę i uraz mózgu.

Przed wypadkiem samochodowym, który wstrząsnął jej karierą, była na dobrej drodze, aby zostać członkiem drużyny Olimpiady Gimnastycznej.

Przeczytaj to: Lolo Jones Net Worth, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak

Kariera i postęp:

Po ciężkiej kontuzji ciała Ariany Berlin ciężko jej było rozpocząć karierę gimnastyczną i postanowiła zacząć break dance. Później została jedną z najmłodszych członkiń trupy tanecznej Culture Shock w San Diego. Tancerka zaczęła występować w SeaWorld San Diego, gdzie spotkała się z głównym trenerem gimnastyki UCLA Bruins, Valorie Kondos Field.

Po spotkaniu z trenerem gimnastyki od razu zdecydowała się wstąpić na siłownię i zachowała swoje umiejętności gimnastyczne. Następnie w wieku 17 lat dołączyła do drużyny gimnastycznej CLA Bruins i była w stanie czterokrotnie zostać All-American i jednym z najbardziej konsekwentnych sportowców w historii UCLA. W 2017 roku szukała bardziej znaczących możliwości, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom.

Gimnastyczka pracowała również jako kaskader w programach telewizyjnych, w tym ; Three Rivers, NCIS: Los Angeles, wstrząśnij! I zrób to lub złam to. Pracowała również przy filmach takich jak; Zmienione przy urodzeniu, Leśnicy, Grek i Miód 2. Jej historia została przedstawiona w filmie Full Out: The Ariana Berlin Movie.

Możesz polubić: Kathrine Narducci Mąż, wartość netto, rodzina

Krótka biografia Ariana Berlin:

Amerykańska gimnastyczka Berlin urodziła się w San Diego w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Weszła na ziemię w 1987 roku, co oznacza, że ​​ma 31 lat i 29 października obchodzi urodziny z rodziną. Obywatelka amerykańska należy do rasy białej i ma odpowiedni wzrost, który idealnie pasuje do jej pracy jako gimnastyczki. Urodziła się dla rodziców; Howarda Berlina i Susan Berlin. Poszła do Patrick Henry High School, po czym uczęszczała na Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles.

Zalecane