blog

Arianny Celeste Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Pochodzenie etniczne, Wartość netto

Dziewczyna ringu Ultimate Fighting Championship (UFC), znana również jako modelka i modelka w męskich magazynach, takich jak „FHM”, „Maxim” i „Playboy”, a także znana jako aktorka telewizyjna, jest lepiej Penelope Lopez Marquez znany jako Arianny Celeste. Lopez urodził się w Las Vegas w stanie Nevada w Stanach Zjednoczonych 11 listopada 1985 r. Jego rodzice z Meksyku i Filipin dorastali wraz z rodzeństwem.

 Arianny Celeste Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Pochodzenie etniczne, Wartość netto

Kariera i postęp:

Penelope zaczęła występować jako „Octagon girl” UFC w 2006 roku w Hard Rock Café and Casino w Las Vegas. Ta dama stała się jedną z najsłynniejszych dziewczyn z ringu i od tego czasu modelowała między innymi dla Maxim, Sports Illustrated, FHM i Playboy. Celeste nazwała „damą dnia” od Sports Illustrated w 2010 r., „Najgorętszą dziewczyną UFC Octagon” od Maxima w 2010 r., „Dziewczyną roku 2010” z MMA Awards, a także ta dama zajęła 23 miejsce w rankingu Najgorętszych maksymów Lista 100 w 2010 roku. Jednak Arianny zaczęła prezentować serię internetową „UFC Ultimate Insider” w 2010 roku. Ta dziewczyna trafiła obecnie na nagłówki gazet, kiedy została aresztowana za przemoc domową w Las Vegas.

Wynagrodzenie i wartość netto

UFC Ring Girl cieszyła się swoim 1 milionem dolarów wartości netto, a także ma wspaniałą pensję z UFC i innych jej dzieł. Ta dama jest również jedną z najładniejszych ring girl i modelek UFC, jej hobby to kickboxing, taniec i jazda na rowerze. Pojawia się również jako dziewczyna na ringu w głównych wydarzeniach UFC i zarabia od 200 tysięcy dolarów do 500 tysięcy dolarów rocznie. Tymczasem Celeste jest również aktywna w pracach społecznych i większości organizacji charytatywnych, gdzie również wydaje większość swoich pieniędzy.

Czy spotyka się ze swoim nowym chłopakiem!

Jeśli wiesz już o jej karierze zawodowej i jej majątku, a także o jej zarobkach i majątku, ale wiesz o jej życiu prywatnym, takim jak życie małżeńskie, mąż, chłopak i randki, nie, to dzisiaj o tym porozmawiamy. Ta dama była romantycznie związana z kilkoma facetami, tak jak we wcześniejszej karierze spotykała się z Praveen Chandra, Hindusem, ale później zaczęła spotykać się z Tiki Ghosn. Krążyła też plotki z Joshem Burkmanem, aw 2008 roku spotykała się z Rogerem Huertą. Jednak niektóre media wiki również informowały, że Roger i Arianny się zaangażowali, ale nigdy nie zaakceptowali tych spraw. Jednak od niedawna zaczyna spotykać się z muzyk Travis Barker, 39-letni muzyk i model, spotyka się rok temu i nadal spotyka się szczęśliwie. Para spotkała się na jednym z koncertów muzyków i od tamtej pory spotykała się z nimi, i rozmawiali, że nadal szaleńczo się kochają. Jednak jego chłopak Travis był wcześniej żonaty z byłą Miss USA Shanna Moakler.

Bio i fakty:

Amerykańska modelka i dziewczyna z UFC Octagon nie wyszła jeszcze za mąż, a także spotyka plotki z jakimś muzykiem. Ma też ogromny majątek netto, a także ogromną pensję za swoje prace. Ta piękna dama ma atrakcyjną sylwetkę z pięknym kształtem ciała i stoi przy jej wysokim wzroście 5 stóp i 5 cali. Jednak ma uwodzicielskie wymiary ciała 38-25-34 cali. Znalazłem ją również na jej koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane