blog

Arie Luyendyk Jr. Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Zaręczeni, Wartość netto

Chociaż nie ma wątpliwości co do jego wyglądu i uroku, wzbudził pewne brwi, gdy stał się twarzą popularnego programu ABC The Bachelor w 22. sezonie. Zacięta walka między byłymi konkurentami, Arie Luyendykiem Jr., wyszła zwycięsko i teraz nada wyglądowi modelki „start!” w serialu. Kierowca wyścigowy jest ustawiony na obalenie każdej listy przebojów w programie.

  Arie Luyendyk Jr. Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Zaręczeni, Wartość netto

Nowy licencjat w „Kawaler”

Ktoś w Bachelor Nation był w szoku??? Jeśli tak, to nie jesteś sam, ponieważ Arie Luyendyk został potwierdzony jako kawaler 7 września 2017 r. „Kawaler” na 22 sezon. Holender miałby trudne zadanie w swoich rękach, ponieważ musi wybrać jedną kobietę, która zaręczy się z bagna hottie.

Czytaj więcej: Tulsi Gabbard Wiki, mąż, rodzice, wartość netto

Arie nie jest nowym człowiekiem w serialu, ponieważ już uświetnił show jako zawodnik w ośmiu sezonach „The Bachelorette”, w którym wystąpiła Emily Maynard, gdzie potroił się przez innego konkurenta i przyjaciela Jef Holm .

Arie, który chce zdobyć uroczą żonę w serialu, wziął niewielki kopniak w serialu 23 maja 2016 r., Kiedy napisał na Twitterze, że gdyby był gejem, byłby w raju.

Ogłoszenie Ariego było absolutnym szokiem, ponieważ Piotr Kraus , który zajął drugie miejsce w 13. sezonie „Paniec” z Rachel Lindsay , został wysoko uznany za nosiciela flagi programu. Ale po tym, jak został obejrzany, powiedział, że nie ma żadnych urazów i chce bardziej skupić się na swojej pasji do fitnessu.

Umawiał się z Courtney Robertson!

Arie spotykał się z Courtney Robertson zaledwie kilka miesięcy temu. Według tygodnika US, sensacja auto-wyścigów wciąż spotykała się ze swoją byłą dziewczyną, Courtney, w ciągłym związku.

Courtney, która podrzuciła pierścionek zaręczynowy z Benem Flajnikiem w 16. sezonie The Bachelor, zaczęła spotykać się z Arie po rozstaniu z Benem. Po tym, jak Arie został ogłoszony kolejnym kawalerem, nie ukrywała żadnych uczuć do swojej byłej piękności i powiedziała, że ​​jego umiejętności w sypialni wykraczają poza najwyższe standardy.

Kontrowersyjne zaręczyny Ariego

W kontrowersyjnym obrocie wydarzeń Arie zdołał być jednym z najbardziej znienawidzonych mężczyzn w historii The Bachelors.

Pod koniec 22. sezonu finału Kawaler, wydawało się pewne, że Arie znalazł tę jedyną i miał się ożenić. Najpierw oświadczył się Becce Kufrin i wszystko wyglądało na gotowe i załatwione.

Ale po kilku wspólnych tygodniach Arie zaskoczył Beccę i odwołał ich zaręczyny. To sprawiło, że fani byli zszokowani do głębi. Jednak powodem jego działania, jak twierdzi Arie, było to, że był zakochany w wicemistrzostwie programu Lauren Burnham. Arie poszedł prosto do Lauren po zerwaniu z Beccą. Lauren dołączyła do Ariego podczas ceremonii After The Final Rose w programie, gdzie Arie ukląkł i zadał pytanie. Bez wahania Lauren powiedziała TAK! i w ten sposób para była zaręczona.

Arie oświadcza się Lauren. (Zdjęcie: insider.com)

Od tego momentu rozpoczął się kolejny krok w życiu, ponieważ 12 stycznia 2019 roku para złożyła śluby i została ogłoszona mężem i żoną w pięknym otoczeniu Maui na Hawajach. Para wydawała się być bardzo podekscytowana swoim ślubem, ponieważ jeszcze przed dniami poprzedzającymi ślub, ponieważ już ustalili datę ślubu.

Ciekawe: Pam Grier Now, Net Worth, Dzieci, Mąż

Już przed ślubem myśleli o rozszerzeniu rodziny, ponieważ wkrótce spodziewali się dziecka.

Witamy dziewczynkę!

Cztery miesiące po ślubie Arie i jego żona Lauren mogą być bardziej wdzięczni.

29 maja Arie i Lauren, którzy spodziewali się dziecka w październiku, zostali rodzicami, witając na świecie córkę Alessi Ren Luyendyk. Zarówno Arie, jak i Laura nie byli w stanie powstrzymać podekscytowania narodzinami Alessi. Tak więc w ciągu kilku godzin od jej narodzin oboje podzielili się szczęśliwą wiadomością o swoim nowo narodzonym dziecku na swoich kontach na Instagramie.

Arie udostępnia zdjęcie, na którym trzyma swoją nowonarodzoną córkę. (Zdjęcie: Instagram Arie | 29 maja 2019)

Możesz cieszyć się: Taron Egerton Wiki, żona, dziewczyna, wartość netto

Co więcej, Lauren po raz drugi pokazała, że ​​chce być matką. Ona wraz z mężem Baranem ustaliła liczbę dzieci, które chcą mieć. I sumuje się do trzech. Będąc rodzicami po raz pierwszy w maju po narodzinach swojej pierwszej córki Alessi, chcą spróbować po raz drugi z rzędu.

Ponownie ożenił się z żoną?

Dziewięć miesięcy po tym, jak para po raz pierwszy wymieniła śluby i pobrali się, Aries i Lauren po raz drugi zawiązali węzły weselne. Złożyli śluby przysięgi w Los Angeles w małej białej kaplicy 7 września 2019 r. Ale po raz drugi sprawy potoczyły się trochę inaczej. Tym razem na ich ślubie był obecny nowy członek. Ich córka, Alessi, dołączyła do nich, gdy po raz drugi wymienili śluby.

Nie jest jasne, co skłoniło ich do ponownego zawarcia małżeństwa, ale zarówno Aries, jak i Lauren wydawali się zachwyceni swoją decyzją. Lauren zabrała się do swojego Instagrama, aby podzielić się swoim szczęściem z powodu dwukrotnego ślubu z tym samym mężczyzną. Nie tylko ona, ale także jej mąż wyrażali swoją radość na Instagramie. Jak potwierdzono, ich nowy przyjaciel i legenda Montell Jordan zorganizował ich zaślubiny.

Kariera Barana i wartość netto:

Podobnie jak jego ojciec, Arie Luyendyk Jr. zrobił karierę na arenie wyścigowej. Po tym, jak zaczął ścigać się gokartami w latach 90., w wieku 16 lat przeniósł się do zawodów Club Formula Ford. Po wygraniu wielu wyścigów dywizji juniorów, miał 24 Top-5 ukończonych na jego nazwisko w serii Firestone Indy Lights .

Próbował szczęścia w Indy 500 w 2005 roku, ale po dwóch nieudanych próbach wrócił na tor Indy Lights i wygrał mistrzostwa Indy Lights w 2008 roku. 37-letni kierowca wyścigowy ma teraz przerwę, ponieważ chce zdobyć ożenił się w „Kawaler”.

Holenderski speedster może pochwalić się przyzwoitą wartością netto 4 milionów dolarów, którą zarabia w swojej karierze wyścigowej. Po tym, jak niedawno zaczął być nazywany gwiazdą popularnego programu telewizyjnego ABC, jego wartość netto uległaby zasłużonemu przyspieszeniu.

Krótkie życiorys Arie i rodziny:

Syn dwukrotnego zwycięzcy Indianapolis 500, Arie Luyendyka Jr., od urodzenia miał wyścigi krwi. Kierowca wyścigów samochodowych urodził się 18 września 1981 roku w Den Bosch i obecnie ma 37 lat. Urodził się dla ojca Arie Luyendyka, który jest legendą wyścigów samochodowych. Gwiazda rzeczywistości ma fantazyjną wysokość 6 stóp i 2 cale i utrzymuje wyszczerbiony kształt ciała. Holender należy do holenderskiego pochodzenia etnicznego.

Zalecane