blog

Ariela Barer Wiki: wiek, wzrost, rodzice, rodzeństwo, chłopak, randki, sprawy

Publiczne ujawnianie seksualności nigdy nie jest łatwym zadaniem, ponieważ często trzeba odpowiadać na pytania fanów i mediów dotyczące nienawiści. Cóż, meksykańsko-amerykańska aktorka, Ariela Barer, wykonuje tę pracę z łatwością i nie boi się otwierać o swojej seksualności w mediach społecznościowych. Wygadana aktorka, która jest również wyjątkową piosenkarką, ujawniła się jako Queer ze społeczności LGBTI.

 Ariela Barer Wiki: wiek, wzrost, rodzice, rodzeństwo, chłopak, randki, sprawy
 • Rodzeństwo
 • Publiczne ujawnianie seksualności nigdy nie jest łatwym zadaniem, ponieważ często trzeba odpowiadać na pytania fanów i mediów dotyczące nienawiści. Cóż, meksykańsko-amerykańska aktorka, Ariela Barer, wykonuje tę pracę z łatwością i nie boi się otwierać o swojej seksualności w mediach społecznościowych. Wygadana aktorka, która okazuje się również wyjątkową piosenkarką, ujawniła się jako Queer ze społeczności LGBTI.

  Kariera i postęp:

  Ariela Barer to meksykańsko-amerykańska aktorka znana z ról w filmach „One Day at a Time” i „Marvel’s Runway” z 2017 roku. Jej inny wkład w przemysł filmowy to „Atypical”.

  Wystąpiła również gościnnie w programach Nickelodeon i Disneya, takich jak „The Thundermans”, „Liv and Maddie” i „I Didn Do It”. Poza tym Ariela grała większe role w „Keenan’s Crush and Yo Gabba Gabba!” i „Amerykańska dziewczyna”.

  Barer oprócz bycia fantastyczną aktorką jest również fantastyczną piosenkarką. Gra na basie w niezależnym zespole „The Love Inns” z Los Angeles.

  Ariela ujawnia swoją seksualność!

  Wszyscy zakochali się w Ariela, kiedy po raz pierwszy wcieliła się w postać Gotyckiej Przyjaciółki Eleny, Carmen w „Jeden dzień na raz”. Jednak publiczność nie mogła uwierzyć, kiedy 7 grudnia 2017 r. ujawniła swoją seksualność na Twitterze i ujawniła swoje niesamowite ja.

  Zazwyczaj aktorzy wolą zachować w tajemnicy swoją osobistą stronę i nie mają odwagi mówić o swojej seksualności w przestrzeni publicznej. Jednak Ariela wyszła odważnie i otworzyła się na swoją seksualność, nie przejmując się osądzającymi hipokrytami i ich krytyką.

  Barer rzucił o niej fasolę seksualność kilka razy na swoim Twitterze, co sprawiło, że publiczność podejrzewała, że ​​jest gejem, ale w ostatnim poście ujawniła się jako queer.

  Chociaż dość głośno mówi o swojej seksualności, zachowuje osobistą przestrzeń, jeśli chodzi o ujawnianie swojego życia randkowego. Aktorka również ukrywała swoje przeszłe romanse.

  Ma silną prezencję na ekranie i robi niesamowite zdjęcia ze swoim chłopakiem na ekranie, ale w prawdziwym życiu prawdopodobnie jest singielką i nie ma żadnego zainteresowania miłosnego.

  Biografia rodzinna i krótka:

  Ariela Barer urodziła się 14 października 1998 roku w Los Angeles w USA. Ariela, w wieku 10 lat, rozpoczęła karierę aktorską. Ona i jej siostra zostały odkryte przez jej obecnego menedżera w przedstawieniu w miejscowej dziecięcej grupie teatralnej i od tego czasu brały udział w amerykańskich przedstawieniach.

  Pomimo jej aktywnego zaangażowania w mediach społecznościowych, żadne źródła wiki nie wspominały szczegółowo o jej rodzicach. Jednak fioletowowłosa aktorka ma rodzeństwo, Libe Barer, która jest również aktorką występującą w filmie „Sneaky Pete”. Ariela jest młodszą z dwójki rodzeństwa. Latynoska aktorka ma średni wzrost 5 stóp i 4 cale.

  Zalecane