blog

Arielle Kebbel Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Zagrała także w filmach John Tucker Must Die i American Pie Presents, „Band Camp”, Arielle Kebbel wystąpiła również w Life Unexpected i Vampires Suck, a także wystąpiła jako Heather Hunkee w komedii Soul Plane u boku Snoop Dogga i Kevina Harta. Urodziła się w Winter Park na Florydzie 19 lutego 1985 r. Jej ojciec był niemieckim przodkiem i matką niemieckiego i angielskiego dziedzictwa.

 Arielle Kebbel Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Zagrała także w filmach John Tucker Must Die i American Pie Presents, „Band Camp”, Arielle Kebbel wystąpiła również w Life Unexpected i Vampires Suck, a także wystąpiła jako Heather Hunkee w komedii Soul Plane u boku Snoop Dogga i Kevina Harta. Urodziła się w Winter Park na Florydzie 19 lutego 1985 r. Jej ojciec był niemieckim przodkiem i matką niemieckiego i angielskiego dziedzictwa.

  Kariera i postępy Arielle:

  Była modelką w pełnym wymiarze godzin przed rozpoczęciem kariery aktorskiej, podczas gdy była zawodniczką w 2002 Miss Florida Teen USA Beauty Pageant, a także zajęła 95 miejsce na liście magazynu Maxim Hot 100 z 2005 roku.

  Szybko osiąga sukces na szczycie, co widać po jej wybitnych pracach w kilku filmach w młodym wieku trzydziestu jeden lat. Jej wybitne prace dodały jej występy w programach telewizyjnych, takich jak The Vampire Diaries w latach 2009-2014 i kilku innych.

  Ile kosztuje Kebbel?

  Arielle ma szacowaną wartość netto na 3 miliony dolarów, ale według worldsrichpeople.com zasłużyła na ponad 45 milionów dolarów wartości netto, ale niestety strony internetowe nie zostały zweryfikowane. Cóż, to prawda, że ​​jest jedną z najlepiej zarabiających aktorek, a także gwiazdą telewizji, a także ma ogromne kwoty wynagrodzenia, pensji i honorariów.

  Zasługuje jednak również na drogie samochody, a także zamieszkała w swoim luksusowym domu, który jej rodzice kupili w 1998 roku za ponad milion dolarów. Cóż, w najbliższych dniach zarobi maksymalne kwoty pieniędzy.

  Ślub czy potajemna randka?

  Pomimo tego, że jest jedną z sensacyjnie pięknych i najgorętszych gwiazd, Arielle nie znalazła żadnego związku, a nie romansu na ekranie. Niemniej jednak niektóre źródła wskazują, że spotyka się z Aaron Bay od 2012 roku. Kebbel i jej rzekomy chłopak Bay nie widzieli zbyt wiele w świetle reflektorów, ale oboje zauważyli kiedyś w 2015 roku w Kalifornii na Czerwonym dywanie Art of Elysium i Samsung Galaxy przedstawia NIEBO Mariny Abramovic.

  Co więcej, niektóre źródła wiki ujawniły, że była wcześniej w związku z Kevinem Connolly w 2013 roku i Brahmanem Turnerem w latach 2006-2007.

  Podczas gdy większość z nas zastanawia się nad jej ślubem, wygląda na zajętą ​​robieniem kariery. Serce Kebbel nie dał ani wskazówki na temat swojego małżeństwa. Ale większość z nas chętnie widzi, jak wychodzi za mąż i żyje szczęśliwie z mężem.

  Krótki życiorys:

  Najwspanialsza i najpiękniejsza aktorka posiadała narodowość amerykańską i jest pochodzenia niemiecko-amerykańskiego. Ma też śliczne i przyjemne ciało z atrakcyjną figurą. Ludzie myślą, że jest jedną z najgorętszych gwiazd, podczas gdy jej wzrost wynosi ponad 5 stóp i 8 cali, a jej uwodzicielskie ciało ma 34-23-33 cale.

  Zalecane