blog

Arnelle Simpson Wiki, Żonaty, Net Worth, Matka, Rodzeństwo, Teraz

Rodzice w większości nie wahają się poświęcić swojego szczęścia dla dobra swoich dzieci. Piękno rodziny staje się mocne, gdy dzieci również wykazują takie cechy. Arnelle Simpson jest taką córką, która energicznie broni swojego ojca w sądzie. Arnelle Simpson jest znana ze swojej energicznej obrony przed swoim ojcem OJ Simpsonem. Jest amerykańską aktorką znaną z płodnych prac nad Mugshots, O.J: Made in America i wielu innych.

  Arnelle Simpson Wiki, Żonaty, Net Worth, Matka, Rodzeństwo, Teraz

Arnelle Simpson jest znana ze swojej energicznej obrony przed swoim ojcem OJ Simpsonem. Jest amerykańską aktorką znaną z płodnych prac nad Mugshots, OJ: Made in America i wiele więcej.

mówi dla rodziny; Kłopotliwe życie małżeńskie jej ojca

Urodziła się dla ojca OJ Simpsona i matki Marguerite Whitley. Jej ojciec był byłym piłkarzem Buffalo Bills w 1969 roku. Jej rodzice pobrali się w 1967 roku. Przez długi czas nie mogli płynąć ze sobą w podróż życia i rozstali się w innym kierunku w 1979 roku. Ma brata o imieniu Jason. Jej starszy brat Aaren zmarł przypadkowo utonął, gdy miała zaledwie dwa lata.

Arnelle z rodzicami i młodszym bratem (zdjęcie: rafinery29.com)

Arnelle zawsze wspierała swojego ojca w jego sprawach prawnych. OJ został oskarżony o zabicie swojej byłej żony, Nicole Brown Simpson i kelnera Ronalda Goldmana w 1994 roku, ale później został uniewinniony po szeroko kwestionowanym wyroku.

Możesz polubić: Brittany Renner Wiki, chłopak, randki, piłka nożna, trening, dieta, wartość netto

Groził mu wyrok więzienia za napad z bronią w ręku w Las Vegas w 2007 roku. Dwukrotnie broniła swojego ojca w sądzie. Po raz pierwszy wsparła go w 2008 r., kiedy został oskarżony o napad, a po raz drugi poparła go w 2017 r. na rozprawie o zwolnienie warunkowe. Obecnie jest zwolniony warunkowo od października 2017 do 2022 roku.

Ma dwoje przyrodniego rodzeństwa, Justin Simpson oraz Sydney Simpson z poprzedniego małżeństwa jej ojca ze zmarłą Nicole. Sydney uważa, że ​​jej ojciec zamordował jej matkę, ale nadal chce się z nim pogodzić, ponieważ jest jedynym rodzicem, jakiego ma teraz. Pracuje jako agentka nieruchomości na Florydzie i do tej pory nie ma męża. Jej niezamężny brat Justin pracuje również jako agent nieruchomości w domach Coldwell Banker i mieszka na Florydzie.

Wiedzieć o: Rome Flynn Wiki, wiek, dziewczyna, wesoły, córka, wzrost, wartość netto

Jak Arnelle uzyskuje swoją wartość netto?

Swój majątek czerpie ze swoich ról w różnych filmach dokumentalnych i miniserialach. Wykonała znakomitą pracę w Czy OJ Innocenty? Brakujący dowód, O.J. Simpson w pogoni za wolnością, oraz Mugshoty . Poza tym cieszy się także majątkami ojca.

Jej ojciec ma szacowany majątek na 3 miliony dolarów. Swoje bogactwo zgromadził w karierze piłkarskiej. Wcześniej miał majątek netto w wysokości 10,8 miliona dolarów w 1992 roku po tym, jak zakończył życie małżeńskie z ówczesną żoną Nicole z rozwodem. Później został uznany za niewinnego zabicia swojej byłej żony, ale był odpowiedzialny za jej śmierć, więc zapłacił pokaźną kwotę 33,5 miliona dolarów rodzinie Goldmana, która zmniejszyła jego wartość netto.

Przeczytaj także: Jodie Fletcher Wiki: Wiek, rodzina, wzrost, wartość netto

Krótki życiorys

Urodzona w 1968 roku w Stanach Zjednoczonych Arnelle Simpson obchodzi swoje urodziny 4 grudnia każdego roku. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Arnelle ma znak zodiaku Strzelca.

Zalecane