blog

Arsenio Hall Wiki, żonaty, żona, rozwód, dziewczyna lub wesoły i wartość netto

Prezenter swojego wieczornego programu rozmów przez pięć lat, który występował w różnych programach i filmach, takich jak „Celebrity Apprentice”, jego charakterystycznymi gestami jest zebranie ręki i podekscytowane okrzyki, to Arsenio Hall. Urodził się w Ohio, USA, 12 lutego 1956... Według lekarza Halla, fizycznie nie mógł zostać ojcem. Mimo to doświadczył niekończących się radości ojcostwa poprzez...

  Arsenio Hall Wiki, żonaty, żona, rozwód, dziewczyna lub wesoły i wartość netto

Według lekarza Halla nie było fizycznie możliwe, aby został ojcem. Mimo to przeżywał niekończące się radości ojcostwa dzięki swoim przyjaciołom i zawsze pragnął mieć to samo.

Cudowne dziecko Halla

Modlitwy słynnego komika wkrótce spełniły się we wrześniu 1999 roku, kiedy jego była dziewczyna Cheryl Bonacci urodziła cudowne dziecko Halla, Arsenio Hall Jr.

Arsenio Hall z synem (Źródło - Getty Images)

Mimo że jego związek z Bonaccim zaczął się psuć wkrótce po narodzinach ich dziecka, Hall był zdeterminowany, aby być przy swoim synu przez całe jego życie. pierwsze . Hall wiedział, że jego ścieżka samotnego ojca wpłynie na jego karierę, ale mimo to zdecydował się to zrobić i wziął czas wolny od pracy, aby zaopiekować się synem.

Po spędzeniu 12 lat z synem Hall wrócił na duży ekran, gdy syn zachęcał go do udziału w „Słynny uczeń”. Hall skorzystał z rady syna i wygrał program.

Czy on jest żonaty, czy nadal randkuje?

Oprócz matki swojego dziecka Hall był również powiązany z kilkoma innymi osobowościami medialnymi.

W 1983 roku spekulacje dotyczące Hall spotykania się z brytyjską aktorką Emmą Samms wybuchły po tym, jak duet otwarcie flirtował podczas „ Pokaz w Arsenio Hall. Para umawiała się na randki przez rok i ostatecznie się rozstali.

Podobnie w 1989 roku Hall umawiał się z Paulą Abdul po spotkaniu na planie 'Przybywać do Ameryki.' Jednak ich związek nie trwał długo i para wkrótce się rozpadła. W 2009 roku ich nazwiska ponownie trafiły na nagłówki gazet z plotkami o randkowaniu, ale spekulacje okazały się fałszywe.

Jego kariera i ścieżka

Hall odniósł ogromny sukces jako komik i gwiazda talk show, ale najbardziej znany jest z tego, że jest prezenterem talk show z lat 90. „Pokaz Arsenio Hall”, który został uruchomiony ponownie i powrócił na fale telewizyjne. Hall jest także znanym komikiem, który konsekwentnie podróżuje po kraju. Pracuje również jako aktor i wystąpił w wielu uznanych filmach, takich jak 'Przybywać do Ameryki' oraz „Noce”.

Może Cię również zainteresować: W. Kamau Bell Żona, rodzina, CNN, wynagrodzenie, wartość netto, wzrost

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Arsenio Hall (@arseniohall)

Wynagrodzenie, wartość netto i prace charytatywne

Według kilku źródła , Arsenio Hall ma szacowaną wartość netto na 16 milionów dolarów. Zarabiał ogromną pensję z wysokimi premiami i był również znany jako jeden z najdroższych komików stand-up. Otrzymał swoją pensję i majątek netto przez lata aktorstwa zarówno w serialach telewizyjnych, jak i filmach. Podobno z wielu filmów, nad którymi pracował, Arsenio otrzymał imponującą płatność w wysokości 900 000 dolarów za film o nazwie „Przybywamy do Ameryki” (1988),

Po wygranej Uczeń sławy, Cenę 250 tys. dolarów podarował wybranej przez siebie nierentownej organizacji. Dał też pieniądze na wsparcie dzieci z HIV / AIDS , co jest niezwykle bliskie jego sercu po tym, jak jego kuzyn zmarł na tę chorobę.

Może ci się spodobać również: Mallory Everton Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak

Krótki życiorys

Hall urodził się w Cleveland w stanie Ohio, 12 lutego 1956 roku, jako syn Anne Hall i Freda Halla. Ukończył szkołę średnią Warrensville Heights w 1973 roku i uczęszczał do college'u na Ohio University i Kent State University.

Najbardziej znany jest z hostingu „Nocny talk-show” oraz ' Pokaz w Arsenio Hall.

Zalecane