blog

Aryn Drake-Lee Wiki, Bio, Wiek, Ślub, Mąż, Rozwód, Dzieci, Sąd

Zaufanie jest najważniejszą rzeczą w związku. Ale niektóre pary nie zachowują zaufania i wzajemnego zrozumienia i rozstają się po latach związku. Tak samo jest w przypadku Aryn Drake-Lee i jej partnera Jessego, którzy obecnie walczą o opiekę nad swoimi dziećmi, młodym rodzeństwem, Sadie i Maceo. Aryn jest renomowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami i żoną amerykańskiego aktora Jessego Williamsa.

 Aryn Drake-Lee Wiki, Bio, Wiek, Ślub, Mąż, Rozwód, Dzieci, Sąd

Aryn chce wyłącznej opieki nad obojgiem dzieci:

Ona i jej zrażony mąż Jesse rozwiedli się po prawie pięciu latach małżeństwa.

11 sierpnia Aryn złożyła dokument sądowy, twierdząc, że jest właściwym rodzicem, aby mieć oboje dzieci. W raporcie złożyła oświadczenie o kilku żądaniach, w tym o tym, że chce wyłącznej opieki, a także odrzuciła czerwcowy wniosek swojego byłego męża o wspólną opiekę.

Były partner Aryn, Jesse, zamierza rozwiązać ten problem, ale ponieważ czuje się zdradzona przez Jessego, odrzuca prośbę Jessego i nadal utrzymuje swoje roszczenie w tej samej sprawie.

Cóż, nie zdecydowano jeszcze, czy otrzyma wyłączną opiekę nad nią, czy nie, ale na podstawie niektórych stron wiki ona i jej zespół prawny poprosili o przesłuchanie w dniu 24 sierpnia.

Kariera i postęp:

Podróż Aryn do zostania odnoszącym sukcesy menedżerem rozpoczęła się pod opieką Webba i Brookera w Harlemie, podczas nauki w Barnard College na Uniwersytecie Columbia. Webb i Brooker stali się jedną z największych czarnych firm zarządzających w kraju w 1981 roku, kiedy zatrudnili firmę Prudential Insurance Company do zarządzania dwoma luksusowymi biurowcami.

Brown Harris Stevens opisał ją później jako jednego z najbardziej utytułowanych pośredników w obrocie nieruchomościami w ich firmie Park Slope na Brooklynie. Następnie kontynuowała pracę w nieruchomościach w William B. May. Poza tym pracowała również za Ebroji, która jest aplikacją, która mówi o włączeniu.

Zobacz też: Marcia Harvey Wiki, wiek, żonaty, mąż, rozwód, wartość netto, bio

Krótkie życiorys Aryana Drake-Lee:

Pośrednik w obrocie nieruchomościami urodził się w Los Angeles w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Osobowość w średnim wieku ma narodowość amerykańską i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Tajemnicza była żona Jessego nie ujawniła jeszcze swoich urodzin. Ma czarne kręcone włosy i przyzwoity wzrost, który idealnie pasuje do jej charakteru. Poszła do French American International School w San Francisco.

Zalecane