blog

Arzaylea Wiki, Bio, chłopak, randki, romans, narodowość, Snapchat

Ludzie zyskują uznanie dzięki pracy, którą wykonali w swoim życiu zawodowym. Ale tutaj jest inny przypadek. Arzaylea jest normalną dziewczyną, która zyskała sławę jako dziewczyna głównego wokalisty i gitarzysty 5 Seconds of Summer, Luke'a Hemmingsa. Jej życie osobiste prowadzi ją do popularności. Urodziła się 19 października 1994 roku w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że ​​ma obecnie 22 lata.

 Arzaylea Wiki, Bio, chłopak, randki, romans, narodowość, Snapchat

Życie rodzinne: pod wpływem firmy muzycznej ojca

Gwiazda mediów społecznościowych, Arzaylea, została wprowadzona do przemysłu muzycznego, ponieważ jej rodzina była związana z przemysłem muzycznym przez długi czas. Jej ojciec jest właścicielem firmy muzycznej Tunes Audio. Otrzymała ogromną zachętę od członków rodziny do kontynuowania kariery muzycznej. Jednak nie mogła dobrze radzić sobie w muzyce, mimo że jej rodzina miała w domu kilka instrumentów muzycznych, gdy dorastała.

Ma brata o imieniu Arzel Rodriguez i siostrę Aliezah. Arzel, który ma obecnie 21 lat, jest również celebrytą Internetu, który zgromadził ponad 30 000 obserwujących na swoim koncie na Instagramie, zanim zostało wyłączone. Jest także dyrektorem operacyjnym firmy muzycznej Tunes Audio.

Załamany przez śmierć chłopaka: jej obecny status związku

Internetowa sensacja, Arzaylea, miała złamane serce z powodu przedwczesnej śmierci jej ówczesnego chłopaka, Lil Peepa w Tucson w Arizonie. Gustav Ahr A.K.A Lil Peep miał umrzeć z powodu przedawkowania narkotyków w autobusie wycieczkowym.

Arzaylea opublikowała wiele smutnych postów i zdjęć wraz z Lil Peep w swoich mediach społecznościowych. Zaczęli spotykać się w sierpniu 2017 roku, a po kilku miesiącach razem zaczęli publikować swoje przytulne zdjęcia w swoich mediach społecznościowych w październiku 2017 roku.

Arzaylea była wcześniej zaangażowana w burzliwy związek z Lukiem Hemmingsem. Umawiała się z główną wokalistką 5 Sekundy lata, Łukasz od 2015 . Po raz pierwszy spotkali się na imprezie zorganizowanej przez Kylie Jenner w sierpniu 2015 r. Następnie pary zaczęły afiszować się swoim życiem miłosnym w mediach społecznościowych i na snapchacie. Wielu fanów 5SOS oskarżyło ją nawet o to, że jest poszukiwaczką sławy i poszukiwaczką złota.

Duet zaczął feudować w mediach społecznościowych na początku 2017 roku. Ich związek między nimi stawił czoła wielu wyzwaniom i ostatecznie nazwali to rozstaniem w 2017 roku. Była również połączona z piosenkarką Blackbear na festiwalu muzycznym Coachella w maju 2018 roku. nosząc podobne spodnie na Coachelli.

Na razie jej status związku jest tajemnicą, którą należy obalić. Zamieściła na Instagramie zdjęcie z męskim towarzyszem 2 lipca 2018 r. Mężczyzna klęczał i patrzył na nią, gdy pozowała do zdjęcia. W internecie krąży plotka, że ​​jest dziewczyną tego mężczyzny. Jednak nie ogłosiła jeszcze publicznie ich związku

Krótki życiorys

Urodzona w 1994 roku w Austin w stanie Tennessee, Arzaylea Rodriguez co roku obchodzi swoje urodziny 19 października. Zgodnie z wiki, ma 1,70 m wzrostu (5 stóp i 7 cali) z przekłutym nosem i wymiarami ciała 32-24-32. Posiada mieszane pochodzenie etniczne narodowości amerykańskiej. Ma znak urodzenia Wagi i obecnie mieszka w Los Angeles w Kalifornii.

Zalecane