blog

Asa Soltan Rahmati żonaty, mąż, rozwód, chłopak, dziecko, wartość netto

Słynny dzięki Shas Super Star, Asa sułtan Rahmati urodził się 1 września 1976 roku w Iranie, a później wylądował w Stanach Zjednoczonych. Urocza i utalentowana Asa występowała jako artystka w różnych programach telewizyjnych i programach telewizyjnych. Rahmati jest także świetnym piosenkarzem i autorem tekstów. Niezaprzeczalne piękno staje się teraz sławne w branży telewizyjnej, dostaje dobrych krytyków i ma przed sobą dostatnią przyszłość.

  Asa Soltan Rahmati żonaty, mąż, rozwód, chłopak, dziecko, wartość netto

Ile jest wart netto Asy?

Asa Soltan Rahmati gromadzi swój majątek dzięki karierze zawodowej jako piosenkarka i gwiazda reality tv. Dzięki swojej płodnej karierze zgromadziła szacowaną wartość netto na 250 tysięcy dolarów.

Zobacz: Olivia Deeble Wiki, wiek, rodzice, chłopak

Zanim zaczął grać, Asa śpiewała i występowała jako piosenkarka z różnymi formami sztuki i pokazami. Później w 2012 roku dołączyła do programu telewizyjnego na Brawo, Szachy Zachodu Słońca , gdzie w niesamowity sposób zagrała swoją postać ze swoimi irańsko-amerykańskimi przyjaciółmi. Ponadto jej kariera przypisuje jej rolę w serialu telewizyjnym, takim jak Oglądaj, co się dzieje: na żywo, The Jeff Probst Show, Big Morning Buzz na żywo , oraz Cudowny widok .

Oprócz kariery aktorskiej, założyła wysokiej klasy firmę produkującą wodę butelkowaną, Diamond Water, która filtruje wodę przez diament przed butelkowaniem.

Status związku; Żonaty przed

Piękna Asa jest obecnie w otwartym związku ze swoim długoletnim chłopakiem, Jermaine Jackson Jr.

Spotykają się ze sobą od ponad sześciu lat, a Asa zna tego faceta, gdy miała zaledwie piętnaście lat. Chociaż są w stałym związku od 2010 roku, para nie jest jeszcze zamężna ani zaręczona; być może czekają na odpowiedni moment. Co więcej, w nadchodzącym sezonie można zobaczyć rozwód ze swoim byłym mężem, co zadziwiło wszystkich jej fanów.

Jednak wszystkie plotki są tylko na ekranie, aw jej prawdziwym życiu nie ma oszustw i rozwodów. Z radością kontynuuje zdrowy związek ze swoim chłopakiem, Jermaine Jackson.

Przed randką z Jermaine, Asa cieszyła się życiem małżeńskim ze swoim byłym mężem. Jej ko-gwiazda Szachy Zachodu Słońca , Mercedes „MJ” Dżawid twierdziła, że ​​była mężatką od dziesięciu lat. Mercedes wspomniała, że ​​były mąż Asy odkrył, że go zdradza, co stało się głównym powodem ich rozstania. Jej były mąż znalazł ją uprawiającą seks z innym facetem podczas ich małżeństwa.

Nie przegap: Lucie Fink Wiki, wiek, ślub, rodzina

Wkrótce po oświadczeniu Mercedes Asa odpowiedziała, że ​​była zniesmaczona zachowaniem byłego męża i wspomniała, że ​​utonął w zazdrości. Twierdziła, że ​​zarzut, że wyłudziła dom od swojego byłego męża, był kłamstwem.

Dwa obroty trzecie: przyszło nowe dziecko

Asa Rahmati, lat 42, zawsze chciał mieć dziecko, pozostając w związku. Podzieliła się tym marzeniem z dailymail.co, a teraz marzenie się spełniło. Asa urodziła chłopca 20 stycznia 2017 roku ze swoim chłopakiem, Jacksonem Jr.

Dowiedz się więcej: Dermott Brereton żonaty, żona, dzieci, wartość netto

Była bardzo podekscytowana byciem matką, ponieważ publikowała wiele zdjęć w swoich oficjalnych mediach społecznościowych, ukazując jej dziecięce guzy. Teraz dziecko staje się księciem ich życia, oboje są triumfalni i błogosławieni. Asa wydaje się mieć zdrowy czas nawet po porodzie.

Krótki życiorys

Asa Soltan Rahmati urodziła się w 1976 roku w Ahwaz w Iranie, a urodziny obchodzi 1 września. Należy do pochodzenia azjatyckiego i posiada obywatelstwo amerykańskie. Wychowała się w Europie i wyemigrowała do Los Angeles po tym, jak jej rodzina opuściła Iran. Ukończyła UCLA z podwójnym kierunkiem filozofii i psychologii.

Zalecane