blog

Asaad Amin Wiki: wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, wartość netto, rodzina

Asaad Amin znany jest przede wszystkim jako najmłodszy syn legendy boksera Muhammada Ali. Asad kochał baseball od młodości iw przeciwieństwie do boksu ojca, rozwinął pasję do baseballu. Obecnie pracuje jako asystent trenera baseballu w miejscowym college'u. Samozwańczy nieustraszony mężczyzna wspomina o żonie i dzieciach na portalach społecznościowych, ale czy naprawdę jest żonaty, a może nawet umawia się na randki?

 Asaad Amin Wiki: wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, wartość netto, rodzina

Wszystko o synu legendarnego boksera Asaada

Asaad jest adoptowanym synem Muhammada Ali i matki Lonnie Ali. Kiedy miał pięć lat, jego rodzice objęli małe dziecko i zaopiekowali się nim. Siostra Lonniego opiekowała się nim w rodzinie zastępczej, kiedy duet zapłacił za wizytę i zakochał się w pięcioletnim chłopaku i ostatecznie adoptował dziecko.

Jego ojciec Muhammad ożenił się z Lonnie w 1986 roku jako jego czwarta żona. W przypadku Lonniego jego ojciec nie ma dzieci poza Assadem. W swojej rodzinie ma ośmioro rodzeństwa: Laila Ali, Maryum Ali, Hana Ali, Rasheda Ali, Khaliah Ali, Jamillah Ali, Miya Ali i Muhammad Ali Jr. z poprzednich związków ojca.

Asaad Amin ze swoim ojcem Muhammadem Alim (zdjęcie: Pinterest)

Niestety jego ojciec, który był legendą boksu, zmarł w wieku 74 lat 3 czerwca 2016 r. na skutek wstrząsu septycznego w Scottsdale w Arizonie. Po tygodniu od śmierci ojca, w rozmowie z Dziś wspomnieniem ostatniej chwili podzielił się ze swoim ojcem Mahometem, gdzie powiedział:

„To, co mogę powiedzieć o tym pokoju, to był po prostu naprawdę emocjonalny, potężny, duchowy moment, który wszyscy z nim dzieliliśmy. Udało mi się wypowiedzieć kilka ostatnich słów, które naprawdę chciałem mu powiedzieć od jakiegoś czasu”.

Asaad dalej opisał go jako nieustraszonego człowieka, który nigdy nie okazywał swojej słabości, ponieważ był silnym i wytrzymałym człowiekiem, który nigdy nie narzekał na nic.

Kim jest dziewczyna Asaada? Jego życie osobiste

Asaad 17 lipca 2012 wesoło napisał na Twitterze, że ożenił się z pieniędzmi. Później 4 stycznia 2013 r. wspominał o żonie i dzieciach na Twitterze, gdzie powiedział:

Wpis Asaada o żonie i dzieciach z 4 stycznia 2013 r. (zdjęcie: Twitter)

Podczas gdy na swoim koncie na Twitterze mówił o żonie i dzieciach, nie podał żadnych szczegółów na ich temat.

Ale 14 kwietnia 2015 na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym napisano cytat „Każdy mężczyzna potrzebuje tej jednej kobiety, która uspokaja w nim bestię”. Tak więc zasugerował, że nadal musi znaleźć kobietę.

Jego post na Instagramie prowadzi również do sprawy, którą żartował w poprzednim tweecie o swojej żonie i dzieciach. Asaad pozostaje dyskretny, by dzielić swoje romantyczne życie. Podobno jest singlem i nie spotyka się z żadnymi paniami.

Ile jest wart netto Asaada?

Asaad zarobił znaczącą część swojej wartości netto jako spadkobierca. Po śmierci jego ojca Muhammada, jego rodzeństwo Muhammad Ali Jr powiedział, że dziedziczenie fortuny Muhammada zostało uzgodnione z jego rodzeństwem i Asaadem.

Mahomet jako amerykański bokser miał 50 milionów dolarów netto. Jako spadkobierca majątku ojca otrzymał kwotę równą 5,6 miliona dolarów.

Krótki życiorys

Asaad Amin urodził się w 1995 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Urodziny ojca obchodził 17 stycznia. Jest wyższy od swojego ojca Muhammada, który mierzy 1,9 m (6 stóp 3 cale). Zgodnie z wiki, Assad dorastał w Louisville w stanie Kentucky.

Zalecane