blog

Ashlee Holmes Wiki: Wiek, ślub, mąż, dziecko, rodzice, wartość netto

Wśród kuszących osobistości z serii Real Housewives, 27-letnia Ashlee Holme jest niewątpliwie główną atrakcją dla widzów dzięki swojej uroczej i eleganckiej osobowości. A czego jeszcze potrzebujesz, gdy stajesz się bicie serca tysięcy fanów, a większość z nich chce dowiedzieć się więcej o Tobie? To samo dotyczy gwiazdy rzeczywistości, Ashlee. Cóż, czytaj dalej, aby dowiedzieć się o niej więcej!

 Ashlee Holmes Wiki: Wiek, ślub, mąż, dziecko, rodzice, wartość netto

Profesjonalna kariera

Mówiąc o karierze Ashlee, pracowała jako wizażystka i blogerka kosmetyczna. Była po prostu wizażystką i córką Jacqueline Laurita, dopóki nie stała się główną atrakcją dla publiczności, kiedy pojawiła się w serialu Bravo reality. „Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey”. Z dnia na dzień znalazła się w centrum uwagi i została gwiazdą reality show.

Zanim Ashlee pojawiła się jako gwiazda reality show, towarzyszyła Makeup Designory w Burbank w Kalifornii. Założyła też bloga o nazwie Ładna mama w grudniu 2016 r.

Wartość netto Ashlee jako gwiazda rzeczywistości

Ashlee była niezależną wizażystką i osobistą blogerką zajmującą się stylem i urodą, a także jedną ze słynnych gwiazd rzeczywistości. Będąc jednym z członków obsady serialu Bravo reality, „Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey” Ashlee ma zgromadził nie tylko sławę, ale i bogactwo. Ashlee ma również własną firmę ślubną. Biorąc pod uwagę wartość netto Ashlee, zebrała ponad 30 tysięcy dolarów w swojej karierze.

W błogim związku

Zagłębiając się w życie osobiste Ashlee, jest w błogości ze swoim kochankiem, a także została pobłogosławiona dzieckiem. Zaręczyła się ze swoim długoletnim chłopakiem, Petem Malleo, 18 lutego 2016 r. Cóż, udostępniła zdjęcie ich zaręczyn w drugą rocznicę zaręczyn, informując, że wkrótce się pobiorą.

Po byciu mamą syna, Ashlee również przyznała mediom trudność i radość z bycia mamą. Ashlee często obnosi się ze zdjęciami swojego syna na Instagramie, a jej oddanie dla syna może być widoczne.

Ashlee Holmes z synem Cameronem opublikowana 2 kwietnia 2018 r. (zdjęcie: Instagram)

W tej chwili rodzina Ashlee jest przepełniona szczęściem, a ona cieszy się swoją obecnością z narzeczonym i synem.

Jej krótki życiorys

Ashlee Holmes, stojąca na wysokości 5 stóp i 8½ cala (1,74 metra), urodziła się rodzicom 1 grudnia 1990 r. w Las Vegas w stanie New Jersey. 27-letnia gwiazda reality show jest córką Matta Holmesa i Jacqueline Laurity, byłej gwiazdy Real Housewives. Według wiki jest starszą siostrą swojego sześciorga rodzeństwa. Ashlee opublikowała na Instagramie filmy swojego brata, Andena Holmesa, życząc mu z okazji jego urodzin 19 grudnia 2017 r.

Ashlee to wspaniała dama o atrakcyjnych wymiarach ciała, która kiedyś przeszła operację plastyczną. Miała pracę nosa, a także wydęła usta. Zmiany w Ashlee mogą być również spowodowane utratą wagi.

Zalecane