blog

Ashley Iaconetti randki, status związku, biografia, wartość netto

Amerykańska gwiazda reality show, Ashley Iaconetti, jest najbardziej znana z występu w programie telewizyjnym The Bachelors. Wraz ze wzrostem liczby fanów, pojawiła się również w Breaking in Paradise. Jest również rozpoznawana jako narzeczona gwiazdy reality show, Jareda Haibona.

  Ashley Iaconetti randki, status związku, biografia, wartość netto

Myślę, że oboje postrzegamy się jako partnerzy na całe życie, więc nie jest dla mnie przerażające nazywanie jej moją przyszłą żoną.

Wcześniej spotykała się z Kevinem Wendtem. Para była razem Zimowe Igrzyska Kawalerskie. Rozstali się wkrótce po zaledwie trzech miesiącach romansu, obwiniając odległość jako przyczynę ich rozstania.

Ukochany gospodarz Licencjat w raju , Chris Harrison otworzył usta odnośnie swoich poglądów na temat zaręczyn Jareda i Ashley. Zgodnie z zamieszaniem z 2 sierpnia 2018 r. powiedział, że rozmawiał z nią od jakiegoś czasu, ao ich związku wiedział od dość dawna.

Mimo że gołąbki próbowały ukryć swoją romantyczną podróż pod radarem, ale zawsze był tego świadomy. Chris podzielił się najlepszymi życzeniami dla pary na temat nowego początku ich związku. Nie tylko Chris, ale wielu Kawaler Alum również podzielił się swoim podekscytowaniem i życzył im w mediach społecznościowych.

Wspaniała gwiazda reality show, Ashley, ogłosiła, że ​​wybiera się na zakupy sukni ślubnej z mamą 1 st Sierpień 2018. Już następnego dnia pozowała w sukni ślubnej na swoim koncie na Instagramie i namawiała przyszłego męża, aby na nią nie patrzył.

Zobacz kolejną gwiazdę The Bachelor: Simone Ormesher Wiki: wiek, wzrost, rodzina, chłopak, randki, praca, wartość netto

Ashley jest mężatką!

Jared Haibon i Ashley Lacontelli są teraz oficjalnie małżeństwem!

Była para Bachelor Nation wzięła ślub 12 sierpnia 2019 r., a ich ślub odbył się w niedzielę w Newport na Rhode Island. Podczas ceremonii para zeszła w obecności przyjaciół i rodzin – wielu z nich było ich dawnymi kostiumami z czasów licencjackich.

Byli uczestnicy „Bachelor”/„Bachelorette” i wybijające się gwiazdy z „Bachelor in Paradise”, umawiając się na randki przez rok, pomimo kilku wzlotów i upadków tu i tam, zaprezentowali wspaniały koncert w dniu ślubu. W pięknej białej sukni Ashley stała obok swojego obecnego męża, który założył czarny smoking, wyglądając elegancko jak zawsze.

Chociaż para zaczęła spotykać się w 2018 roku, rozdzielili się na krótki czas. Haibon podobno zerwał z Ashley, ale mimo to nadal pozostali ze sobą przyjaciółmi. A teraz są mężem i żoną!

Jaka jest wartość netto Ashley?

Ashley Iaconetti zgromadziła oszałamiającą wartość netto w wysokości 500 000 dolarów wraz ze swoim partnerem Jaredem Haibonem, zgodnie ze ściągawką. Zarabiała około 7000 do 15 000 USD na odcinki Kawalerowie w raju. Zebrała również swoje fortuny z różnych rekomendacji w mediach społecznościowych.

Po ukończeniu edukacji rozpoczęła karierę jako stażystka w NewsChannel 9 WSYR, filii ABC w Syracuse. Przez pewien czas była niezależną dziennikarką i reporterem sportowym. Ashley wystąpiła następnie w hitowym programie telewizyjnym ABC w reality show Kawalerowie. Wraz z rosnącą popularnością dostała możliwość pracy przy drugim i trzecim sezonie serialu Kawalerowie w raju.

Ashley ma ponad milion obserwujących na swoim koncie na Instagramie. Na swoim koncie wspiera również marki takie jak Hello Fresh i Fit, Fab, Fun, których wskaźniki poparcia są bliższe 5000 USD na 100 000 obserwujących.

Nie zapomnij: Keira Maguire Wiki: Wiek, Zaręczyny, Partner, Chłopak, Randki, Sprawy, Praca

Krótki życiorys

Ashley Iaconetti urodziła się 6 marca 1988 roku w Great Fall w stanie Wirginia. Urodziła się rodzicom Jay Iaconetti i Lauren Iaconetti. Ashley ma wysokość 1,68 m (5 stóp i 5 cali). Gwiazda telewizji reality ma znak urodzenia Ryb.

Ashley ukończyła szkołę w Langley High School w 2006 roku. Ashley uzyskała również tytuł magistra w Uniwersytet Syracuse.

Zalecane