blog

Ashley Morrison Wiki, Żonaty lub zaręczony, Mąż, rozwód i chłopak

Prezenterka amerykańskiej telewizji, Ashley Jones poprzednia jako Morrison, jest prezenterką wiadomości. Jest znana jako jedna z wszechstronnych prezenterów wiadomości w Stanach Zjednoczonych. Jest również znana jako była prezenterka CBS MoneyWatch w Nowym Jorku. Oprócz tego utalentowany prezenter i reporter służył również w różnych programach CNN, ABC, MSNBC i NBC.

 Ashley Morrison Wiki, Żonaty lub zaręczony, Mąż, rozwód i chłopak

Wczesne życie i kariera:

Anchor uczęszczała do Columbus East High School. Po ukończeniu szkoły średniej ukończyła Uniwersytet Stanowy Karolina Północna i uzyskała dyplom z dziennikarstwa. Anchor rozpoczęła karierę w 1995 roku w dziale planowania podatków od nieruchomości jako planista finansowy. Jest również znana jako główny instruktor tenisa w Nowym Jorku w Nowym Jorku. W 1996 roku była również prezenterką wiadomości Shelby Headline. Później przeniosła się do WGMC TV i pracowała jako kotwica wieczornych wiadomości. Oprócz tego była obsługiwana również przez KRQE TV, WPIX TV, Bloomberg TV jako prezenterka, reporterka i montażystka. Anchor pracował przez pięć lat w CBS News jako prezenter i korespondent programu MoneyWatch.

Życie osobiste:

Była prezenterka CBS MoneyWatch jest mężatką. Wyszła za mąż za prezentera i reportera Ex-CBS Roba Morrisona. Ona i jej były mąż adoptowali dziecko o imieniu Jack. W 2014 roku para została zmuszona do rozwodu po tym, jak jej mąż złamał kotwicę. Później, 12 grudnia, kotwica WSVN ponownie poślubiła Keitha Jonesa, który ma dwie córki w wieku 19 i 18 lat. Keith jest także weekendowym prezenterem w NBC 6. Umawiała się z Jonesem jako swoim chłopakiem, a później się zaręczyli.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Prezenterka telewizyjna/reporterka była na ścieżce zarabiania pieniędzy od 1995 roku, służyła różnym kanałom informacyjnym jako prezenterka, reporterka i redaktorka. Według rocznej pensji CBS korespondent otrzymuje wynagrodzenie w przedziale od 30 094 do 129 507 dolarów. Teraz służy WSVN jako kotwica i może zarabiać na wysokim poziomie. Ponieważ jest popularną i utalentowaną kotwicą, otrzymuje wynagrodzenie w szerokim zakresie. Jest oczywiście kobietą milionerką. Wcześniej w 2014 roku widać, że miała majątek w wysokości 1,26 miliona dolarów. Jednak nie mamy o niej zbyt wielu informacji; możemy założyć, że jej wartość netto wynosi około 8 do 10 milionów, w zależności od jej stylu życia, własności i dóbr luksusowych.

Krótki życiorys:

Ashley Jones, wcześniej znana jako Morrison, urodziła się 26 lipca. Należy do narodowości amerykańskiej i ma białe pochodzenie etniczne. Jest córką Marthy Risk. Jej wzrost, waga i wymiary ciała nie są jeszcze podane, tak jak w recenzji. Możesz ją znaleźć na Twitterze pod nazwą @ajoneson7 oraz na stronach wiki. Obecnie jest prezenterką wiadomości w kanale WSVN. Kotwica jest również tenisistą i instruktorem.

Zalecane