blog

Asia Monet Ray Wiki: wiek, wzrost, rodzice, siostra, pochodzenie etniczne, taniec, fakty

Idolowanie kogoś i inspirowanie się jego twórczością może przynieść pozytywną zmianę w dzieciach. Asia Monet Ray, zajmująca trzecie miejsce w „Ostatecznym konkursie tańca Abby”, zaczęła ćwiczyć taniec w wieku dwóch lat, czyniąc Beyonce swoją idolką. Udało jej się już znaleźć inspirację, a teraz pracuje nad osiągnięciem lepszych wyżyn w karierze.

 Asia Monet Ray Wiki: wiek, wzrost, rodzice, siostra, pochodzenie etniczne, taniec, fakty

Niektóre z jej nieznanych faktów!

Ray był jednym z najmłodszych uczestników pierwszego sezonu „Abby’s Ultimate Dance Competition”. Chociaż nie mogła wygrać, Ray zdołał zapewnić sobie trzecie miejsce w wyścigu. Została również przedstawiona jako konkurentka w reality show „Dance Moms”.

Jednak później opuściła serial i pojawiła się jako Jasmine w dwóch odcinkach „Grey’s Anatomy”. Wystąpiła również w American Crime Story i zagrała rolę Sydney Simpson w 2016 roku.

Podobnie zaczęła pokazywać swoje umiejętności taneczne w wieku dwóch lat. Ray brała udział w różnych konkursach tanecznych i trenowała na zajęciach gimnastyki i łyżwiarstwa. Występowała w niektórych z najważniejszych miejsc, w tym University CityWalk, Planet Hollywood Las Vegas, żeby wymienić tylko kilka.

Ray ma wszystkie cechy bycia prawdziwą artystką, od śpiewu po ruchy taneczne. Kiedyś stała się częścią Miracle TV, koreańskiego programu telewizyjnego i występowała z innym tancerzem „Little Psy”. Spektakl taneczny stał się natychmiastowym hitem nie tylko w telewizji, ale także na YouTube z ponad 15 milionami wyświetleń.

pragnie zostać następną Beyonce!

Ray zawsze marzyła o poznaniu Beyonce, którą również uważa za źródło motywacji. W jej wywiadzie z życiem Hollywood Ray powiedział, że kiedy przygotowywała się do występu na scenie, jedna osoba powiedziała jej, że Beyonce będzie na widowni. Powiedziała dalej, że przestraszyła się, ale udało jej się spotkać swojego idola i zdobyć uznanie. Opowiadając o spotkaniu, powiedziała:

Spotkaliśmy się. Powiedziała, że ​​przypominam jej o sobie, bo mam duże policzki, więc powiedziałam: „Dziękuję!” Powiedziała, żebym kontynuowała dobrą robotę i nadal jestem zszokowana, że ​​dała mi dwie śpiewające solówki. To prawdopodobnie największa rzecz, jaka mi się przydarzyła. Dopiero gdy tego doświadczę, jestem gotowy na wszystko!

Ile warta jest sieć Azji?

Ray zdobył duże doświadczenie podczas fazy treningowej zawodów tanecznych. Ma dopiero dwanaście lat, a przed nią jeszcze długa droga. Mówiąc o swojej wartości netto, Ray nie ujawnił szczegółów swoich zarobków, ale z pewnością dotyka znaku tysiąca dolarów.

Jej krótka biografia:

Urodzona 10 sierpnia 2005 r. Asia Monet Ray została wychowana przez rodziców Shawna Raya, a Kristi Ray wychowała ją z rodzeństwem Bellą Blu w Yorba Linda w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Ray posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Ma 5 stóp i 1 cal wzrostu i imponującą masę ciała.

Zalecane