blog

Ata Johnson Wiki: Wiek, narodowość, rozwód, wzrost – wszystko o mamie rocka

Większość z was może być przyzwyczajona do The Rocka, ponieważ jest on jedną z legend WWE, a także gwiazdą Hollywood. Cóż, poszedł w ślady swojego ojca w kierunku zapasów. Ale możesz nie znać jego matki, Aty Johnson. Ata, która w wypadku przeszła przez rozwód, próbę samobójczą i zderzenie głowy, pozostała najbardziej energiczną kobietą. Chcesz dowiedzieć się więcej o niej? Tutaj przedstawiamy wszystko, co musisz wiedzieć o Ata Johnson.

 Ata Johnson Wiki: Wiek, narodowość, rozwód, wzrost – wszystko o skale's Mom

Wgląd w życie małżeńskie Aty Johnson

Ata miał romans z zawodowym zapaśnikiem Wayde Douglasem znanym jako Rocky Johnson. Ata i Rocky spotkali się, gdy był partnerem tag team z jej ojcem, Peterem Fanene Maivia, który był również zapaśnikiem. Duet zaczął się spotykać i został pobłogosławiony Dwayne Johnson (znanym również jako „The Rock”) 2 maja 1972 roku.

Pomimo dezaprobaty ojca w małżeństwie, 22 grudnia 1978 r. wymieniła przysięgę małżeńską z Rockym. Ich syn Dwayne miał zaledwie sześć lat, kiedy mieli ślub. Para go karmiła i była ze sobą w szczęśliwym związku. Jednak w 2003 roku rozwodem zakończyli swoje 25-letnie małżeństwo. Powód ich rozłamu nie jest znany. Były mąż Aty, Rocky, został włączony do Galeria sław WWE w 2008.

Ata Johnson, jej były mąż Rocky Johnson i jej syn Dwayne Johnson (zdjęcie: pinterest.co.uk)

Próba samobójcza Aty

W 1987 roku trzyosobowa rodzina straciła mieszkanie. Ich syn, Dwayne, miał wtedy zaledwie 15 lat. Tymczasem Dwayne i jego matka podróżowali samochodem po Nashville, aby znaleźć komfort podczas podróży.

Według Dwayne'a, kiedy dojechali do autostrady międzystanowej 65 w Nashville, Ata wysiadł z samochodu i wszedł do nadjeżdżającego ruchu. Przerażony jej działaniem, Dwayne złapał ją i pociągnął z powrotem przez drogę.

Dziwne w jej próbie samobójczej było to, że nie pamiętała, jak wchodziła do ruchu ulicznego. Dwayne powiedział dalej, że on i jego matka są uzdrowieni i wykorzystują swoje doświadczenie, aby pomóc innym, którzy cierpią.

Ata przeżyła wypadek samochodowy

W sierpniu 2014 r. Ata i kuzyn jej syna podróżowali swoim białym SUV-em. Podczas jazdy potrącił ich pijany kierowca. Szczęście było po ich stronie, ponieważ ich przód SUV-a był tylko uszkodzony. Obaj byli w stanie przetrwać zderzenie głowy z pijanym kierowcą.

Miejsce ich wypadku nie było jasne; Jednak Dwayne opublikował wiadomość o ich niefortunnym wypadku na Twitterze 10 sierpnia 2014 r. Nie szczegółowo opisał obrażeń, ale jego kuzynka Lina Fanene, która jest również zapaśnikiem WWE, opublikowała zdjęcie z jego wizyty w szpitalu.

Ile jest wart netto Aty?

Informacje o karierze Aty są w mroku, więc jej doświadczenie zawodowe jest ukryte. Ponieważ trudno jest poznać jej pracę i karierę zawodową, jej zarobki również są trudne do obliczenia.

Niemniej jednak, urodzony w produktywnej rodzinie profesjonalnych zapaśników, jej syn, Dwayne jest również jednym z renomowanych zawodowych zapaśników i hollywoodzkiego aktora. Dwayne, znany jako The Rock w WWE, pojawił się w różnych hollywoodzkich filmach. Dzięki swojej pasji do ciężkiej pracy i poświęceniu w swojej dziedzinie, udało mu się zdobyć oszałamiającą wartość netto w wysokości 220 milionów dolarów.

Krótki życiorys

Ata Johnson urodziła się 25 października 1948 r. na Hawajach jako Feagaimaleata Fitisemanu Maivia. Obecnie ma 69 lat. Ata ma pochodzenie etniczne Samoa i należy do narodowości amerykańskiej. Na stronach wiki nie ma żadnych wiadomości dotyczących jej wzrostu.

Zalecane