blog

Atika Shubert Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Rodzice, Pochodzenie, Bio

Łączenie jednej części świata z drugą poprzez jej wiadomości sprawia, że ​​jej dziennikarskie życie jest interesujące, Atika Shubert jako korespondentka CNN. W swoich pracach podróżuje w różne miejsca, aby polować na najwspanialsze historie, zagłębiając się w życie ludzi, aby wysłać ich przesłanie na ziemię. Urodziła się w Dżakarcie w Indonezji, a jej urodziny przypadają 2 sierpnia 1970 r. Jej naturalnymi indonezyjskimi rodzicami są.

 Atika Shubert Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Rodzice, Pochodzenie, Bio

Kiedy rozpoczęła karierę?

Jest starszym korespondentem międzynarodowym CNN z siedzibą w Berlinie. Przed wyjazdem do Berlina miała siedzibę w Londynie, Jerozolimie, Tokio i Dżakarcie dla CNN.

Rozpoczęła swoją karierę w CNN jako producentka w Dżakarcie, gdzie ta dama relacjonowała upadek prezydenta Indonezji Suharto w 1998 roku, przejście Timoru Wschodniego do niezależności w 199 i kilka innych. Zasłynęła również po wywiadzie z założycielem Wikileaks Julianem Assange w 2010 roku, a także zdobyła wiele nagród.

Jaka jest wartość netto i wynagrodzenie?

Cóż, nigdzie nie ma żadnych informacji o jej wartości netto i zarobkach. Ale z witryn z podziałem cenowym może otrzymywać ponad 250 tysięcy dolarów rocznie jako korespondent międzynarodowy CNN. Cóż, opowiedzieliśmy już o jej prosperującej karierze i sukcesji powyżej linii, która jest największym źródłem jej dochodów.

Jednak jest również aktywna w kilku innych pracach, takich jak instruktorka mediów i nauczycielka dla nowicjuszów w mediach. Poinformowano również, że inwestuje również w rynki akcji, a także działa na cele charytatywne.

Czy Atika Shubert jest potajemnie zamężna?

Międzynarodowa korespondentka CNN, Shubert, jest mężatką. Nie ujawniła ludziom informacji o swoim życiu prywatnym, ponieważ chce, aby jej życie osobiste było dalekie od kariery. Shubert jest mądra i skryta również w odniesieniu do swojego życia prywatnego, ponieważ jako osobowość medialna zna wyniki, możliwe plotki i kontrowersje. Kobieta musi stawić czoła temu, co może w jakiś sposób ją utrudnić.

Atika nie ujawniła żadnych szczegółów na temat tego, kim jest jej mąż lub partner życiowy ani czym się zajmuje. Jest matką, dzieckiem i w 2009 roku urodziła syna. W związku z tym nie ma żadnych informacji o nim i jej innych dzieciach.

Wygląda na to, że Atika cieszy się życiem małżeńskim i musi być dużo wspólnego porozumienia między parą, ponieważ musi podróżować po różnych miejscach, aby opowiedzieć historie. Nie ma też żadnych szczegółów dotyczących jej przeszłych romansów, randek i żadnego chłopaka.

Krótki życiorys:

Posiada podwójne obywatelstwo, takie jak amerykańskie i indonezyjskie, ale jest pochodzenia azjatycko-amerykańskiego. Ma również średni wzrost 5 stóp 8 cali, a także atrakcyjną, gorącą i idealną sylwetkę i figurę. Osiągnęła wiek 46 lat, ale nadal wygląda młodo i pięknie, a także znalazłeś ją na portalach społecznościowych.

Zalecane