blog

Atz Kilcher Wiki, wiek, żona, związek, dzieci, rodzina, wartość netto

Jeśli oglądasz popularny program na kanale Discovery „Alaska: The Last Frontier”, być może znasz tego odważnego i odważnego człowieka, Atza Kilchera. Atz Kilcher jest odpowiedzialny za ochronę stada swojej rodziny bydła przed drapieżnikami, takimi jak wilki, kojoty i niedźwiedzie. Pan Kilcher to amerykańska osobowość telewizyjna znana jako ojciec międzynarodowej gwiazdy muzyki pop, Jewel.

 Atz Kilcher Wiki, wiek, żona, związek, dzieci, rodzina, wartość netto

Jego podróż w „Alaska: The Last Frontier”

Alaska: The Last Frontier to amerykański serial reality, który jest emitowany na kanale Discovery, który jest obecnie w sezonie 6. Program przedstawia rozszerzoną rodzinę Kilcherów w ich gospodarstwie domowym, które znajduje się jedenaście mil od miasta Homer. W serialu rodzina Kilcherów żyje bez korzystania z nowoczesnego sprzętu, obejmując umiejętności polowania na żywność i przygotowując się do długich zim.

Co więcej, Atz Kilcher jest starszym członkiem rodziny Kilcher programu emitowanego od 2011 roku. Wraz z rodziną Atz, jego brat, Otto Kilcher, szwagierka, Charlotte Kilcher i ich dzieci, Eivin Kilcher i Eve Kilcher również występują w Serie.

Ile jest wart Atza Kilchera?

Według Celebrity Net Worth, Atz Kilcher podobno cieszy się ogromną wartością netto w wysokości 5 milionów dolarów. Gwiazda zgromadził ogromną kwotę swoich zarobków z programu „Alaska: The Last Frontier”. Jego kariera muzyczna w latach 50. i 60., podczas gdy jego rodzina koncertowała na Alasce i Europie, aby wykonywać piosenki i koncerty, również przyczyniła się do jego wartości.

Jego małżeństwo, żona i dzieci:

Atz Kilcher od dziesięcioleci jest szczęśliwym małżeństwem z Bonnie Dupree. Bonni przeprowadziła się do tipi ze swoim byłym mężem i zaczęła słuchać muzyki i opowieści Atza o rodzinie Kilcherów. Później rozstała się z byłym beau i poślubiła oszałamiającą celebrytę. Bonni po raz pierwszy wybrała się do domu w 1978 roku i od tego czasu mieszka na Alasce. Para ma syna Nikosa Kilchera, który jest częścią „Alaska: The Last Frontier”.

Przed Bonnie, Atz Kilcher był żonaty, była mężatką do Lenedry J. Carroll, która jest faktyczną matką trójki dzieci Atza, Atza Lee Kilchera, Jewel i Shane Kilchera. Atz i jego była żona przez kilka lat byli w związku małżeńskim i rozstali się w 1982 roku. Wśród ich dzieci, córka Jewel jest międzynarodową gwiazdą muzyki pop, a synowie, Atz Lee i Shane, występują w serialu „Alaska: The Last Frontier”.

Jego krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, Atz Kilcher urodził się 2 września 1947 roku, co oznacza, że ​​ma 69 lat. Jego rodzice, Ruth i Yule, przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, aby uniknąć skutków II wojny światowej. Jest najstarszym dzieckiem płci męskiej wśród ośmiorga rodzeństwa w rodzinie. Kilcher należy do rasy białej i ma imponujący wzrost, który pasuje do jego osobowości.

Zalecane