blog

Atz Lee Kilcher Wiki: Wiek, żona, dzieci, wartość netto, rodzina, wypadek

Atz Lee Kilcher widział to, stawił czoła i zrobił to wszystko. Gwiazdą reality show jest samozwańcza „Czarna owca” z rodziny Kilcherów i występuje w serialu Alaska: The Last Frontier, skąd przywołuje swoją wartość netto. Wyzdrowiał po strasznym wypadku, w którym złamał wiele kości przy stałym wsparciu żony i dwójki dzieci. Nawet po urazie zagrażającym życiu, chce skakać z jednego drzewa na drugie w mgnieniu oka.

  Atz Lee Kilcher Wiki: Wiek, żona, dzieci, wartość netto, rodzina, wypadek

Gwiazda Reality TV, Atz Lee Kilcher, jest znany jako jeden z członków obsady serialu rzeczywistości Discovery Channel, Alaska: Ostatnia granica. W serialu mierzy się z wieloma wyzwaniami i przeżyciami z pogranicza śmierci, w tym z wypadkiem w 2015 roku, w którym zmiażdżył 25 kości w swoim ciele. Amerykańska osobowość telewizyjna i rodzina Kilchera opiekują się swoim gospodarstwem na Alasce.

Ile ma wartość netto Atza Lee Kilchera?

Atz Lee Kilcher zgromadził swoją wartość netto jako osobowość telewizyjna rzeczywistości. Występował w serialu rzeczywistości Discovery Channel, „Alaska: Ostatnia granica”. W ten sposób zbiera hojną fortunę od początku programu w 2011 roku. Oprócz dochodów z reality show, szacuje się, że rodzina Kilchers ma 16 milionów dolarów. Ponadto zarabiają szacunkowo 1500 USD na odcinek serialu Alaska: Ostatnia granica.

Atz Lee pracuje obecnie nad dwoma amerykańskimi programami, Alaska: Ostatnia Granica oraz Alaska: The Last Frontier Exposed od 2018 roku.

Atz Lee poślubiła Jane Kilcher; Ma dzieci!

Amerykański celebryta Atz Lee ożenił się z Christiną Jane Kilcher. On z żoną ma dwoje dzieci; córka o imieniu Piper i syn o imieniu Etienne. Ich najmłodsze dzieci, Etienne, ma 16 lat.

Para jest w świetnym związku. Jednak plotka o rozwodzie Atza z Jane w styczniu 2017 r. zaatakowała internet. Ale kiedy Atz udostępnił zdjęcie swojej żony z podpisami „Moja urocza rybaczka”, ich status związku stał się jasny i na razie nie są rozdzieleni.

Ponadto Christina sfałszowała plotki na początku 2017 roku, mówiąc:

„Mój mąż i ja wciąż się kochamy, a on jest tuż obok mnie na wypadek, gdybyś myślał inaczej! Lol'

Atz Lee udostępnia zdjęcie swojej żonie Jane 17 stycznia 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Duet cieszy się swoim towarzystwem i udostępnia wspólne zdjęcia na Instagramie. Atz opublikował zdjęcie 17 stycznia 2018 r. ze swoją żoną i wspomniał o niej jako o swojej kochanej miłości.

Okropny wypadek Atza Lee Kilchera

Alaska: Ostatnia Granica gwiazda Atz Lee Kilcher doznał katastrofalnego wypadku podczas wędrówki w sierpniu 2015 r. W wypadku z wysokości czterdziestu stóp przebił oba płuca i zmiażdżył 25 kości w swoim ciele, w tym złamaną rękę, złamaną kostkę, złamane biodro, złamane ramię, zmiażdżone żeberka.

O swoim powrocie do zdrowia po kontuzji i ciężkich chwilach, z jakimi się zmagał, opowiedział na swoim Instagramie 11 sierpnia 2016 r. Ponadto w swoim podpisie podziękował wszystkim za błogosławieństwo i wsparcie oraz powiedział, że pokora go grawitacja, strach i przyjaźń.

W sierpniu 2015 r. Atz Lee został oskarżony o nielegalne polowanie na niedźwiedzia czarnego na Alasce. Po emisji Atz Lee Kilcher wraz z żoną Christiną Jane Kilcher miał stawić się w sądzie 11 sierpnia 2015 r.

Rodzina Atza Lee

Dorastając w gospodarstwie domowym, Atz Lee Kilcher urodził się dla rodziców Atz Kilcher i Leandry Carroll. Jego rodzice rozstali się po siedmioletnim związku w 1982 roku. Shane Kilcher oraz Jewel, który jest siedmiokrotnym zdobywcą nagrody Grammy. Ma też przyrodniego brata Nikosa Kilchera.

Krótki życiorys

Urodzony w sierpniu 1977 roku w Homer na Alasce Atz Lee Kilcher Jr. obchodzi swoje urodziny 26 sierpnia każdego roku. Gwiazda reality show, Atz, stoi na wysokości 1,77 metra (5' 10 cali) i ma obecnie 40 lat. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej zgodnie z wiki. Poza karierą w reality show, ma pasja do muzyki.

Zalecane