blog

Audrina Patridge zamężna, zaręczona, mąż, chłopak, dziecko, wartość netto

Znana z występu w serialu MTV „The Hills”, która zdobyła uznanie za swój spin-off VH1, który głównie rozpoznał ją jako osobowość telewizyjną, prezenterkę telewizyjną, aktorkę, a także modelkę, jest Audrina Cathleen Patridge. Znana ze swojej osobowości zawodowej, zdobyła również punkty kulminacyjne dzięki swoim okropnym relacjom z profesjonalnym zawodnikiem BMX, Coreyem Bohanem, z którym dzieliła legalne walki.

  Audrina Patridge zamężna, zaręczona, mąż, chłopak, dziecko, wartość netto

Znana ze swojej osobowości zawodowej, zdobyła również najważniejsze wydarzenia dzięki swoim okropnym relacjom z profesjonalny zawodnik BMX, Corey Bohan, z którymi dzieliła legalne walki.

Kariera i zawód

Ta utalentowana dama jest najbardziej znana ze swojej roli w serialu reality show MTV ' Wzgórza ”, podczas gdy ten program był spin-offem MTV Laguna Beach. Ten program zarejestrował życie osobiste i zawodowe Patridge i przyjaciół Lauren, Heidi i Whitney. Po tym, jak zaczęła swój program telewizyjny „Audrina” w 2011 roku. Chociaż serial dokumentował życie jej i jej najbliższej rodziny, okazał się nieudany i został porzucony po wyemitowaniu jednego sezonu. Wystąpiła także w filmach Direct-to-DVD „Sorority Row” i Blue2. Jednak zaprezentowała również serię nocnych podróży NBC 1st Look w 2014 i 2015 roku.

Przeglądaj to: Holly Sonders Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Chirurgia Plastyczna

Wartość netto i wynagrodzenie Audriny Patridge

Ta amerykańska aktorka i modelka miała majątek netto w wysokości 7,5 miliona dolarów w 2016 roku, z jej wspaniałą pensją i ogromnymi zarobkami. Zasłużyła na wartość netto dzięki udanej karierze w najważniejszej na świecie branży; jednak była także kobietą pracowitą i oddaną. Ta amerykańska prezenterka telewizyjna i hollywoodzka aktorka prowadzi głównie działalność społeczną, a nawet charytatywną, a także inwestuje w trochę Foodland. Jednak wymieniła również swój hollywoodzki dom, który pojawił się w serialu „The Hill” za 1,58 miliona dolarów. A ostatnio korzysta z dobrze wyposażonego mieszkania z drogim samochodem.

Czy jest mężatką, czy nadal spotyka się ze swoim chłopakiem?

Od 2008 roku spotykała się z Coreyem Bohanem, motocyklistą i zawodowym motocyklistą BMX, a w listopadzie 2015 roku, po uzyskaniu zgody rodziców, zaproponował ją, a ona się zgodziła. Potem zdecydowali, że zaręczyli się ze sobą i zaręczynami również w listopadzie 2015 roku. Ale po zaledwie kilku miesiącach ich spotkania ona i jej narzeczony Corey ogłosili, że Audrina jest w ciąży, podczas gdy są dumni z tego, że po raz pierwszy zostali rodzicami.

Nie przegap: Vincent Herbert Net Worth, Rodzice, Odchudzanie, Tamar Braxton

Co więcej, oskarżyła go o „śledzenie” jej w mediach społecznościowych, twierdząc, że komentuje wpis Audriny, nazywa ją „czystym złem” i nazywa okropną osobą i hipokrytą.

Podczas ugody rozwodowej duet walczył o opiekę nad 3-letnią córką Kirry, a także domagał się ich praw do alimentów dla małżonka i nabył dom, a także zachował inne indywidualne aktywa.

Musisz również to zobaczyć: Lele Pons Chłopak, rodzice, rodzeństwo, wartość netto

To nie pierwszy raz, kiedy para przechodzi separację. Związek pary jest najczęściej podkreślany przez wzloty i upadki. W 2009 roku Audrina i Corey porzucili związek po rocznych randkach. Wrócili do siebie po ośmiu miesiącach, ale w 2011 ponownie mieli rozstanie. W maju tego samego roku ponownie połączyli swoje życie i rozkoszowali się swoim związkiem przez około trzy lata.

Osiem miesięcy po zakończeniu związku z Corey, Audrina w kwietniu 2018 roku zapoczątkowała romans ze swoim byłym chłopakiem Ryanem Cabrerą. Gwiazda reality show nie mogła powstrzymać się od rozmowy o ponownym rozbudzeniu fascynacji muzykiem. Rozmawiając z People w czerwcu 2018 roku, powiedziała, że ​​sprawy między parą są idealne i niczego nie wymuszają. Jednak zaledwie pięć miesięcy po otwarciu o wspólnych dobrych czasach, Audrina oddzieliła się od Ryana.

Randki z kimkolwiek- 2019?

Audrina Patridge przez kilka miesięcy walczyła ze swoim byłym mężem o rozwód. To było po dziesięciu miesiącach małżeństwa, Audrina złożyła rozwód przeciwko Coreyowi w 2017 roku, oskarżając go o przemoc domową. W końcu byli małżeństwo uzgodniło harmonogram odwiedzin w sierpniu 2019 r. i opracowało pozew rozwodowy. Później ich rozwód został sfinalizowany 20 grudnia 2018 roku.

Mając nie mniej niż rok, Audrina podobno przeszła do kolejnego związku z aktorem, Joshem Andersonem. Jak podają źródła, duet zna się od 2009 roku.

W lipcu 2019 Audrina ujawniła, że ​​spotyka się z facetem, ale udało jej się ukryć jego tożsamość. Później para została zauważona razem podczas Nocy Przyjaciół Jacka i Rodzinnej Nocy 2 października 2019 r., co wywołało pogłoski o ich możliwych romansach. Jednak Josh wspomniał, że byli tylko przyjaciółmi.

Niemniej jednak żadna z rzekomych par nie potwierdziła swojego romantycznego związku. Na razie Audrina najbardziej priorytetowo traktuje swoją córkę.

Krótki życiorys

Urodzona w Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone, w 1985 roku, Audrina Patridge obchodzi swoje urodziny 9 maja. 34-letni amerykański prezenter telewizyjny i model stoi na wysokości 1,7 metra (5 stóp i 7 cali). Rodowita amerykańska aktorka ma angielskie, belgijskie, włoskie, polskie i niemieckie pochodzenie i jest rasy białej. Jej rodzice, Lynn i Mark Patridge, wychowywali ją wraz z trójką rodzeństwa.

Zalecane