blog

Aundrea Fimbres Ślub, żonaty, mąż, w ciąży, wartość netto

Znana amerykańska piosenkarka i tancerka Aundrea Aurora Fimbres miała w życiu tylko dwa marzenia; być zawodową piosenkarką i założyć własną rodzinę. Zgodnie z marzeniem założyła swoją bazę jako odnosząca sukcesy piosenkarka, a także utrzymywała szczęśliwe życie rodzinne, dlatego spełnienie marzeń było dla niej lepszym uczuciem. 35-letnia rdzenna amerykańska piosenkarka cieszy się nie tylko ogromną sławą i honorem, ale także znaczną ilością wartości i fortun netto.

  Aundrea Fimbres Ślub, żonaty, mąż, w ciąży, wartość netto

35-letnia rdzenna amerykańska piosenkarka cieszy się nie tylko ogromną sławą i honorem, ale także znaczną ilością wartości i fortun netto.

Jaka jest wartość netto Aundrea Fimbres?

Młoda i piękna amerykańska piosenkarka i tancerka Aundrea ma ogromną wartość netto i pensję. Jej wartość netto szacuje się na ponad 500 tysięcy dolarów. Zarobiła tę kwotę netto dzięki swojej karierze, pracy zawodowej i pracy. Wierzy w ciężką pracę, więc zakładamy, że w nadchodzących dniach zarobi dużą sumę majątku netto i pensji.

Zobacz: Dermott Brereton żonaty, żona, dzieci, wartość netto

Pasja Aundrei do śpiewania od najmłodszych lat, podczas gdy jej koleżanka z klasy założyła własny zespół muzyczny. W 2005 roku wzięła udział w przesłuchaniu do programu MTV tworzącego The Band3, razem z Aubreyem, D. Woodem, Dawn i Shannon, z którymi później założyli swój zespół. Danity Kane . Opuściła grupę w 2014 roku, kiedy zaręczyła się z dyrektorem generalnym J-Live Entertainment, Joeyem Perezem. Stwierdziła, że ​​miała w życiu dwa sny; pierwszą rzeczą jest bycie odnoszącym sukcesy piosenkarzem, a drugą jest posiadanie rodziny.

Ponadto wspomniała, że ​​miała szansę zrobić fantastyczne rzeczy z Danity, ale nadszedł czas, by rozpocząć kolejny rozdział w swoim życiu. Wydała także singiel „Lemonade” z okazji spotkania, w którym wystąpił słynny raper. , Tyga.

Życie osobiste: ślub, mąż, ciąża

Kiedy jest zespołem, Danity Kane, romantycznie umawia się z kimś do swojego księcia. Z tego powodu odeszła i chciała wieść piękne życie ze swoim przyszłym mężem. Opuściła zespół i zaręczyła się ze swoim przystojnym chłopakiem Joeyem Perezem, który jest dyrektorem generalnym i założycielem J-Live Entertainment.

Przeczytaj także: Troy Aikman Żonaty, żona, rozwód, dziewczyna lub wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

Po około sześciu latach miłosnego związku między nimi w końcu zdecydowali się pobrać, a para pobrała się 6 listopada 2014 r. W Upland w Kalifornii. Zamieściła wiele zdjęć ze swojego ślubu na Instagramie. Aundrea opublikowała wideo z ich ślubu w ich pierwszą rocznicę 7 listopada 2015 r. i stwierdziła, że ​​bardzo go kocha. Obecnie para żyje bardzo szczęśliwie z rodziną i przyjaciółmi.

Niektóre media informujące o rozrywce opowiadały, że była w tym czasie w ciąży. Ale zamieściła na Instagramie wiele zdjęć słodkiej dziewczynki, gdzie napisała, że ​​moja mała księżniczka. Ale nie potwierdziła, czy jest jej córką, czy nie. Trzyma swoje bio i szczegóły na wiki w płytkim profilu. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce zdradzi znacznie więcej na temat swojego profilu.

Krótki życiorys

Aundrea Fimbres urodziła się w 1983 roku w Upland w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych i obchodzi swoje urodziny 29 czerwca. Ładna i piękna celebrytka Aundrea ma 5 stóp i 2 cale wzrostu i waży około 50/55 kg. Jako celebrytka utrzymała swoje ciało w dobrej kondycji i elegancji, a także zadbała. Nadal wygląda jak jej nastolatka, zasługuje na codzienny trening i zdrową dietę.

Musisz również to zobaczyć: Larsa Younan Wiki, wiek, dzieci, wartość netto, rodzeństwo

Pochodzi z narodowości amerykańskiej, ale jej dziadkowie są Meksykanami. Uczęszczała do Upland High School i Claremont High School.

Zalecane