blog

Austen Kroll Wiki, wiek, dziewczyna, randki, geje, rodzice, wzrost, wartość netto

„Southern Charm” miał najnowszego członka obsady, który pasuje do ich tytułu. Austen Kroll, który ma uroczą osobowość, przebił się przez obsadę „Southern Charm” w czwartym sezonie i porwał publiczność swoim stylem życia. Gwiazda reality show wiele przeszła od wczesnego dzieciństwa, kiedy stracił swoją starszą siostrę Kyle w wypadku podczas wędrówki.

 Austen Kroll Wiki, wiek, dziewczyna, randki, geje, rodzice, wzrost, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • „Southern Charm” miał najnowszego członka obsady, który pasuje do ich tytułu. Austen Kroll, który ma uroczą osobowość, przebił się przez obsadę „Southern Charm” w czwartym sezonie i porwał publiczność swoim stylem życia. Gwiazda reality show wiele przeszła od wczesnego dzieciństwa, kiedy stracił swoją starszą siostrę Kyle w wypadku podczas wędrówki.

  Kariera i życie zawodowe:

  Absolwent University of Alabama posiada tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej i zarządzania. Człowiek, który zawsze lubił wędrować i grać w golfa z rodzicami, znalazł się w serialu reality, kiedy od czwartego sezonu został najnowszym członkiem serialu reality show Bravo TV „Southern Charm”.

  Program, który koncentruje się na życiu osobistym i zawodowym osób z towarzystwa w Charleston w Południowej Karolinie, został wyemitowany po raz pierwszy 3 marca 2014 r. W programie występuje Craig Conover, Kamerzysta Eubank Tomasz Ravenel, Shep Rose i Landon Clements w kluczowej roli.

  Ile jest warta sieć Austen?

  Zanim osiągnął szczyt sławy, pracował w zakładach Palmetto Brewing Company i Red Hare Brewing Co., jednocześnie pracując w rzemieślniczym przemyśle piwowarskim. Chociaż jego wartość netto nie pojawiła się w mediach, nietrudno przewidzieć, że prawdopodobnie ma miliony fortun, dzięki swojej wpływowej rodzinie i pokazowi „Southern Charm”.

  Przyjazny związek po zerwaniu z dziewczyną, Chelsea!

  W dzisiejszych czasach typowe jest odczuwanie nieprzyjemności dla byłych, ale Austen, wręcz przeciwnie, ma zdrowe relacje z byłą dziewczyną, Chelsea. Podczas pokazu Austen i jego przyjaciel Shep zablokowali rogi w dwukierunkowej walce o Chelsea Meissner.

  Chociaż Austen wyszedł zwycięsko, aby zdobyć serce Chelsea, odbyło się to kosztem przyjaźni Shepa. Austen miał romantyczny związek ze swoją dziewczyną Chelsea i zaczął błogo umawiać się na randki, ale związek nie trwał długo.

  Chociaż ich drogi się rozeszły, Austen twierdzi, że ma świetnego przyjaciela w Chelsea i dużo spędza ze swoją byłą dziewczyną. Austen i jego przyjaciel Shep również pogodzili się i odłożyli sprawy w przeszłość.

  Jego związek z Chelsea wskazuje na jego orientację seksualną, a plotki o tym, że jest gejem, to prawdopodobnie mistyfikacja.

  Tragiczna śmierć siostry, Kyle!!!

  Austen miał zaledwie siedem lat, kiedy stracił swoją starszą siostrę Kyle. Jego rodzeństwo, które miało wówczas dziewięć lat, straciło życie, gdy cała rodzina była na wycieczce, a ona upadła, spadając około 200 stóp poniżej.

  Gwiazda „Southern Charm” nie była świadoma tragicznej straty, biorąc pod uwagę jego młody wiek. Ale kiedy osiągnął dojrzałość emocjonalną, zdał sobie sprawę, że ten moment był najgorszy w jego życiu.

  Po tragicznej stracie Kyle'a rodzice Austen powitali córkę o imieniu Katie, aby wypełnić wielką pustkę pozostawioną przez Kyle'a. Teraz czteroosobowa rodzina wiedzie spokojne i szczęśliwe życie.

  Krótkie życiorys i rodzina Austen:

  Według źródeł wiki, Austen Kroll pochodził z Waszyngtonu i uświetnił ten świat 16 czerwca 1987 roku, co daje mu 30 lat. Urodził się dla rodziców Toma i Wendy Kroll, a teraz mieszka w Charlotte w Północnej Karolinie ze swoim małym siostra Katie. Dumny obywatel Ameryki należy do rasy białej i posiada tytuł licencjata Uniwersytetu Alabama. Utrzymując zdrową sylwetkę, stoi na wysokości, która idealnie mu odpowiada.

  Zalecane