blog

Barbara Walters Wiki, małżonek, dzieci, zdrowie, śmierć lub życie, 2017

Jako dziennikarka prawie nic nie osiągnęła lub nie osiągnęła. Barbara Walters jest dziennikarką, autorką i osobowością telewizyjną. Dzięki wielu udanym programom, takim jak Today, The View, 20/20 i ABC Evening News, od dawna zaszczyciła ekran telewizora swoją piękną twarzą i silną osobowością.

  Barbara Walters Wiki, małżonek, dzieci, zdrowie, śmierć lub życie, 2017

Kariera w telewizji i dziennikarstwie:

Często okrzyknięta jedną z czołowych i największych gwiazd telewizyjnych wszechczasów, jej uznanie jako osobowości telewizyjnej przyszło na początku lat 60. jako pisarka i producentka segmentu w porannym programie NBC News The Today Show. Program jest hitem i nadal spotyka się z innymi znanymi kobietami, takimi jak Katie Couric i Meredith Vieira, jako gospodarz programu.

Była również pionierką dziennikarstwa, była pierwszą kobietą prezentującą wieczorne wiadomości i zarabiała na tym stanowisku milion dolarów rocznie. Stworzyła i pracowała jako współgospodarz The View i kontynuowała przez 16 kolejnych sezonów. Od 2017 roku wycofała się z sieci, ale od czasu do czasu udziela się jako reporter dla ABC News.

W okresie pracy miała również spór z Elisabeth Hasselbeck. Książka Ladies Who Punch: Wybuchowa wewnętrzna historia widoku, wyjaśnił jej walkę z Elisabeth w 2006 roku. Kiedy spór przerodził się w bójkę, Elisabeth zagroziła, że ​​opuści program. Powiedziała z byłym producentem wykonawczym Billem Geddiem;

'Zwalniam się. Nie muszę być tak skarcony na antenie przez tę kobietę. Wezmę to na spotkaniu. Nie wezmę tego na antenę. Wychodzę.'

Podobnie w książce napisanej przez Ramina Setoodeha, szefa nowojorskiego biura Różnorodność, napisano, że Barbar została wymieniona jako głęboko egotyczna dama w serialu i twierdziła, że ​​stworzyła wrogie środowisko pracy. W kopii otrzymanej przez Huff Post, to było napisane;

„Walters mocno trzymał program, ale był też głęboko egoistyczny i zagrożony przez kobiety, które są bardziej popularne”.

Ponadto, Ladies Who Punch twierdziły, że ona: była jedną z pań, które ujawniły w prasie szczegóły programu, a także informacje o kobietach, co było dość zawstydzające dla programu.

Dowiedz się więcej: Dapper Dan Wiki: Wiek, rodzina, wartość netto, moda hip-hopowa, fakty do poznania

Jaka jest wartość netto Barbary Walters?

W szczytowym okresie swojej kariery była gospodarzem wielu programów informacyjnych i talk show, dzięki którym stała się bardzo dobrze znanym nazwiskiem w kraju. Podobno wzięła pensję w wysokości 1 miliona dolarów jako pierwsza kobieta prowadząca wieczorny program informacyjny sieci. Szacuje się, że dzięki swojej długiej i płodnej karierze ma majątek netto na 170 milionów dolarów. Nawet w starszym wieku kontynuowała pracę i tuż przed wyborem odbyła głośny wywiad z ludźmi, w tym z obecnym prezydentem USA, Donaldem Trumpem.

Jaki jest powód jej nieudanych związków?

Kiedy ludzie angażują się na szeroką skalę w swój zawód i wywierają presję sukcesu, nazwiska i sławy na swoje życie osobiste, wpływa to na ich relacje. Wydaje się, że jest to ten sam przypadek, co dziennikarka, która w swoim życiu miała kilka nieudanych związków i małżeństw. Wyszła za mąż i rozwiodła się z trzema różnymi małżonkami cztery razy.

Możesz polubić: Gary Shirley Wiki: Wiek, żona, dziecko, praca, wartość netto, rodzina, utrata wagi

Pierwszy znany jej związek jest z chłopakiem Royem Cohnem, który okazał się gejem, ale ona określiła go jako dobrego przyjaciela i była mu wdzięczna za pomoc. Wyszła za mąż za Roberta Henry'ego Katza, dyrektora biznesowego i byłego porucznika marynarki wojennej, 20 czerwca 1955 r., ale została unieważniona po 11 miesiącach. Jej drugim mężem był Lee Guber, producent teatralny i właściciel teatru, z którym wyszła za mąż w 1963 roku. Para adoptowała córkę o imieniu Jacqueline Dena Guber. Byli razem przez około trzynaście lat.

Poślubiła swojego trzeciego męża, Merva Adelsona, dyrektora generalnego Lorimar Television w 1981 roku, ale wkrótce rozwiodła się w 1984 roku. Po kilku latach separacji pobrali się ponownie w 1986 roku. Tym razem pozostali razem przez sześć lat, zanim postanowili ponownie rozstać się. W 2007 roku spotykała się ze zdobywcą nagrody Pulitzera, gerontologiem Robertem Neilem Butlerem. W wywiadzie dla Piersa Morgana żałowała, że ​​nie ma więcej dzieci.

Nie przegap, aby odwiedzić: Chłopak Elizabeth Gillies, związek, wartość netto

Krótkie bio, zdrowie i śmierć lub życie:

Zgodnie z wiki, Barbara Walters, obecnie w wieku 87 lat, urodziła się 25 września 1929 r. w Bostonie w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. Jej stan zdrowia pogorszył się w maju 2010 roku, po czym musiała przejść operację na otwartym sercu w celu wymiany zastawki aortalnej. Wiele osób nawet podejrzewało jej śmierć w tym czasie, ale proces przebiegł pomyślnie i całkowicie wyzdrowiała. W rzeczywistości żyje i jest stosunkowo zdrowa. Urodziła się dla rodziców Deny i Louisa Waltersów i dorastała z dwoma braćmi. Należy do rosyjskiego pochodzenia etnicznego.

Barbara ukończyła szkołę średnią w Miami Beach Senior High School w 1947 roku. Później. Zapisał się odpowiednio do Sarah Lawrence College, Ethical Culture Fieldston School i Birch Wathen Lenox School.

Zalecane