blog

Barney Harwood Żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły Pensja i wartość netto

Zabawną osobowością, która zaprezentowała serial „Wszedzie miejsce i Totalny Doktor Who”, a także stała się bardziej znana jako prezenterka seriali „Prank Patrol UK” i „Blue Peter”, znana jako prezenter telewizyjny i aktor, to Barney Drewno drzewne. Urodził się dla swoich rodziców jako syn popularnego angielskiego komika Barnaby'ego w Blackpool w Anglii 7 listopada 1979 roku. Barney posiada obywatelstwo brytyjskie, który również zdobył wykształcenie na Uniwersytecie w Blackpool.

 Barney Harwood Żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły Pensja i wartość netto

Kariera od początku do:

Harwood dostał szansę dla CBBC w 2002 roku jako prezenter, co było jednocześnie jego pierwszą lub debiutancką pracą w karierze. W CCBC facet zaprezentował tak udane seriale i programy, w tym „Crush”, „Smile” i tak dalej, a także nagrodzony przez BAFTA dla najlepszego prezentera w 2007 roku. Prowadził codzienne reality show „The Sorcerer's Apprentice” śledząc grupę dzieci uczących się magii w szkole z internatem w stylu Harry'ego Pottera, a także dołączyła do odcinka „Hider in the House” jako „ukryty”. Ostatnio służy w „Prank Patrol UK”, a także jako prezenter w „Blue Peter”.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Wschodzący brytyjski aktor i prezenter telewizyjny, Barney Harwood, ma szacowany majątek na około 1 milion dolarów, obecnie w Blue Peter Barney ma pensję ponad 100 tysięcy dolarów rocznie, z uwzględnieniem wszystkich opłat i premii. Facet osiągnął tę kwotę dzięki swojemu zawodowi, a zwłaszcza poświęceniu i pracy w swoim zawodzie lub pracy. A także jest komikiem i aktorem, gdzie jego seriale komiksowe i niektóre filmy stały się hitem w branży hollywoodzkiej. Ma też dużo droższe gadżety, a ostatnio kupił też drogie BMW. Wygląda więc na to, że Harwood jest bardzo zadowolony i zadowolony ze swojej wartości netto i pensji, życzę mu, aby w następnych dniach również zarobił ogromne pieniądze.

Żona, żonaty, wesoły i życie osobiste:

Trudno było wiedzieć o jego osobistym biografii, a także o życiu prywatnym, ponieważ nie ujawnił wiele więcej o swoim na wiki i mediach. Nie było również żadnych plotek o jego randkach i dziewczynie, czy jest żonaty, ma żonę lub geja. Zbyt trudno było również dowiedzieć się o tych plotkach, ale znaleźliśmy kilka faktów na temat jego życia miłosnego. Nie jest jeszcze żonaty i nie ma w tym czasie żadnej dziewczyny. Ale w mediach pojawiły się plotki, że romantycznie spotyka się z Helen Skelton, współprowadzącą Blue Petera, ale pojawiły się również wiadomości, że Helen była już mężatką. Ale nie powiedzieli też nic o tych plotkach, albo są zakochani, albo nie. Więc nie możemy nic powiedzieć o tych plotkach bez ich oficjalnego ogłoszenia o tym. Mam nadzieję, że ujawnią znacznie więcej na temat tych plotek i wyjaśnią swój związek na wiki.

Wiek, wzrost i biografia:

36-letni brytyjski aktor i prezenter telewizyjny Barney Harwood stoi przy dobrym wzroście powyżej 5 stóp i 10 cali, a także ma doskonale atrakcyjną sylwetkę z sześcioma i dobrze utrzymanym zdrowym ciałem, ze względu na jego świadomość zdrowotną dieta i codzienny trening na siłowni. Znalazłeś go również na jego koncie w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Facebooku i Instagramie.

Zalecane