blog

Barrett Foa Żonaty, mąż/małżonek, wesoły, związek, wartość netto

Po wyrobieniu sobie nazwiska i miejsca na Broadwayu, Barrett Foa przeniósł się teraz, aby spróbować swoich umiejętności aktorskich na ekranie telewizora. Trwa to już od jakiegoś czasu i wydaje się, że dobrze pasuje do jego gustu. Aktor zdobył kilka wyróżnień swoją rolą teatralną, zanim pojawił się w telewizji z popularnym serialem „Six Degrees”. Jest początkującym facetem znanym z roli Erica Beale'a w serialu CBS „NCIS: Los Angeles”.

  Barrett Foa Żonaty, mąż/małżonek, wesoły, związek, wartość netto

Ile jest wart netto Barretta?

Barrett Foa ma podobno szacowaną wartość netto na 3 miliony dolarów. Aktor zebrał tę sumę z liczby występów scenicznych i występów telewizyjnych, co ważniejsze z jego prac w „NCIS: Los Angeles” i „Entourage”. Poza tym jego zarobki z zadań modelowania, sesji zdjęciowych i innych projektów również zwiększyły jego przychody.

Barrett mieszka w domu, który kosztuje 1397 000 dolarów. Dom rozciąga się na powierzchni 2054 stóp kwadratowych z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami.

Nie chcesz przegapić: Chloe Pacey Wiki: Wiek, zaręczyny, żonaty, w ciąży, dziecko – wszystko o partnerze Brenton Thwaites

Urodzony w Nowym Jorku aktor kupił nowoczesny dom w Silver Lake w Los Angeles za cenę 1,345 miliona dolarów w maju 2016 roku. Apartament z dwiema sypialniami, trzema łazienkami składa się z kuchni, pokoju multimedialnego i jadalni wraz z około Powierzchnia 2100 stóp kwadratowych. Zgodnie z publicznymi danymi dom został wyceniony na 1,399 mln USD po spadku z ceny rynkowej wynoszącej 1,55 mln USD podanej przez sprzedawcę w marcu 2016 r.

Kariera i postęp

Barrett Foa odegrał swoją pierwszą ważną rolę jako Jezus w odrodzeniu „Godspell” w off-Broadwayu. Jednak nie był to jego pierwszy występ i zadebiutował w oryginalnej obsadzie „Mamma Mia” w 2001 roku. Niektóre z jego znaczących przedstawień teatralnych to Matt w „Fantasticks”, Claudio w „Wiele hałasu o nic” i Mordred w „Camelocie”.

Przeczytaj także: Tracey Emin Wiki, Żonaty, Wolny, Net Worth, Teraz

Podobnie rozpoczął karierę w telewizji od przebojowego serialu, 'Sześć stopni' jako Dylan. Zdobył duże uznanie po pojawieniu się w „NCIS: Los Angeles” jako Eric Beadle w 2009 roku. Zagrał ważne role w wielu serialach, w tym Andrew Gibbons w 'Liczby,' Travis Myers w 'Bliżej,' Matt Wolpert w 'Otoczenie' i Craig Carter w „MOJE Zsyntetyzowane Życie”.

Obecnie urodzony w Nowym Jorku aktor gra głównego bohatera Erica Beale'a w filmie NCIS: Los Angeles, obok swojego członka obsady Renée Felice , Daniela Deszcz , Adam Jamal i kilka innych. Serial telewizyjny rozpoczął się w 2009 roku.

W październiku 2018, Barrett stał się nowym zainteresowaniem dla Willa Trumana w NBC Wola i łaska . Wcielił się w gościnną rolę Paula, jako kolega nauczyciela Will i miał z nim romans na ekranie. Według niego, jego pojawienie się jako Paula było kwintesencją gry aktorskiej.

Czy otwarcie wesoły Barrett jest z kimś poślubiony?

Wszyscy pamiętamy, jak Barrett wcielił się w postać uroczej piękności Renee Felice Smith w serialu telewizyjnym „NCIS: Los Angeles”. Chemia aktorów w serialu była tak piękna, że ​​niektórzy widzowie podejrzewali ich jako prawdziwą parę.

Jednak plotki prawdopodobnie nie są prawdziwe, ponieważ Barrett jest otwarcie gejem i daleko mu do spotykania się ze swoimi koleżankami. Poza tym milczał w sprawie swoich prywatnych spraw i związku i nie ujawnił niczego takiego w wywiadach ani w mediach społecznościowych.

Pomimo bycia gejem, na Twitterze nie pojawił się ani jeden post z jego strony, który sugerowałby, że jest w związku lub jest z kimś żonaty. Aktor, który jest w latach 40., nie potwierdził jeszcze żadnych informacji o swoim mężu lub współmałżonku, jeśli je posiada.

13 maja 2016 r. Barrett przesłał zdjęcie przedstawiające posąg króla Trytona i sarkastycznie wspomniał króla Tritona jako swojego chłopaka w podpisie. Poniższe zdjęcie rzeczywiście dało wskazówkę, że Barrett był singlem.

Na razie odseparował informacje o swoim życiu osobistym, które ukrywały jego możliwy związek. Nie mówił jeszcze o swoim możliwym mężu. Chociaż Barrett w rzeczywistości nie jest mężatką, wyszła za mąż w dramacie Aleja Żyda. W dniu 29 maja 2014 r. napisał na Twitterze, że on i Mslea Michele zakochali się i pobrali pod chupą w Aleja Żyda.

Więcej informacji o „NCIS: Los Angeles”: Wiki Pisay Pao, Wiek, Mąż, Żonaty, Chłopak, Randki, Rodzina

Niedawno, w lutym 2019 roku, Barrett wziął udział w gali Ovation Awards w The Theatre w Ace Hotel DTLA i obnosił się przytulną przystawką obok nominowanej Laurabell Bundy. W podpisie wymienił Alexa Ellisa jako wspaniałą i utalentowaną randkę.

Rodzina Barretta Foa

Syn Lindy (Rimanich) i Conrada Foa, Barett dorastał wraz ze swoim bratem o imieniu Justin. 18 czerwca 2018 roku przesłał swoje zdjęcie z bratem i matką oraz wyraził miłość do ich mamy, która zmarła w 2016 roku.

W dniu 13 sierpnia 2016 r. Barrett przesłał zdjęcie swojej mamy i wyraził współczucie.

Barrett również bardzo uwielbia swojego ojca. Z okazji Dnia Ojca 2016 świętował ten dzień ze swoim niesamowitym tatą. Udostępnił nawet post na Twitterze, w którym ujawnił, jak obchodził pomyślny dzień.

Krótkie biografie Barretta

Barrett Foa urodził się 18 września 1977 r. w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Jego rodzice byli Amerykanami. Studiował w Dalton School i spędził cztery lata w znanym Interlochen Arts Camp w północnym Michigan. Następnie ukończył Bachelor of Fine Arts w spektaklu teatru muzycznego na Uniwersytecie Michigan. Spędził semestr studiując Szekspira i RADA w Londynie.

Barrett, który stoi na wysokości 1,78 metra (5' 10 ¼'), ma obywatelstwo amerykańskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego, ponieważ jego ojciec był pochodzenia włoskiego żydowskiego, a matka chorwackiego, niemieckiego pochodzenia.

Zalecane