blog

Barry Weiss Wiki: rozwód, żona, pogłoski o śmierci, wartość netto, samochody, dom

Barry Weiss jest najbardziej znany jako była gwiazda popularnego telewizyjnego reality show Storage Wars. Spędził wiele lat na kontynencie w poszukiwaniu cennych antyków i aktywów. Jego kolekcja niestandardowych, zmodyfikowanych, fantazyjnych samochodów często stawia go w centrum uwagi. Zawodowy poszukiwacz skarbów Barry niedawno przeszedł na emeryturę ze swojego programu. Większość swoich fortun czerpał z serii Storage Wars. Po zgromadzeniu znacznego majątku porzucił biznes i wyruszył na zwiedzanie egzotycznych miejsc na świecie. Jego solidna wartość netto zapewniła mu luksusowy styl życia.

  Barry Weiss Wiki: rozwód, żona, pogłoski o śmierci, wartość netto, samochody, dom

Jaka jest wartość netto Barry'ego Weissa?

Gwiazda amerykańskiej telewizji, Barry Weiss, ma 10 milionów dolarów majątku netto. Większość swoich fortun czerpał z seriali Wojny magazynowe . Oprócz tego jest także zawodowym poszukiwaczem skarbów i posiada kolekcję różnych antyków i cennych aktywów. Wcześniej spędził dwadzieścia pięć lat, budując wraz z bratem hurtownię. Po zgromadzeniu znacznego majątku porzucił biznes i wyruszył na zwiedzanie egzotycznych miejsc na świecie. Jego solidna wartość netto zapewniła mu luksusowy styl życia.

Czytaj więcej: Maksim Chmerkovskiy Żona, rodzina, wartość netto

Barry jest znany ze swojej kolekcji fantazyjnych samochodów. Jego najsłynniejszy kowboj cadillac o wartości około 10 000 do 50 000 dolarów. Wśród kolekcji, Beatnik Glass Top Car, Chopit Car, 1940 Ford COE Truck i Ducati Diavel, są jego klasycznymi samochodami.

Barry w jednym ze swoich fantazyjnych samochodów (zdjęcie: therichest.com)

Była telewizja gwiazda Barry, lat 68, jest powszechnie znany jako ekscentryczny milioner. Jest właścicielem luksusowego domu wartego 1,8 miliona dolarów w Laughing Park w Los Angeles. Dzieli swoją okolicę z Thor aktorka Natalie Portman. Laughing Park został założony w 1905 roku i był rezydencją wielu celebrytów, takich jak W.C Fields, Charlie Chaplin i Cecil B. DeMille.

Nieudane życie małżeńskie Barry'ego

Barry jest obecnie nieżonaty, ponieważ jego życie małżeńskie było w przeszłości burzliwe. Poszukiwacz skarbów jest rozwiedziony z żoną od ponad trzech dekad. Kasia jest ojcem dwójki dorosłych dzieci. Ma córkę Julie i syna o imieniu Jack.

Ciekawe: Nichole Gustafson Wiki, Mąż, Job

Barry jest dziadkiem milionerem dwuletniego dziecka o imieniu Oliver. Uwielbia swojego wnuka, który jest bardzo bliski jego sercu.

Gwiazda telewizji milioner ma wielu przyjaciół i dziewczynę. Dostaje nawet wiele propozycji ślubnych od swoich wiernych fanów na Facebooku. Jednak Barry nie ujawnił szczegółów swojej możliwej dziewczyny.

Pogłoski o śmierci Barry'ego

Kolekcjoner Barry słynie z pokazu Wojny magazynowe . Zniknął z telewizji po czwartym sezonie serialu. Wojny magazynowe ’ czwarty spin-off, Skarb Barry'ego zadebiutował w 2014 roku. Jego ostatni występ miał miejsce w 2015 roku z Wojny magazynowe: Barry kontratakuje. Po tym Barry odciął się od mediów i zniknął z mediów głównego nurtu.

Możesz lubić: Terry McMillan Net Worth, Mąż, Dzieci

Jego nagłe zniknięcie wywołało wśród jego sympatyków różne spekulacje na temat jego śmierci. Barry żyje i ma się dobrze, właśnie wrócił do swojej poprzedniej pracy zawodowej jako próżniak. Cóż, cieszy się życiem na emeryturze.

Barry Weiss zamieszany w wypadek motocyklowy; Zabrany na OIOM

Wojny magazynowe supergwiazda Barry Weiss trafił do szpitala z powodu wypadku motocyklowego pod koniec kwietnia 2019 r., w wyniku którego odniósł poważne obrażenia. 68-letnia gwiazda została zabrana na OIOM po wypadku w Los Angeles, zgodnie z TMZ. Barry wraz ze swoim przyjacielem zderzył się z SUV-em, który wyjeżdżał z parkingu. Wypadek pozostawił Barry'ego ze złamanymi kośćmi i innymi obrażeniami wewnętrznymi.

Wiadomość o wypadku ujawnił przyjaciel Barry'ego, który zabrał swój Instagram, aby podzielić się momentem ich przerażającego incydentu. Barry i jego przyjaciel zostali zabrani do lokalnego szpitala i od tego czasu wracają do zdrowia. Osobowość telewizyjna jest obecnie w stabilnym stanie i wraca do zdrowia w lokalnym szpitalu w Los Angeles.

Po tym incydencie Barry i jego przyjaciel zostali zbombardowani przez sympatyków i wiadomości od fanów i zwolenników. Wszyscy życzyli jemu i jego przyjacielowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Krótki życiorys

Barry Weiss urodził się 11 lutego w Demarest w stanie New Jersey. Zgodnie z wiki posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy kaukaskiej. Ma znak urodzenia Wodnika. Kasia stoi o skromnym wzroście i odpowiedniej sylwetce. Mówiąc o swoim wykształceniu, uczęszczał na Uniwersytet Cornell.

Zalecane