blog

Bea Santos Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice, Pochodzenie, Wzrost

Kanadyjska aktorka Bea Santos znana jest z roli Mirandy w filmie Coconut Hero z 2015 roku. Bea Santos, która od piątego roku życia chciała zostać aktorką, znana jest również z roli w Drama Kodachrome i Sztokholmie. Pomimo przynależności do wpływowej hollywoodzkiej rodziny, nie poszła na łatwiznę i wyrobiła sobie markę w branży dzięki surrealistycznym postaciom.

 Bea Santos Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice, Pochodzenie, Wzrost

Bea nosi dziedzictwo rodziny

Zarobki Bei zależą wyłącznie od jej aktorstwa. Aktorka ma listę osiągnięć aktorskich, która obejmuje lata 2008 Tajemnice Murdocha . Bea w komediodramacie Orzech kokosowy gra zainteresowanie miłością aktora Alexa Ozerova. Program telewizyjny był hitem komercyjnym i pomógł jej wygenerować dla Bei wiele fortun.

Odniosła się również do roli córki aktora Billa Gate'a w American's 2017 Dramat Kodachrome . Ale do niedawna publiczność pamięta Beę w amerykańskim dramacie kryminalnym Roberta Budreau Sztokholm który został wydany 19 kwietnia 2018 roku. Bea wraz ze swoimi aktorami, takimi jak Christopher Heyerdahl, Mark Rendall i Ian Matthews, wzięli również udział w pokazie filmu Sztokholm podczas festiwalu filmowego w 2018 roku.

Bea i jej koleżanki na festiwalu Tribeca Film Festival w SVA Theatre 19 kwietnia 2018 r. w Nowym Jorku (Zdjęcie: zimbio.com)

Bea przeprowadziła się do Toronto w wieku 22 lat, aby rozpocząć zawodową karierę aktorską. Bea Santos zaczęła grać od piątego roku życia i miała wzory do naśladowania w swoich rodzicach i rodzinie. Babka Bei ze strony ojca była reżyserem w teatrze społecznym w Huntsville, podczas gdy jej ojciec, Drew Hutcheson, grał w lokalnych produkcjach. Nie rzuca się w oczy, by ujawnić imię matki, ale dwie z jej ciotek są zawodowymi aktorkami.

Życie osobiste: Czy Bea ma chłopaka?

Bea grała różne role w filmach, od posiadania chłopaka po bycie czyimś zainteresowaniami miłosnymi. Ale w życiu poza ekranem nie zdradziła jeszcze swojego chłopaka. Obecnie podobno jest niezamężna i nie ma męża.

Wydaje się być dziewczyną zorientowaną na karierę i nie ma ochoty na randkowanie. Obecnie koncentruje się na swojej karierze w Hollywood i jeszcze nie pojawiła się ze swoim partnerem na imprezach publicznych lub premierze filmu.

Krótki życiorys

Bea pochodzi z Toronto w Kanadzie Bea studiowała literaturę i historię sztuki na Uniwersytecie McGill, a także nadal działała jednocześnie. Ma 1,73 metra (5 stóp 8 cali wzrostu) i należy do kanadyjskiej rasy białej. Urodzona w Kanadzie aktorka przechowuje w tajemnicy informacje o swoich urodzinach. Wydaje się jednak, że ma dwadzieścia kilka lat.

Zalecane