blog

Bear Payne Wiki: rodzice, ojciec, matka, rodzina, urodziny, pełne imię i nazwisko

Kiedy jesteś dzieckiem wybitnych celebrytów w branży, z pewnością będziesz sławny; nawet jeśli jesteś dziesięciomiesięcznym niemowlęciem. Tak, mówimy tutaj o uroczym chłopcu Bear Payne, synu gwiazdy One Direction, Liama ​​Payne'a i sędziego X-factor, Cheryl Cole.

 Bear Payne Wiki: rodzice, ojciec, matka, rodzina, urodziny, pełne imię i nazwisko

Rok po randkowaniu Liam i Cheryl urodzili pięknego chłopca w 2017 roku. Para nie nazwała dziecka zaraz po tym, a zamiast tego zajęła tydzień długo na namysł i w końcu wymyśliła Bear Payne. Mamma Cole wybrała tę nazwę, a później ujawniła przyczynę tak niezwykłej nazwy. W radiu wywiad z amerykańskim Liamem powiedział, że:

„W końcu wybrałem niedźwiedzia, ponieważ Miś to imię, którego nie zapomnisz wychodząc z pokoju. I to lubię. Kiedy na niego patrzę, to jest Miś. nie miałem tego, nie rozumiałem tego i nie byłem pewien. Teraz patrzę na niego, a on jest Niedźwiedziem. To szalone.

Para wydaje się cieszyć każdym kawałkiem rodzicielstwa, a Liam wyznał, że Niedźwiadek jest magicznym dzieckiem i na wiele sposobów zmienił Liama ​​na dobre i że uwielbia patrzeć, jak chłopiec dorasta i pragnie zostać wspaniałą postacią ojca.

Podpis: Liam Payne i Bear Payne nawiązują współpracę z Yeezy 26 grudnia 2017 r. Jak urocze jest to zdjęcie?
Źródło: Instagram

Bear Payne potrafi rozmawiać z duchem i wygłasza przemówienia, gdy nikogo nie ma w pobliżu?

Wygląda na to, że niedźwiadek widzi duchy i może z nimi wchodzić w interakcje. Liam Payne w wywiadzie dla Słońce wyznał:

„Pewnego dnia leżałem w łóżku, a on usiadł na moich kolanach. Zaczął przemawiać do nikogo i wskazywał palcem. Zastanawiasz się, czy w pokoju są duchy? Ponieważ dzieci to widzą!”

Powiedział dalej, że dom, w którym przebywa rodzina, jest nawiedzony.

Bear Gray Payne jest za młody, by mieć wartość netto!

Cóż, często wy tutaj, małe dzieci, wkraczacie w świat z talentami i sławą, które mają. Ale tutaj Miś jest jednym z tych dzieci, które zyskały popularność w młodym wieku dzięki rodzicom. Tak więc Bear Payne ma zaledwie dziesięć miesięcy i jest za młody, by mieć wartość netto. Jednak jego rodzice zapracowali na sławę dzięki swojej pracy i karierze, nad którą tak ciężko pracowali, i mają milionową wartość netto.

Liam Payne ma majątek netto w wysokości 54 milionów funtów, a Cheryl Cole ma majątek netto w wysokości 20 milionów funtów.

Krótkie życiorys Beara Payne'a:

Bear Payne urodził się w 2017 roku i 22 marca obchodzi swoje urodziny. Jego matka urodziła go w londyńskim szpitalu Chelsea and Westminster. Pełne imię Beara to Bear Grey Payne i według źródła wiki jego rodzina nazywa go „Cub”.

Zalecane