blog

Bee Shaffer Wiki: Ślub po zaręczynach przez rok z włoskim Beau

Bee Shaffer jest producentem nadzorującym talk show NBC Late Night with Seth Meyers. Pracowała przy 170 odcinkach jako producent nadzorujący i producent segmentu w amerykańskim talk show późnym wieczorem w latach 2014-2017. Brytyjska producentka jest znana głównie jako córka redaktorki naczelnej Vogue, Anny Wintour i wielokrotnie nagradzanego lekarza , David Shaffer. Bee poślubiła swojego rocznego narzeczonego, Francesco Carrozzini, 7 lipca 2018 r. podczas wystawnej ceremonii ślubnej w Mastic na Long Island.

  Bee Shaffer Wiki: Ślub po zaręczynach przez rok z włoskim Beau

Po dniu małżeństwa oficjalna para małżeńska spędziła trochę czasu na Manhattanie w posiadłości Francesco na Long Island. Duet spacerował po mieście, a Bee miała na lewej ręce obrączkę ślubną, a na prawej pierścionek zaręczynowy. Pojechali także do hotelu Bowery na Lower East Side w Nowym Jorku, aby zarezerwować noc poślubną. Jej mąż został przedstawiony w okularach przeciwsłonecznych i niosącym w ręku torbę, podczas gdy Bee trzyma kapelusz w lewej ręce, a telefon komórkowy w prawym boku.

Spędzili razem czas i zatrzymali się na poczęstunek podczas spaceru po Manhattanie. Podobno para zaprosiła swoich kilku przyjaciół na prywatne after-party w ich hotelu Bowery. Para wyruszyła w podróż poślubną oraz noc poślubną spędziła w hotelu Bowery w Nowym Jorku.

Miałem drugi ślub we Włoszech?

Bee i jej mąż Francesco mieli swoją drugą ceremonię ślubną w Portofino we Włoszech w połowie lipca 2018 r po ich pierwszym ślubie w Mastic, Long Island w dniu 7 lipca 2018 r. Para związała się po raz drugi w kościele San Giorgio na oczach najbliższej rodziny i przyjaciół.

Na swoim drugim ślubie nadzorująca producentka miała na sobie białą suknię z piórami z pełnymi koronkowymi rękawami. Założyła również naszyjnik z krzyżem i koronkowy welon, który przypominał katolicką mantylę. Francesco ubrał granatowy garnitur w dwurzędowy granatowy garnitur. Później przebrał się w dżinsy i T-shirt, a nowożeńcy odwiedzili grób matki. Bee miała na sobie suknię ślubną, ale zdjęła welon.

Matka Francesco, Franca Sozzani była Włoszką Moda redaktor. Niestety zmarła w grudniu 2016 roku w wieku 66 lat po długiej walce z rakiem płuc. Para złożyła hołd jego matce.

Nie chcesz przegapić : Gregg Wallace Żona, ślub, wartość netto i więcej szczegółów dotyczących Masterchef Star

Pyszni pierścionek zaręczynowy podczas Met, Gala

Bee i Francesco podobno spotykają się od jesieni 2017 roku podczas pokazu filmu dokumentalnego jego matki, Franca: Chaos i kreacja . Wiadomość o zaręczynach pary pojawiła się w marcu 2017 r. podczas udziału Bee na czerwonym dywanie Gali Costume Institute w Metropolitan Museum of Art. Pokazała również swój pierścionek zaręczynowy na Met Gali. Jej zaręczyny, czyli wyjątkowy gruby złoty pierścionek z okrągłym diamentem otoczonym aureolą diamentów.

Jej narzeczony Francesco, który był świeżo zaręczonym facetem, wystawił swój dom w Beverly Hills na sprzedaż za 7 milionów dolarów w sierpniu 2017 roku. Fotograf L'Uomo Vogue i Rolling Stone Magazine kupił nieruchomość za 5,4 miliona dolarów w 2015 roku. nowy narzeczony nowojorskiej Bee Shaffer, zdecydował się osiedlić w Nowym Jorku nad Los Angeles.

Rodzice rozwiedli się w 1999 roku

Bee to najmłodsze dzieci Anny Wintour. Urodziła się dla rodziców Anny i Davida Shaffer. Jej 68-letnia matka, Anna, jest brytyjsko-amerykańską dziennikarką, która od 1988 roku pracuje jako redaktor naczelna magazynu Vogue. Jeśli chodzi o jej 82-letniego ojca Davida, jest on nagradzanym Irvingiem Philipsem Profesor i kierownik psychiatrii dziecięcej. Jej ojciec lekarz i matka dziennikarka nie mogli pozostać w zgodzie i rozstali się w 1999 roku.

Zobacz też : Kamerzysta Eubanks Wiki, żonaty, ślub, mąż, dom i wartość netto

Ma również starszego brata o imieniu Charles Shaffer i dorastała z nim w Londynie, aż do swojej matki; Anna została redaktorem naczelnym Vogue'a. Jej starszy brat, Charles, złożył przysięgę małżeńską z Elizabeth Cordry w nadmorskim domu Mastic Beach na Long Island w lipcu 2014 roku. Bee, jako druhna i siostra pana młodego, przygotowała specjalną playlistę na ceremonię jej starszego brata.

Krótki życiorys

Urodzona 31 lipca 1987 r. Bee Shaffer pochodzi z Londynu w Wielkiej Brytanii. Stoi na wysokości 1,65 metra (5' 5'').

Uczęszczała do Columbia University po ukończeniu amerykańskiej niezależnej szkoły dla dziewcząt, Spence School w Nowym Jorku, Nowy Jork. Zgodnie z wiki, Bee wyprodukowała amerykański koncertowy film dokumentalny 3D, Film z koncertu 3D w 2011.

Zalecane