blog

Ben Brown Wiki, żonaty, żona, rodzina, BBC, wynagrodzenie, wartość netto, wzrost

Każdego dnia nieświadomie popełniamy błędy i chociaż niektóre błędy pozostają niezauważone, niektóre podążają za nami przez całe życie. Podobna jest historia Bena Browna, który spotkał się z ostrą krytyką po tym, jak w mediach pojawiła się opowieść o tym, jak chwytał kobiecą pierś. W rzeczywistości reporter był niezadowolony z przerwania wywiadu przez kobietę i próbował wypchnąć ją z kamery.

  Ben Brown Wiki, żonaty, żona, rodzina, BBC, wynagrodzenie, wartość netto, wzrost

Kariera i postęp:

Ben Brown rozpoczął karierę jako reporter w Radio Clyde w Glasgow, a później przeniósł się do Radio City w Liverpoolu. W 1986 roku wszedł do Independent Radio News i relacjonował najważniejsze artykuły, takie jak szczyty supermocarstw i masakra w Hungerford. Następnie dołączył do BBC TV News i służył jako korespondent zagraniczny do 1991 roku. Następnie został mianowany korespondentem w Moskwie, gdzie relacjonował upadek komunizmu i Michaiła Gorbaczowa.

Co więcej, reportaż dziennikarski o konflikcie w Moskwie zdobył kilka międzynarodowych nagród, takich jak Złota Nimfa i Nagroda Korespondenta Wojennego Roku w Bayeux. Relacjonował rozpad Jugosławii i zapewnił sieci wiele nagród, w tym BAFTA. Niedawno został osadzony w brytyjskich oddziałach za relacjonowanie wojny w Iraku, czego doświadczenia zebrał w książce zatytułowanej „Bitwa o Irak”.

Wynagrodzenie Bena i wartość netto:

Niezwykły dziennikarz Ben Brown zainwestował kilka lat w sektor dziennikarski. Od ponad dwóch dekad pracuje w najbardziej renomowanych mediach świata, co pomogło mu zdobyć zarówno fortunę ekonomiczną, jak i sławę. Chociaż Ben nie ujawnił dokładnych liczb, zarabia ogromną pensję, która przekracza 150.000 dolarów, co przyczynia się do jego wartości netto.

Życie małżeńskie, żona i dzieci:

57-letni reporter Ben Brown zawsze bardzo otwarcie wyrażał swoje poglądy i obawy. Nigdy nie brakuje mu opinii na temat wydarzeń politycznych i innych wydarzeń na całym świecie. Jednak dziennikarz, który jest bardzo uczciwy zawodowo, nigdy nie pozwolił nikomu zajrzeć w jego osobiste sprawy.

Jak podają źródła, Ben ma żonę wspierającą, z którą dzieli troje dzieci. Jednak inne informacje dotyczące członków jego rodziny nie wydają się być dostępne w żadnej formie mediów. Nigdy nie wymienił nazwiska ani innych szczegółów dotyczących swojej żony lub dzieci, nawet na swoim Twitterze, z którego często korzysta. Poza tym ciche życie Bena rozczarowało jego zdesperowanych zwolenników, którzy chcą wiedzieć o jego miejscu pobytu.

Zobacz też: Miłość się starzeje , Urodziny , Żonaty , Mąż , Chłopak , Bio

Krótka biografia Bena:

Według niektórych źródeł wiki, Benjamin Russell Brown, znany jako Ben Brown, urodził się 26 maja 1960 roku w Ashford w hrabstwie Kent w Anglii. Jest synem Antony'ego Browna, prezentera wiadomości ITN. Brown ukończył niezależną szkołę Sutton Valence School. Później studiował Politykę, Ekonomię i Filozofię w Keble College w Oksfordzie, zdobywając otwarte stypendium i uczęszczając do Cardiff School of Journalism for Media and Cultural Studies. Ma imponujący wzrost i należy do rasy białej.

Zalecane