blog

Ben Hanisch Wiki, Wiek, Dziewczyna, Amy Schumer

Dobrze! Być może znasz go po prostu jako chłopaka słynnej komiczki i aktorki Amy Schumer. Ben Hanisch jest projektantem mebli mieszkającym w Chicago. Hipsterski i przystojny przystojniak znalazł się w centrum uwagi, kiedy po raz pierwszy pojawił się u boku komika na początku stycznia. Jest właścicielem firmy projektowej mebli o nazwie The Last Workshop. Karierę snowboardową próbował wcześniej.

  Ben Hanisch Wiki, Wiek, Dziewczyna, Amy Schumer

Co robi dla życia?

Chociaż sam nie jest celebrytą, jest równie dowcipny jak jego narzeczona i ma poczucie humoru. Cóż, nie musi nim być; jest bardzo utalentowany w tym co robi. Z firmą w swoim imieniu, The Last Workshop, jest bardzo artystyczny i kreatywny i wykonuje świetną robotę w projektowaniu mebli na zamówienie.

Czytaj więcej: Camren Bicondova Net Worth, pochodzenie etniczne, chłopak

Opublikował wiele swoich projektów na swojej stronie na Instagramie, która ma ogromną rzeszę fanów. Otrzymał uznanie za swoją pracę i prowadzi stronę internetową o nazwie TheLastWorkshop.com, która sprzedaje meble i informuje o ich projektach.

Ile jest wart netto Bena Hanischa?

Ben to kreatywna osoba z wielkim talentem. Z pewnością zgromadził znakomitą wartość netto dzięki swojej pracy jako projektanta. Były konsultant projektowy dla HGTV jest właścicielem firmy Te Last Workshop, która produkuje i tworzy różne meble na zamówienie. Jest również popularny na Instagramie i udostępnia swoje projekty na stronie.

Czy Ben Hanisch właśnie zerwał z Amy?

Jako przeciętny człowiek spodziewałbyś się, że zadomowisz się z kimś takim jak ty. Ale czasami spotykasz kogoś nieoczekiwanego i zakochujesz się w nim. To samo stało się z tym facetem, kiedy po raz pierwszy spotkał Amy Schumer. Mieli podobne zainteresowania, łączyło ich to samo rozumowanie i poczucie humoru.

Pamela Adlon Córki, Mąż, Partner

Para zaczęła spotykać się w styczniu 2016 roku. W związku jest dużo humoru i żartów, które sobie przekazują. Byli również bardzo otwarci na świat o swoim związku i występowali razem w różnych programach. Poszedł z nią do Białego Domu, a nawet poznał jej rodzinę.

Niedawno pojawiła się aktualizacja statusu związku przedsiębiorcy, ponieważ pojawiła się wiadomość o jego zerwaniu z dziewczyną trwającym ponad półtora roku. Aktorka Trainwreck, która była zajęta promowaniem filmu Snatched, potwierdziła wiadomość i powiedziała, że ​​​​rozdzielili się i nie są już razem. Choć nie mówił o sprawie, wygląda na to, że piękna para już postanowiła się rozstać. Ich decyzja o rozstaniu była obopólna i choć rozdzieleni, para nadal pozostaje dla siebie dobra. Ben nawet podarował Amy huśtawkę na patio po ich rozstaniu.

Ben Hanisch ma nową dziewczynę!

Ben Hanisch, który wcześniej był chłopakiem komika i aktorki Amy Schumer, teraz znalazł nową dziewczynę. Po rozstaniu z Amy Ben przeniósł się na nowsze pastwiska i znalazł sobie nową kochankę w postaci artystki Janine Doherty. Ben wszedł na Instagram i udostępnił zdjęcie swojej dziewczyny z podpisem „Jestem szczęściarzem”. W tej historii jest jednak lekki zwrot. Ben przesłał zdjęcie zaledwie dzień po tym, jak Amy ujawniła, że ​​poślubiła swojego chłopaka, Chrisa Fischera.

Możesz cieszyć się: Josh Killacky Wiki, wiek, dziewczyna, wesoły

Amy wyszła za mąż za szefa kuchni Chrisa Fischera w lutym ubiegłego roku i ujawniła się światu za pośrednictwem posta na Instagramie. Następnego dnia Ben podzielił się wiadomością o swojej nowej dziewczynie Janine. Ale zdjęcie, które opublikował Ben, zostało usunięte z Instagrama z nieznanych powodów.

Krótki życiorys i Wiki:

Ben Hanisch jest przystojnym młodym chłopakiem po trzydziestce i obchodzi urodziny 14 sierpnia . Urodził się dla białych rodziców w Utah w Stanach Zjednoczonych. Absolwent Uniwersytetu Utah należy do rasy białej. Ma doskonałą figurę z dobrze zbudowanym ciałem i jest wysoki, ma 5 stóp i 10 cali wzrostu.

Zalecane