blog

Benjamin Maisani Wiki, wiek, żonaty, partner, wesoły, bar, wartość netto

Trzeba trochę odwagi, żeby otwarcie wyjść na geja i zawrócić na sławę, która pukała do jego drzwi, odnoszącego sukcesy biznesu i współwłaściciela wielu restauracji, Benjamin Maisani, samozwańczy człowiek i wierzy w ciężką pracę opłaci się, a nie dodatkowy przebieg fałszywej popularności. Nigdy nie wykorzystał wizerunku swojego gejowskiego partnera Andersona Coopera, aby skupić światło sławy na sobie, zamiast tego dążył do sukcesu.

  Benjamin Maisani Wiki, wiek, żonaty, partner, wesoły, bar, wartość netto

Nigdy nie wykorzystał wizerunku swojego byłego partnera gejowskiego Andersona Coopera, aby skupić światło sławy na sobie, zamiast tego dążył do sukcesu.

Kariera i postęp

Nie można zaprzeczyć jego zdolnościom i poświęceniu. Benjamin, który przeniósł się do Nowego Jorku, aby studiować filmowanie, został zapisany do Hunter College z wybitnym GPA wynoszącym 4, ale zobaczył, że jego fortuna zwróciła się we właściwym kierunku, gdy podjął pracę w barze w Barracuda w Chelsea.

Nie przegap: Kelly Berning Bio, żonaty, mąż, w ciąży, rozwód, wartość netto

W marcu 2017 roku Maisani powiedział, że praca w barze oderwała się od siebie i odkupiła poczucie własnej wartości. Teraz Maisani jest dumnym właścicielem trzech gejowskie bary samego bloku wschodniego, Bedlam Bar and Lounge i Atlas Social Club. To wszystko jest gejowskim barem i centralną atrakcją społeczności gejowskiej w mieście.

Ile jest wart Benjamin Net?

Benjamin, który jest biznesem i współwłaścicielem baru, zarabia na swoim biznesie i handlu nieruchomościami. Maisani, który jest dość młodym przedsiębiorcą, ma przyzwoitą wartość netto w wysokości 4 milionów dolarów.

W drodze do sukcesu kupił wystawny dom w Connecticut, który wart jest oszałamiających 8 milionów dolarów. Biorąc pod uwagę jego wiek, Benjamin widzi tylko, jak jego fortuna rośnie.

Benjamin wraz ze swoim Partnerem Andersonem, który jest odnoszącym sukcesy Kotwicą i Dziennikarzem, nabyli różne nieruchomości na terytorium, a także poza nim, w tym tropikalną rezydentkę w Brazylii, którą nazwali Casa Anderson.

Anderson, który jest dziennikarzem, prezenterem i autorem różnych gazet na swoim koncie, ma wartość netto 100 milionów dolarów.

Przeczytaj także: Stephen Belafonte Wiki, Rodzice, Wartość netto, Pochodzenie etniczne

Czy Benjamin był żonaty z gejem Andersonem?

Benjamin, który był w gejowskim związku z Andersonem od 2009 roku, mieszkał ze swoim partnerem w pięknej kamienicy na Manhattanie. Pojawiły się niepotwierdzone doniesienia o ślubie duetu przed Świętem Pracy w 2012 roku, ale nigdy nie ujawniono tego publicznie. Plotka ponownie pojawiła się w październiku 2016 r.; z 92-letnią mamą Andersona, Vanderbilt, podobno poprowadziła swojego ukochanego syna do ołtarza.

Benjamin, który został sfotografowany podczas całowania innego mężczyzny w 2012 roku, zdementował pogłoski o rozstaniu z Andersonem po pobycie z nim na wakacjach w Chorwacji. W niedawnym wywiadzie Anderson wspomniał, że był otwarty na urodzenie dziecka i powiększenie rodziny z partnerem Benjaminem.

Para, która była w publicznym związku od 2011 roku, była widziana na jachtach razem z przyjaciółmi Kelly Ripą i jej mężem. W 2017 r. Jego partner był w szczytowych wiadomościach w marcu 2017 r., Kiedy Anderson chciał zabrać Andy'ego Cohena na współgospodarz z nim po zgłoszonym porażce z prezenterką Kathy Griffin.

Para została zauważona podczas wspólnej podróży do Wenecji 28 maja 2017 r., gdzie udała się do muzeum.

Benjamin Maisani i jego długoletni chłopak Anderson Cooper w Wenecji, 2017 (zdjęcie: Instagram/Anderson)

Dowiedz się więcej: Rick McVey Wiki, wiek, żonaty, wartość netto, rodzina, Lara Spencer

Ale zbliżając się do roku 2018, para, która prowadziła razem dziewięć lat związku, potwierdziła swój rozwód. Jak na people.com, jego długoletni chłopak Anderson Cooper powiedział, że się rozstali, ale pozostają przyjacielem, a także powiedział, że zostają, aby kontynuować wspólne życie. Ale nie ujawnił powodów ich separacji i utrzymywał ich informacje w tajemnicy. Niektóre raporty sugerują, że Benjamin był zirytowany, ponieważ Anderson dużo czasu podróżuje, koncentrując się na karierze. Wygląda na to, że powodem ich rozstania był pracoholizm Andersona.

Krótki życiorys

Benjamin, który ma obecnie 45 lat, pojawił się na tym świecie 27 stycznia 1973 roku na Korsyce we Francji. Benjamin, który jest maniakiem fitnessu, ma rozerwane ciało, ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 6 cali. Benjamin należy do rasy kaukasko-białej i posiada zarówno obywatelstwo amerykańskie, jak i francuskie.

Po ukończeniu wstępnej edukacji we Francji przeniósł się do Nowego Jorku, aby studiować filmowanie. Wstąpił do Hunter College w Nowym Jorku i tam ukończył studia.

Zalecane