blog

Benny Medina żonaty, żona, wesoły, plotki, pochodzenie etniczne, wartość netto, bio

Legendarny producent muzyczny tego stulecia i swoich czasów, wokalista grupy disco z końca lat 70. Apollo, Benny Medina jest człowiekiem smooth jazzu. Mężczyzna był byłym menedżerem Jennifer Lopez, a jego mentorem był słynny Berry Gordy, który jest także kolejną legendą branży muzycznej. Jest znany głównie ze swojej muzyki, ale także z występów w różnych serialach telewizyjnych, ponieważ jest także producentem filmowym.

 Benny Medina żonaty, żona, wesoły, plotki, pochodzenie etniczne, wartość netto, bio
 • Rodzeństwo
 • Legendarny producent muzyczny tego stulecia i swoich czasów, wokalista grupy disco z końca lat 70. Apollo, Benny Medina jest człowiekiem smooth jazzu. Mężczyzna był byłym menedżerem Jennifer Lopez, a jego mentorem był słynny Berry Gordy, który jest także kolejną legendą branży muzycznej.

  Jest znany głównie ze swojej muzyki, ale także z występów w różnych serialach telewizyjnych, ponieważ jest także producentem filmowym.

  Kariera i postęp

  Jego kariera rozpoczęła się od grupy Apollo, która w 1979 roku wydała swój debiutancki tytuł w Gordy, Motown. Medina był głównym wokalistą ich zespołu, w którym napisał trzy piosenki, w których byli powszechnie znani. Wkrótce został szefem A&R w Motown, pracując jako protegowany Berry'ego Gordy'ego, który był jego mentorem w swoim czasie. Napisał też wiele piosenek i wyprodukował takie utwory jak Billy Preston, Teena Marie i wiele innych.

  Zobacz: Karina Banda Wiki, wiek, mąż, wartość netto

  Przeniósł się do Warner Bros Records, gdzie współpracował z wybitnymi artystami, takimi jak Chaka Khan, Ray Charles, Babyface i Prince. Po odejściu z wytwórni Warner Bros. Records wraz z kilkoma kolegami stworzył Medina/Pollack Entertainment, która była firmą zajmującą się pełnym zarządzaniem i produkcją. Teraz jest najbardziej znany z zarządzania aktorką, piosenkarką i tancerką Jennifer Lopez wraz z Lopezem i Sony Music, Tommym Mottolą.

  Ile wart jest Benny Medina Net?

  Benny Medina zarobił swoją wartość netto, zarządzając niektórymi z najbardziej kultowych zespołów w branży muzycznej. Jest również właścicielem swojej firmy Medina Company. Poza tym, będąc synem legendarnego perkusisty jazzowego Ahmada „Benny” Mediny, Benny zaczął śpiewać jako współautor piosenek i wokalista grupy R&B/Disco, Apollo w latach 70. XX wieku. Zyskał wartość netto w wysokości 20 milionów dolarów, nadal stale rozwija każdą rozwijającą się branżę i mówi się, że z czasem się poprawia.

  Przeczytaj także: Frances Tiafoe Net Worth, dziewczyna, rodzice, studia

  Czy był gejem z powrotem w dzień?

  Jest nie tylko najlepszy, ale także jeśli chodzi o ukrywanie swojego życia osobistego, tak jak robił to dla siebie przez lata swojej kariery. Nie jest żonaty i nikt nie twierdził, że jest jego żoną, ani nie ma zapisów z jego przeszłości wskazujących, że miał dziewczynę. Benny'ego nigdy nie widuje się z nikim na czerwonym dywanie, chyba że jest menedżerem tej gwiazdy, takiej jak Jenifer Lopez.

  EMPICS Rozrywka)

  Krążą jednak plotki o tym, że był gejem podczas planu Fresh Prince'a z Willem Smithem jako młodym chłopakiem. Zwolniony z powodu jego niewłaściwych działań i zalotów seksualnych wobec innego członka obsady. Dlatego może być gejem, ale nie przeprowadzono dalszych badań dotyczących jego seksualności.

  Oskarżony o gwałt

  W listopadzie 2017 roku, po spotkaniu w Los Angeles w 2008 roku, Benny Medina został oskarżony o gwałt przez aktora, Jasona Dottleya. Rzecznik i wspomniał, że skandal miał miejsce w domu Benny'ego. Według niego, on i Mozelle odwiedzili dom Benny'ego, gdzie rozebrali się i najpierw weszli do basenu, a następnie do sypialni.

  Jason dalej ujawnił, że Benny złapał go za klatkę piersiową, przerzucił go przez łóżko i włożył język do ust. Mozelle również przyznał, że widział Benny'ego na szczycie Jasona, kiedy tego dnia wyszedł z basenu.

  Jak twierdzi Advocate, skandal Benny'ego potwierdził tę historię z wieloma przyjaciółmi znajomych Jasona. Agentka Jasona, Renee Bailey, stwierdziła, że ​​Benny od dawna jest na liście osób, z którymi nie będzie współpracował, twierdząc, że próbował gwałtu.

  Jednak Benny i jego prawnicy zaprzeczyli zarzutom.

  Nie przegap: Andrew Frankel Wiki, wiek, ślub, żona, Bridget Moynahan, wartość netto

  Krótki życiorys

  Urodził się 24 stycznia 1958 roku i ma obecnie 61 lat, urodzony w Stanach Zjednoczonych jest oczywiście obywatelem amerykańskim. Jego pochodzenie etniczne to Afroamerykanie, ma rodzeństwo Katrina Medina, a sam artysta nie podał swojego wzrostu i wymiarów. Jedynymi znanymi mu rodzicami jest Ahmad „Benny” Medina, ale żadnych dodatkowych informacji o jego rodzinie.

  Zalecane